رفتن به مطلب

بحث و گفتگو در مورد سریال های خارجی

ارسال های توصیه شده

سلام

لطفا چند تا سریال کمدی پیشنهاد بدید با ترتیب اولویت ! :ws3:

سلام

به نظر بنده:

با اختلاف، Friends#1

سپس:

How I met Your Mother

Modern Family

Rick and Morty

لینک به دیدگاه
من که شخصن خیلی لذت بردم، در واقع خیلی درگیر کننده هستعمق داره تک تک دیالوگا. بله خود سریال هم خیلی سر نخ میده به مخاطب که حدس بزنه چی پیش میاد در ادامه و ماجرا چیه، ولی خوب جمع بندی داستانی با این حجم وسیع جزییات خیلی کار سختیه که انصافن استادانه دراوردنش.

سریال دیگهای این سبکی، ک ادم رو ب فکر ببره سراغ دارید؟

سریال دیگه ای که میتونم پیشنهاد کنم البته فضاش متفاوته ولی اون هم بشدت خوش ساخت و خلاقانه ست Black Mirror (آیینه ی سیاه) هست که خوب قبلن بارها تو همین تاپیک گفتم ولی انقدر خوبه مجددن تَکرار میکنم

:ws3: سریال کوتاه و جمع و جوریه ، 3 فصل هست فصل یک و دو هر کدوم سه قسمت دارن و فصل 3 که چند وقت پیش یک جا منتشر شد 6 قسمت هست . البته اپیزودیک هست و هر قسمت داستانش جداست. کلیتش نگاهی انتقادی داره به جایگاه تکنولوژی و رسانه های اجتماعی در زندگی انسان مدرن. خیلی رویکرد جالب و قابل تاملی داره. پر از سورپرایز و شیوه روایی عالی. بعضی قسمت هاش (مخصوصن فصلای یک و دو واقعن تکان دهنده ست)

پیشنهاد میکنم حتمن ببینید

:a030:

آینه سیاه

رو هم گرفتم. از لحاظ فنی که تعطیله :ws3: انگلیسی ان دیگه. ولی موضوعاتش جالبه

قسمت اول رو زیاد نتونستم درک کنم.

قسمت دوم درباره رنگ و بوی 1984 و این داستانای سیاسی رو داشت. و واقعا اخرش جالب تموم شد!

قسمت سوم! ای انسان ها. بیایین دروغ نگیم !!! همین طور، یک واقعیت زیبا رو نشون میداد که گاهی فراموش کردن خاطرات نعمت بزرگی ه...

تا الان بد نبوده.

مرسی.

لینک به دیدگاه
سلام

به نظر بنده:

با اختلاف، Friends#1

سپس:

How I met Your Mother

Modern Family

Rick and Morty

Friends و How i met your mother رو دیدم

هر دو عالین ؛ اما How i met your mother رو خیلییییییییییییییییییییییییی بیشتر دوست داشتم .

دیگه ؟ :ws3:

لینک به دیدگاه

هر دو عالین ؛ اما How i met your mother رو خیلییییییییییییییییییییییییی بیشتر دوست داشتم .

آها البته من خیلی کمدی باز نیستم.

دوستان دیگه بیان به کمک

لینک به دیدگاه
آینه سیاه

رو هم گرفتم. از لحاظ فنی که تعطیله :ws3: انگلیسی ان دیگه. ولی موضوعاتش جالبه

قسمت اول رو زیاد نتونستم درک کنم.

قسمت دوم درباره رنگ و بوی 1984 و این داستانای سیاسی رو داشت. و واقعا اخرش جالب تموم شد!

قسمت سوم! ای انسان ها. بیایین دروغ نگیم !!! همین طور، یک واقعیت زیبا رو نشون میداد که گاهی فراموش کردن خاطرات نعمت بزرگی ه...

تا الان بد نبوده.

مرسی.

تعطیل که نه ولی در حد استاندارد هست. کلن فصل یکش مخصوصن خیلی بدون سر و صدا و تبلیغات انچنانی بود، استقبال خیلی خوبی که شد ادامه دادن که در نهایت انقد که خوب دیده شد فصل 3 رو هم حق پخشش رو نتفلیکس(غول این روزهای پخش سریال) گرفت. البته به فصلای قبل نمیرسه ولی خوب در مجموع خوبه من خیلی دوست داشتم کلیتش رو

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

اخیرن سریال The Big Bang Theory رو شروع کردم. فصل دوشم الان. تا اینجا که خیلی دوست داشتم. جنس طنزشو.

