رفتن به مطلب

چرااااا2 :دی

ارسال های توصیه شده

سلام سلام من نیز امدم :ws3:

به نظر من بعضی وقتا به ندرت اگه بحثی پیش میاد دلیلش اینه خیلی ها میخوان اون اطلاعاتیو که دارن به بقیه بگن ولی بیشتر مواقع ممکنه خیلی ها بد برداشت کنن که مثلا اون میخواد داشته هاش رو به رخ ما بکشه !!!!!!!:ws37:

بعضی ها ممکنه اون منظوری رو که میخوان بگن رو نتونن با تایپ کردن بیان کنن و ممکنه از کلماتی استفاده کنن که بد برداشت بشه !!!:icon_pf (12):

ممکنه سر هر موضوعی اختلاف نظری وجود داشته باشه به جای اینکه همفکری کنن و به نتیجه مطلوب برسن ممکنه هرکدوم لجبازی کنن بگن حرف من درسته :w13:

کلا همه چی دست به دست هم میده که یکی این بگه :167:یکی اون:ubhuekdv133q83a7yy7 و دوباره یکی این :w00: یکی اون :brodkavelarg: این ماجرا تا جایی پیش میره که کار به :guntootsmiley2::elivg5ddfqdy8k5mocf :vahidrk:برسه

جونم واستون بگه به جای این همه کشت و کشتارو خون و خونریزی میشه خیلی راحت و اروم حرفای همو بشنوید ( البته اینجا نمیشه شنید فقط بخونید :ws33:) بعد قضاوت کنید و اینگونه صلح برقرار میشه :ws42:

البته بگم ها کاربرای اینجا همههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه خوبن و من دعوا ندیدم تا حالا :flowerysmile:

اولین بار انقدر تایپ کردم :ws28:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 51
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

به نظر من بعضی وقتا به ندرت اگه بحثی پیش میاد دلیلش اینه خیلی ها میخوان اون اطلاعاتیو که دارن به بقیه بگن ولی بیشتر مواقع ممکنه خیلی ها بد برداشت کنن که مثلا اون میخواد داشته هاش رو به رخ ما بکشه !!!!!!!:ws37:

بعضی ها ممکنه اون منظوری رو که میخوان بگن رو نتونن با تایپ کردن بیان کنن و ممکنه از کلماتی استفاده کنن که بد برداشت بشه !!!:icon_pf (12):

ممکنه سر هر موضوعی اختلاف نظری وجود داشته باشه به جای اینکه همفکری کنن و به نتیجه مطلوب برسن ممکنه هرکدوم لجبازی کنن بگن حرف من درسته :w13:

کلا همه چی دست به دست هم میده که یکی این بگه :167:یکی اون:ubhuekdv133q83a7yy7 و دوباره یکی این :w00: یکی اون :brodkavelarg: این ماجرا تا جایی پیش میره که کار به :guntootsmiley2::elivg5ddfqdy8k5mocf :vahidrk:برسه

جونم واستون بگه به جای این همه کشت و کشتارو خون و خونریزی میشه خیلی راحت و اروم حرفای همو بشنوید ( البته اینجا نمیشه شنید فقط بخونید :ws33:) بعد قضاوت کنید و اینگونه صلح برقرار میشه :ws42:

البته بگم ها کاربرای اینجا همههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه خوبن و من دعوا ندیدم تا حالا :flowerysmile:

اولین بار انقدر تایپ کردم :ws28:

منم ندیدم:hanghead:

لینک به دیدگاه
پر محتواشم زدم ولی انگار سواد (دوستان ) ته کشیده و نمیتونن در باره موضوعات مهم دانش پراکنی کننن.

یه نمونه ش اینه :

http://www.noandishaan.com/forums/thread134872.html

معنی دیگه "سواد" یعنی "دوستان" ؟! :ws28:

لینک به دیدگاه

با حذف خط یکی مونده به آخرت که خودم انجامش دادم،با بقیه ش موافقم:ws3:

لینک به دیدگاه
با حذف خط یکی مونده به آخرت که خودم انجامش دادم،با بقیه ش موافقم:ws3:

:ws3::ws3::ws3: افرین به تو تحریف کردی متن منو:ws28:

کار بسی خوبی کردی:ws3:

چرا با خط اخر موافق نبودی خببببببببببببببببببببببببببببببببببب:5c6ipag2mnshmsf5ju3:whistle:

لینک به دیدگاه
:ws3::ws3::ws3: افرین به تو تحریف کردی متن منو:ws28:

کار بسی خوبی کردی:ws3:

چرا با خط اخر موافق نبودی خببببببببببببببببببببببببببببببببببب:5c6ipag2mnshmsf5ju3:whistle:

چون فرانه عزیز منظورش تاپیک های یه انجمن دیگه نبود

قطعا درباره جایی جز نو اندیشان حرف نمیزنه دیگه:ws3:

لینک به دیدگاه
چون فرانه عزیز منظورش تاپیک های یه انجمن دیگه نبود

قطعا درباره جایی جز نو اندیشان حرف نمیزنه دیگه:ws3:

خب با مدرک رو کنین منم ببینم دعوا بقیه رو :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک اون پست ها رو بدید منم فیضی ببرم :ws3::whistle:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...