رفتن به مطلب

مشكل در نصب اتوكد 2014

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان

در زمان نصب اتوكد 2014 اين بيام مياد (an instance of setup is already running. only one instance of setup can run at a time )

البته قبلا مكس 2015 رو سيستم نصب كردم.

ممنون ميشم كه راهنمايي كنيد

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...

سلام دوستان...وقت بخیر..:ws37:

میخواستم بپرسم از کجا میشه مطمئن شد وقتی اتوکد نصب شده رو سیستمو آنینستال میکنیم کامل حذف میشه از رو سیستم؟:ws52:ممنون میشم کمک کنین!:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام دوستان...وقت بخیر..:ws37:

میخواستم بپرسم از کجا میشه مطمئن شد وقتی اتوکد نصب شده رو سیستمو آنینستال میکنیم کامل حذف میشه از رو سیستم؟:ws52:ممنون میشم کمک کنین!:icon_gol:

سلام

اگه میخواین کامل از رو سیستمتون حذف بشه باید برین تو قسمت استارت ،کنترل پنل،پروگرام اند..

programs and featutes اون برنامه رو کامل حذف کنید.

لینک به دیدگاه

آخه من با همین راهی ک گفتین حذفش کردم ولی وقتی میخوام ورژن جدید اتوکدو نصب کنم همش ارور میده...اصن نمیشه!:sigh:بنظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
آخه من با همین راهی ک گفتین حذفش کردم ولی وقتی میخوام ورژن جدید اتوکدو نصب کنم همش ارور میده...اصن نمیشه!:sigh:بنظرتون مشکل از کجا میتونه باشه؟:5c6ipag2mnshmsf5ju3

فضای کافی برای نصب دارین؟چون بعضی ها فضای زیادی برای نصب میخواد

لینک به دیدگاه
آره...فضای کافیم داره...ولی نمیدونم چرا نصبش همش ارور میده!:hanghead:بیخی..ممنون از راهنماییت مهندس:icon_gol:

منم این مشکل زیاد تو نصب برام پیش اومده.

اون ارور تبنویس تو گوگل ترجمه ترجمش کنین اگه خودتونم زبانتون قویه ببینی چرا ارور میزنه:a030:

لینک به دیدگاه
منم این مشکل زیاد تو نصب برام پیش اومده.

اون ارور تبنویس تو گوگل ترجمه ترجمش کنین اگه خودتونم زبانتون قویه ببینی چرا ارور میزنه:a030:

اخه ارورش همچینم چیز خاصی نمیگه!خودم ی حدسایی زدم ک شاید مربوط ب این باشه ک نسخه قبلی کامل پاک نشده باشه:ws52:نمیدونم والا!..خیلی ممنونم ازتون مهندس!:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...