البته شنیدم این فصلای اخر حسابی ضعیف شده ، ولی فعلن که اولاشم خیلی فانه

لینک به دیدگاه

big-little-lies-hbo_wide.jpg

این چند وقت مینی سریال Big Little Lies که اخیرن از شبکه HBO پخشش به اتمام رسید رو دیدم.

درام خوش ساختیه. با توجه به اینکه فقط 7 قسمت هم هست بنظرم ارزش وقت گذاشتن داره. داستانش خوب جلو میره، تاکید اصلی رو روابط شخصیت ها هست که همین باعث شده خیلی عمق پیدا کنن. و اینکه بازیا واقعن خوبه. نیکول کیدمن عالیه، همینطور ریز ویترسپون، شیلین وودلی و ...

همینطور تدوین و کارگردانی واقعن خوبه.

یه نکته ی خیلی مثبتش حداقل برای من استفاده ی بسیار مناسب و بجا از موسیقی هست. آهنگ های خیلی خوبی داره این سریال تو لحظات حساس که خیلی به بار درام سریال کمک کرده.

در کل به کسانی که به کارای درام علاقه مندن پیشنهاد میکنم ببینن.

خبر خوب دیگه اینکه فصل جدید سریال فارگو هم از این هفته شروع شد. قسمت اولش رو دیدم. که خوب و رضایت بخش بود. باید دید در ادامه چطور پیش میره

220px-Fargoseason3promo.jpg

لینک به دیدگاه

سلامم

جدیدا ی سریال دیدم به اسم True Detective . جنایی ، معمایی

True-Detective-BW-Key-Art-banner.jpg

نمی دونم چرا زیاد حس معمایی من رو تحریک نکرد برخلاف تعریفی که ازش شد! ولی در کل خوب بود. ( پیچیدگی خاصی نداشت )

دوستان تو این تیپ سریال ها ، سریال خوب سراغ دارین ؟

لینک به دیدگاه
سلامم

جدیدا ی سریال دیدم به اسم True Detective . جنایی ، معمایی

True-Detective-BW-Key-Art-banner.jpg

نمی دونم چرا زیاد حس معمایی من رو تحریک نکرد برخلاف تعریفی که ازش شد! ولی در کل خوب بود. ( پیچیدگی خاصی نداشت )

دوستان تو این تیپ سریال ها ، سریال خوب سراغ دارین ؟

سلام :w02:

فصل یک ترو دکتیو یکی از بهترین ها بود برای من

همین سریال فارگو که صفحه قبل گفتم رو پیشنهاد میکنم ببینی (اگر ندیدی البته )

فصل یک و دو هر کدوم 10 قسمت. فصل چدیدشم که تازه شروع شده

تو سبک معمایی درام و با رگه هایی از طنز تلخ. بشدت خوش ساخت

لینک به دیدگاه
سلام :w02:

فصل یک ترو دکتیو یکی از بهترین ها بود برای من

شما میگی خوب بوده حتما بوده :whistle:

شاید من به نوع خاص معمایی علاقه مند باشم :ws3:

ازینایی که شخص مورد نظر ، زیر پوستی تو خود تیم جستجو هست :w02:

مثل دکستر

max1325688866-front-cover.jpg

لینک به دیدگاه

همین سریال فارگو که صفحه قبل گفتم رو پیشنهاد میکنم ببینی (اگر ندیدی البته )

فصل یک و دو هر کدوم 10 قسمت. فصل چدیدشم که تازه شروع شده

تو سبک معمایی درام و با رگه هایی از طنز تلخ. بشدت خوش ساخت

البته الان میخوام سریال هانیبال رو شروع کنم

موضوعش جالبه ! البته میگن باید چند قسمت اول رو تحمل کرد

Hannibal-season-3.jpg

لینک به دیدگاه
شیوا جان من سریال معمایی مثل شرلوگ خیلی دوست دارم البته جدیدش...میشه اگه میشناسید معرفی کنید؟

حقیقتش شرلوک رو مدتهاست گرفتم هی تنبلی میکنم ببینم با اینکه تعریفشو زیاد شنیدم.

والا معمایی خیلی ندیدم ولی تو جدیدیا همین ترو دتکتیو و فارگو اگر ندیدید یه تورقی کنید. حرف ندارن :a030:

لینک به دیدگاه
حقیقتش شرلوک رو مدتهاست گرفتم هی تنبلی میکنم ببینم با اینکه تعریفشو زیاد شنیدم.

والا معمایی خیلی ندیدم ولی تو جدیدیا همین ترو دتکتیو و فارگو اگر ندیدید یه تورقی کنید. حرف ندارن :a030:

چشم میبینم..شرلوک محشره ببینید عالیه
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...