رفتن به مطلب

یکی بگه این تعدادی که الان هستن دقیقا چکار میکنند؟؟؟؟

ارسال های توصیه شده

من جدیدا فهمیدم اکثر کارابرای پایین که آن هستن کاربرای جدیدن که همون زمان عضو شدن و خیلی هاشون اصلا هیچوقت فعالیتی ندارن.

انجمن دیگه حوصله ادم و سر میبره ساکت ساکت :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
سلام به همگی :icon_gol:

یه سوال دارم :ws52:چندوقت ذهنم و درگیر کرده !!!!!!!!!!!:banel_smiley_4:

الان یه نگاه به پایین صفحه اصلی انجمن بندازید ببینید چند نفر انلاین هستند!!!!! :ws37:

فضولی نیستا فقط کنجکاوی :whistle:

این تعداد که کم هم نیستن دقیقا چکار میکنند که انجمن انقدر ساکت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:vahidrk:

این عکس نمونه ای از همه ساعت ها روز که ممکنه الان تغییر کرده باشه :whistles:

قبلا یه بحث هایی پیش میومد همه میتونستن شرکت کنن با همه رشته های مختلف ولی الان هرکی سرش به کار خودش گرمه :w000:

بازم بگم پیشاپیش از همه معذرت میخوام شاید به خیلی ها بربخوره بگن مگه فضولی :5c6ipag2mnshmsf5ju3

vepz919zs4q682baash.jpg

سلااااااااااااام.

یکی از دلیلاش اینه که موقعی که صفحه رو میبندن خروج رو نمیزنن و تا یک ساعت تو لیست کاربران آنلاین قرار میگیره.:ws3:

من خودمو میگم.پیام ها رو جواب میدیم.گاهی احوال بچه ها رو میپرسیم.:icon_redface:

به سوالات و درخواست های کاربرا تا جایی که بتونم جواب میدم.

بحث خوبی اگه استارت زده بشه همه شرکت میکنن.:w02:

لینک به دیدگاه
سلااااااااااااام.

یکی از دلیلاش اینه که موقعی که صفحه رو میبندن خروج رو نمیزنن و تا یک ساعت تو لیست کاربران آنلاین قرار میگیره.:ws3:

سلام سلام :icon_gol:

به نکته ظریفی اشاره کردی افرین :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
سلااااااااااااام.

اورین از دید مثبتت کیف کردم همینه :w16::icon_gol:

لینک به دیدگاه
اخه بیشتر تاپیک ها اصلا جذابیت نداره باید خودت انجمن رو با تاپیک های خوب و مفید جذاب کنی :ws3:

من هم موافقم اجمن خوبی هست ولی راست میگن تاپیکهاش جذاب نیست.

برای مثال اخبارهای که درانجمن هست بیشترشون نقل قول است ان هم ازخبرگذاریهای ایرانی پس درنتیجه کسی که بخواداین خبررابخواندسراق سایت اصلی می ره .

یه بدیش هم این است که این اخباری که ازخبرگذاریها نقل شده حتمادست دوم ...می شودپس کسی علاقه به خواندن ان ندارد.

اخباربایدجذاب باشد.

برای مثال من هم اخباری راکپی کردم ولی نه ازسایت ایرانی ونه نه ازسایتهای ازادبلکه ازسایتهای خارجی وممنوع .

یکی دیگه اینکه تیروموضوع راچی انتخاب کنی هم مهم است.

چیزای دیگه ای هم هست که .....:bigbed:نوشتن ندارم.

لینک به دیدگاه
من هم موافقم اجمن خوبی هست ولی راست میگن تاپیکهاش جذاب نیست.

برای مثال اخبارهای که درانجمن هست بیشترشون نقل قول است ان هم ازخبرگذاریهای ایرانی پس درنتیجه کسی که بخواداین خبررابخواندسراق سایت اصلی می ره .

یه بدیش هم این است که این اخباری که ازخبرگذاریها نقل شده حتمادست دوم ...می شودپس کسی علاقه به خواندن ان ندارد.

اخباربایدجذاب باشد.

برای مثال من هم اخباری راکپی کردم ولی نه ازسایت ایرانی ونه نه ازسایتهای ازادبلکه ازسایتهای خارجی وممنوع .

یکی دیگه اینکه تیروموضوع راچی انتخاب کنی هم مهم است.

چیزای دیگه ای هم هست که .....:bigbed:نوشتن ندارم.

این حرفتون درسته که اخبار کپی از سایت های دیگه ولی این که میگید از سایت های ممنوع ممکنه اون خبر ها واقعی نباشه یا اینکه با گذاشتن اون خبرها از سایت های غیر رسمی واسه انجمن مشکلی پیش بیاد و اینکه من به شخصه ف ی ل ت ر شکن ندارم از اون سایت خبر بفرستم اگه هم داشتم اینکارو نمیکردم چون ممکنه سایت با مشکل روبه رو بشه پس بهتره همون از سایت های خبری خبرها رو بگیریم تا باعث بشه اتفاقای بدی بیوفته

البته این نظر منه :ws37:

لینک به دیدگاه
این حرفتون درسته که اخبار کپی از سایت های دیگه ولی این که میگید از سایت های ممنوع ممکنه اون خبر ها واقعی نباشه یا اینکه با گذاشتن اون خبرها از سایت های غیر رسمی واسه انجمن مشکلی پیش بیاد و اینکه من به شخصه ف ی ل ت ر شکن ندارم از اون سایت خبر بفرستم اگه هم داشتم اینکارو نمیکردم چون ممکنه سایت با مشکل روبه رو بشه پس بهتره همون از سایت های خبری خبرها رو بگیریم تا باعث بشه اتفاقای بدی بیوفته

البته این نظر منه :ws37:

این حرفتون کاملا درسته چون من اینکته رافراموش کردم بنویسم ازخبرگزاریهای معتبر

لینک به دیدگاه
این حرفتون کاملا درسته چون من اینکته رافراموش کردم بنویسم ازخبرگزاریهای معتبر

خب من خودم سعی میکنم جدیدترین خبرها رو بفرستم که میشه گفت تازه زده شده ولی خب ایران سایت خبریه معتبر زیاد نداره اگه هم داشته باشه من ندیدم واسه این بیشتر خبرها میشه گفت تکراری هستن چون منابع همه یکی :ws37:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...