رفتن به مطلب

ادعای کشف رد پای ناشناخته در سواحل استان بوشهر/ تصویری

ارسال های توصیه شده

آقا من اهل زدن كشتن اينا نيستم. اون پري هم گفتم مال خودت.كوروش جون.
منم نمیخوام خودم دارم :ws3:

الحمدلله پری مرد وگرنه با این حرفا خودکشی میکرد خودش:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 45
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

حدس خودم درست بود:ws28:

IMG-20140807-WA0028.jpgIMG-20140807-WA0029.jpgIMG-20140807-WA0018.jpg «یک پری دریایی در چابهار کشف و ضبط شد!»

این تصویر در فیسبوک و نه فقط در شبکه‌های ایران به ناگهان با سرعت بسیار زیاد منتشر شد و ایرانیان نیز این میان زحمت انتقال این پری به چابهار را کشیدند! البته هنوز این تصویر در اینترنت به سرعت در حال انتشار است. خود تصاویر به خصوص ابروها، بینی ظریف، موهای افشان و ژست دلبرانه‌ی خوابیدن این موجود به اندازه‌ی کافی گویای ساختگی بودن این مجسمه یا طرح بود اما انتشار زیاد آن ما را ناچار ‌ساخت که نتوانیم فقط تکذیب کنیم و باید به جواب بعدی پرسشگران یعنی «اگر پری دریایی نیست پس چیست؟» هم پاسخ دهیم! این عروسک توسط هنرمند چهره‌پرداز Joel Harlow برای استفاده در فیلم “Pirates of the Caribbean: On Stranger Tides” که در سال 2011 انتشار یافت ساخته شده است.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

از دست این ایرانی هااااااا:ws28:

لینک به دیدگاه

آقا این قیافش خوبه که !!!! چی چی دارید الکی میگید به درد نمیخوره!!!!:(87):

آقا شما امکانات این بیچاره رو ببین بعد بیا انتقاد کن از قیافش!!! زیر دریا که اصن امکانات نیس که بخواد خوشگل باشه بیچاره!!!! چی کار کنه خو؟؟؟؟؟:w000:

لینک به دیدگاه

آقا شما امکانات این بیچاره رو ببین بعد بیا انتقاد کن از قیافش!!! زیر دریا که اصن امکانات نیس که بخواد خوشگل باشه بیچاره!!!! چی کار کنه خو؟؟؟؟؟:w000:

راست میگه فول آپشنه :ws28:

لینک به دیدگاه

پس این پری بیچاره تنها نموند. مبارک باشه. اقا یاسر پسندید.کوروش و علی جعفری ناز کردن.

ناز کردید از دستتون پرید:ws28:

لینک به دیدگاه
پس این پری بیچاره تنها نموند. مبارک باشه. اقا یاسر پسندید.کوروش و علی جعفری ناز کردن.

آخه مرده اگه خواهری چیزی داره برامون آستین بالا بزن.......یاسر با مرده عروسی نکن شوگون نداره :ws3:

لینک به دیدگاه
آخه مرده اگه خواهری چیزی داره برامون آستین بالا بزن.......یاسر با مرده عروسی نکن شوگون نداره :ws3:

باید تو مراسم تدفین شرکت کنی ببینی خانوادش چه جورین. خواهر داره یا نه! فقط حواست باشه دقت کنی صحبت یه عمر زندگیه:ws28:

لینک به دیدگاه
باید تو مراسم تدفین شرکت کنی ببینی خانوادش چه جورین. خواهر داره یا نه! فقط حواست باشه دقت کنی صحبت یه عمر زندگیه:ws28:

باید با لباس غواصی برم زیر آب زندگی کنم :ws28:

لینک به دیدگاه

عاااااقاااااا من زن و بچه دارم!!!!زن دارم!!! زنمم دوس دارم!!!! تو برقراری عدالت بین دو زن هم مشکل دارم!!! اصرار نکنید!!!هول ندید بابا میگم نمیخوام!!!:whistle:

این حرفا چیه!!!! اتقوا الله!! شما چرا اصرار دارید که بنیان یه خانواده پاشیده بشه؟؟؟؟؟؟هااا؟؟؟؟؟:w000:

بنده فقط اظهار نظری ساده بر قیافه موجود پری دریایی کردم!!!! ادامه صحبتمم برمیگشت به اون قضیه که میگه اگه میخوای یه دختر رو بگیری برو شیش صبح ببینش!!! چون اگه هر کی رو هشت شب ببینی عاشقش میشی!!!:ws3:

بابا میدونم!!! من خودم ختم روزگارم کوروش....این یارو اگه ردیف بود اوضاش که الان مجردای انجمن اینجا صف میبستن!!! سرور میخوابید اصن!!!:ws3:

راستی!!!سربااااز!!!! تو تو نت چه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:vahidrk:

پستتو پیچوندی داوش؟؟؟؟:w02:

لینک به دیدگاه
عاااااقاااااا من زن و بچه دارم!!!!زن دارم!!! زنمم دوس دارم!!!! تو برقراری عدالت بین دو زن هم مشکل دارم!!! اصرار نکنید!!!هول ندید بابا میگم نمیخوام!!!:whistle:

این حرفا چیه!!!! اتقوا الله!! شما چرا اصرار دارید که بنیان یه خانواده پاشیده بشه؟؟؟؟؟؟هااا؟؟؟؟؟:w000:

بنده فقط اظهار نظری ساده بر قیافه موجود پری دریایی کردم!!!! ادامه صحبتمم برمیگشت به اون قضیه که میگه اگه میخوای یه دختر رو بگیری برو شیش صبح ببینش!!! چون اگه هر کی رو هشت شب ببینی عاشقش میشی!!!:ws3:

بابا میدونم!!! من خودم ختم روزگارم کوروش....این یارو اگه ردیف بود اوضاش که الان مجردای انجمن اینجا صف میبستن!!! سرور میخوابید اصن!!!:ws3:

راستی!!!سربااااز!!!! تو تو نت چه میکنی؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:vahidrk:

پستتو پیچوندی داوش؟؟؟؟:w02:

پس چرا میخوای بگیریش؟کارش از ترشیده هم گذشته :ws28: اومدم اینجا پاس بدم یه سری خیلی دور برداشتن اینجا بیشتر به وجودم نیاز دارن :ws3:

لینک به دیدگاه
پس چرا میخوای بگیریش؟کارش از ترشیده هم گذشته :ws28: اومدم اینجا پاس بدم یه سری خیلی دور برداشتن اینجا بیشتر به وجودم نیاز دارن :ws3:

کوروش؟؟؟؟؟؟؟من میگم نمیخوام هی تو میگی بگیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w58:

کاش ترشیده بود!!!!وضع خراب تر این حرفاس!!!فک کنم این خودش اشانتیون رو یه دبه ترشی بوده!!!:ws3:

داوش کی دور برداشته ها!!!! لینک بده قلع و قمع کنم!!!!:167:

(آقا اسپم نکنید الان محمد ادمین میاد گیر میده ها.....ما تو این سایت آبرو داریم!!!:whistle:)

لینک به دیدگاه

اقا یاسر از شما بعیده. شما که زن داری اصلا نباید به پری نگاه هم میکردی.چه برسه به اینکه قیاف اش رو تجزیه تحلیل کنی!!!!!:ws3:

این مردا دارن به کجا میرن؟؟ بنیان خانواده اصلا براشون اهمیتی نداره!!!:ws3:

حالا که داری اصرار میکنی میرم خواهرهای پریه رو ساعت هفت صبح میبینم اگه قابل قبول بود بهت میگم پابزار جلو:ws3::ws28: دفعه اول خودت نبینی بهتره چون چهره واقعیش رو نشونت نمیده.:w16:

لینک به دیدگاه
کوروش؟؟؟؟؟؟؟من میگم نمیخوام هی تو میگی بگیر؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w58:

کاش ترشیده بود!!!!وضع خراب تر این حرفاس!!!فک کنم این خودش اشانتیون رو یه دبه ترشی بوده!!!:ws3:

داوش کی دور برداشته ها!!!! لینک بده قلع و قمع کنم!!!!:167:

(آقا اسپم نکنید الان محمد ادمین میاد گیر میده ها.....ما تو این سایت آبرو داریم!!!:whistle:)

خوبه دیگه ببر ترشی بنداز الانم فصل ترشی جاته :ws28: حالا بماند بهت میگم:ws3:

لینک به دیدگاه
اقا یاسر از شما بعیده. شما که زن داری اصلا نباید به پری نگاه هم میکردی.چه برسه به اینکه قیاف اش رو تجزیه تحلیل کنی!!!!!:ws3:

این مردا دارن به کجا میرن؟؟ بنیان خانواده اصلا براشون اهمیتی نداره!!!:ws3:

حالا که داری اصرار میکنی میرم خواهرهای پریه رو ساعت هفت صبح میبینم اگه قابل قبول بود بهت میگم پابزار جلو:ws3::ws28: دفعه اول خودت نبینی بهتره چون چهره واقعیش رو نشونت نمیده.:w16:

آقا میگن یه نظر مشکل نداره شلوغش نکنید!!!!:4chsmu1:

من که فکرم پیش زن و بچه خودم بود شما خودتون اولین نفر یه لقمه برای من گرفتید!!!آقا من نمیخوام!!! بنیان خانواده چی میگه؟؟؟؟؟!!!:w58:

نه بابا!!!!! رفتم دیدم خواهراشم!!! همشون تماما عملی بودن!!!!! یه دونشون تابلو بود اره ماهی بوده بعدا شده پری دریایی!!!:ws28:

(آقا مردونه اسپم نکنید!!! من از رو نمیرم جواب میدم بعد میان پستامونو پاک میکنن!!! زشته بابا!!!:whistle:)

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...