رفتن به مطلب

یکی بگه این تعدادی که الان هستن دقیقا چکار میکنند؟؟؟؟

ارسال های توصیه شده

سلام به همگی :icon_gol:

یه سوال دارم :ws52:چندوقت ذهنم و درگیر کرده !!!!!!!!!!!:banel_smiley_4:

الان یه نگاه به پایین صفحه اصلی انجمن بندازید ببینید چند نفر انلاین هستند!!!!! :ws37:

فضولی نیستا فقط کنجکاوی :whistle:

این تعداد که کم هم نیستن دقیقا چکار میکنند که انجمن انقدر ساکت ؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:vahidrk:

این عکس نمونه ای از همه ساعت ها روز که ممکنه الان تغییر کرده باشه :whistles:

قبلا یه بحث هایی پیش میومد همه میتونستن شرکت کنن با همه رشته های مختلف ولی الان هرکی سرش به کار خودش گرمه :w000:

بازم بگم پیشاپیش از همه معذرت میخوام شاید به خیلی ها بربخوره بگن مگه فضولی :5c6ipag2mnshmsf5ju3

vepz919zs4q682baash.jpg

لینک به دیدگاه
تاپیکت تکراریه چون قبلا یکی زدم همینجوری،هیچ نتیجه ایم در بر نداشت :ws28:

من تکرار کردم شاید نتیجه ای داشت:vahidrk:

اخه یعنی چی همه هستن و هیچکس نیست:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
من تکرار کردم شاید نتیجه ای داشت:vahidrk:

اخه یعنی چی همه هستن و هیچکس نیست:icon_pf (34):

اخه بیشتر تاپیک ها اصلا جذابیت نداره باید خودت انجمن رو با تاپیک های خوب و مفید جذاب کنی :ws3:

لینک به دیدگاه
اخه بیشتر تاپیک ها اصلا جذابیت نداره باید خودت انجمن رو با تاپیک های خوب و مفید جذاب کنی :ws3:

اینکه نمیشه یه نفره انجمن و تغییر بدی؟؟؟؟:banel_smiley_4:

هرکی از رشته خودش میگه خب درسته اینکار سطح علمی و بالا میبره ولی کمی کسل کننده به نظر من :sigh:

لینک به دیدگاه
اینکه نمیشه یه نفره انجمن و تغییر بدی؟؟؟؟:banel_smiley_4:

هرکی از رشته خودش میگه خب درسته اینکار سطح علمی و بالا میبره ولی کمی کسل کننده به نظر من :sigh:

من که زیاد تاپیک نمیزنم چی بشه هفته ای یک بار یا ماهی 1بار .......اما وقتی تاپیک میزنم یه چیز مفید میزنم

الان تاپیک هایی که زده شده رو ببین کسی نمیخونه چون یه چیز تکراریه همش تو گوگل هست .......درسته بیشتر منابع از گوگل هست اما باید سعی کنی چیزای مفید و بدردبخورش رو جداکنی تا خواننده هم رغبت کنه بخونه :hanghead:

لینک به دیدگاه
من که زیاد تاپیک نمیزنم چی بشه هفته ای یک بار یا ماهی 1بار .......اما وقتی تاپیک میزنم یه چیز مفید میزنم

الان تاپیک هایی که زده شده رو ببین کسی نمیخونه چون یه چیز تکراریه همش تو گوگل هست .......درسته بیشتر منابع از گوگل هست اما باید سعی کنی چیزای مفید و بدردبخورش رو جداکنی تا خواننده هم رغبت کنه بخونه :hanghead:

افرین افرین :icon_gol:

از این اقدامات مفید زیاد انجام بده :w02: هفته ای یه بار و یه روز یه بار انجام بده :ws3:

لینک به دیدگاه
افرین افرین :icon_gol:

از این اقدامات مفید زیاد انجام بده :w02: هفته ای یه بار و یه روز یه بار انجام بده :ws3:

مفیدترین عنصر انجمنم دیگه کاریشم نمیشه کرد :ws28::icon_gol:

لینک به دیدگاه

فکر نکنم اینجوری باشه :icon_gol:

لینک به دیدگاه
براش نباید یه تاپیک میزدید..

اینجا باید عنوان میکردید...

پاسخگویی به سوالات کاربران انجمن

اما این یه گفتگو بین همه کاربرا نه یه سوال از مدیر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هدف من گفت گو بود

لینک به دیدگاه
اما این یه گفتگو بین همه کاربرا نه یه سوال از مدیر !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

هدف من گفت گو بود

میدونم گلم.. ولی برای اینکه به جواب سوالت برسی.. بهتره که مدیر انجمن بهتون جواب بده.. وگرنه.. خوب از دید یه سوال خارج میشه.. و میشه.. اشکال انجمنو رو کردن.. یا میدونم این نیت رو ندارید.. ولی از منظر دیگران میشه زیر سوال بردن..

و سوالتون ترکیبی از این تاپیکه؟

[h=3]چرا انقدر ساکت انجمن ؟؟!!![/h]

من برای اینکه کنجکاویتون زود به جواب برسه.. گفتم اونجا بپرسید بهتره...وگرنه.. قصد دخالت نبود عزیزم.. :icon_gol:

لینک به دیدگاه
میدونم گلم.. ولی برای اینکه به جواب سوالت برسی.. بهتره که مدیر انجمن بهتون جواب بده.. وگرنه.. خوب از دید یه سوال خارج میشه.. و میشه.. اشکال انجمنو رو کردن.. یا میدونم این نیت رو ندارید.. ولی از منظر دیگران میشه زیر سوال بردن..

و سوالتون ترکیبی از این تاپیکه؟

چرا انقدر ساکت انجمن ؟؟!!!

من برای اینکه کنجکاویتون زود به جواب برسه.. گفتم اونجا بپرسید بهتره...وگرنه.. قصد دخالت نبود عزیزم.. :icon_gol:

اوهوم موافقم :w02::icon_gol:

من که نمیتونم ادغامش کنم پس بهتره مدیران یا این کارو انجام بدن :5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
اوهوم موافقم :w02::icon_gol:

من که نمیتونم ادغامش کنم پس بهتره مدیران یا این کارو انجام بدن :5c6ipag2mnshmsf5ju3

شماعزیزی گلم.. ببخشیدا اینجوری گفتم. چون همیشه در این تاپیکها کسی هست.. که سواستفاده کنه. و شمایید که زیر سوال برید چون استارتر این تاپیک هستید.. بازم اگه باعث ناراحتی شدم یا دخالت کردم منو ببخش گلم...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
شماعزیزی گلم.. ببخشیدا اینجوری گفتم. چون همیشه در این تاپیکها کسی هست.. که سواستفاده کنه. و شمایید که زیر سوال برید چون استارتر این تاپیک هستید.. بازم اگه باعث ناراحتی شدم یا دخالت کردم منو ببخش گلم...:icon_gol:

نه بابا این چه حرفیه بالاخره تو یه مدت بیشتر از من اینجا بودی و اشنا تری ممنون که گفتیییییییییییی:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...