رفتن به مطلب

کی میخوایم از زندگی یکنواخت دست برداریم؟

ارسال های توصیه شده

ایجاد تنوع برای من که دخترم متفاوته :ws3:مثلا الان که دیگه مهمونی ها کمتر شده هرچند وقت یکبار لباسای مهمونیم رو تو خونه میپوشم و برام تنوع میشه :a030:

زندگی برای منم که تنوع ایجاد میکنم تو زندگیم گاهی یکنواخت میشه و اون زمانها با خودم میگم الان که زندگیم یکنواخت و تکراری شده دنیا به آخر نرسیده فقط تکراری شده پس دوباره بازم متنوع میشه برام به شرطی که خودم بخوام.

واس ما پسرام با یه فوتبال زدن با دوستان یا کارایی شبیه این حل میشه:ws3: فقط یه نکته کوچولو می مونه و این که خیلی وقتا (حتی خودم به دفعات) نداشتن وقت رو بهونه می کنیم برای موندن تو شرایط پایدار و استیبل سابق...

که این یکی شدیدا شجاعت طرف رو میطلبه که به وقتش به کاراش کات بده و بره شده یه ساعت رو یه صندلی بشینه و در کمال آرامش یه چای بخوره و مثلا به بازی بچه ها نگاه کنه.

لینک به دیدگاه
واس ما پسرام با یه فوتبال زدن با دوستان یا کارایی شبیه این حل میشه:ws3: فقط یه نکته کوچولو می مونه و این که خیلی وقتا (حتی خودم به دفعات) نداشتن وقت رو بهونه می کنیم برای موندن تو شرایط پایدار و استیبل سابق...

که این یکی شدیدا شجاعت طرف رو میطلبه که به وقتش به کاراش کات بده و بره شده یه ساعت رو یه صندلی بشینه و در کمال آرامش یه چای بخوره و مثلا به بازی بچه ها نگاه کنه.

نداشتن وقت به قول خودتون بهونه اس :w16:

برای تنوع حتما چندین ساعت یا یک ساعت زمان لازم نیست.همینکه برای خودمون بستنی بخریم و موقع راه رفتن بخوریم زمان زیادی نمیبره :a030:

لینک به دیدگاه

دلم نيومد چيزي نگم...

اين تاپيك رو خيلي دوست داشتم. آروم و دنج بود. حرفاي ساده و مهمي گفتيد... مخصوصا حرفاي Nahal و fakur عزيز خيلي چيزا رو ياداوري كرد برام كه حواسم رو بيشتر جمع كنم

سپاس:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...