رفتن به مطلب

استقبال داغ داغ از بچه های قدیمی

پست های پیشنهاد شده

• پاسخ 483
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پست های محبوب

از بچه های قدیمی (شش سال و قدیمی تر) کسی هنوز زندست؟!

سلام به همه دوستان عزیز خب فردا تولد 5سالگیه انجمنه و به بچه های قدیمی گفتم اگه میتونن بیان. یه سریام فردا قراره بگم. این تاپیکو زدم تا یه استقبال داغ داغ تو مایه های صندلی داغ ازشون بکنیم :gnugghender: هرکدوم از بچه های قدیمی رو دیدین که اومده یقشو بگیرین بیارین تو این تاپیک که فقط به این یه سوال جواب بدن   رک و راست بیاین بگین ببینم چرا سر نمیزنین بهمون یا انقدر دیر به دیر میاین :vahidrk:

سلاااام دنبال یه تاپیک بودم پست بذارم اینجا رو دیدم  پست خیلی از بچه ها رو دیدم خوشحال شدم دلم برای قدیم تنگ شد ? الان واقعا درگیر کار و زندگی جدی شدم! قدیم دوران دانشجویی بود و باشگاه رفتنو بقیه وقتا انجمن، الان همه وقت برای کار میگذره و فرصت فعالیت نیست. آرزوی موفقیت برای همه دوستان دارممم❤

آقای محمد عارف آقا یه خبر بده یه فرحزاد بریم مثل سال 89

فرحزاد که تا حالا میتینگ نذاشتیم :ws3: پارک ملت و طالقانی و تورای مختلف و نمایشگاه اینا بوده ولی فرحزاد نبوده :ws3:

برنامه دیگه خیلی کمتر میذاریم چون بچه ها هم کمتر شرکت میکنن. ولی خب برنامه ای باشه اعلام می کنیم :a030:

لینک ارسال
سلام به همه دوستان عزیز

خب فردا تولد 5سالگیه انجمنه و به بچه های قدیمی گفتم اگه میتونن بیان. یه سریام فردا قراره بگم.

این تاپیکو زدم تا یه استقبال داغ داغ تو مایه های صندلی داغ ازشون بکنیم :gnugghender:

هرکدوم از بچه های قدیمی رو دیدین که اومده یقشو بگیرین بیارین تو این تاپیک که فقط به این یه سوال جواب بدن :w02:

رک و راست بیاین بگین ببینم چرا سر نمیزنین بهمون یا انقدر دیر به دیر میاین :vahidrk:

​عذرِ تقصیر... ببخشید ... میام دیگه

لینک ارسال
فرحزاد که تا حالا میتینگ نذاشتیم :ws3: پارک ملت و طالقانی و تورای مختلف و نمایشگاه اینا بوده ولی فرحزاد نبوده :ws3:

برنامه دیگه خیلی کمتر میذاریم چون بچه ها هم کمتر شرکت میکنن. ولی خب برنامه ای باشه اعلام می کنیم :a030:

بعد از نمایشگاه کتاب رفتیم فرحزاد...سجاد بود.LORD بود. آتوسا بود. شاهین بود. یادم نمیاد دیگه ولی 15 نفر بودیم .:w16::w16:

لینک ارسال

بعد از نمایشگاه کتاب رفتیم فرحزاد...سجاد بود.LORD بود. آتوسا بود. شاهین بود. یادم نمیاد دیگه ولی 15 نفر بودیم .:w16::w16:

آها خب اونو من نبودم :ws3:

لینک ارسال
آها خب اونو من نبودم :ws3:

تو

نبودب دلبل میشه بقیه هم نرفتن؟:vahidrk:ممد یه داداش داشتی امیر کب یر میخوند خیلی باهوش بود اون ازدواج نکرد؟:w58:

لینک ارسال
تو

نبودب دلبل میشه بقیه هم نرفتن؟:vahidrk:ممد یه داداش داشتی امیر کب یر میخوند خیلی باهوش بود اون ازدواج نکرد؟:w58:

اصلا من نباشم که حساب نیست :whistle:

هی داشتم فکر میکردم امیر کب یر چیه. گفتم حتماً اصطلاح یا اسم خاصیه تو فاز آواز خوندن و اینا :ws28:

همین مهدی عارف هستش دیگه. نه نازدواجیده :ws3:

لینک ارسال

هی داشتم فکر میکردم امیر کب یر چیه. گفتم حتماً اصطلاح یا اسم خاصیه تو فاز آواز خوندن و اینا :ws28:

ااا:ws3:معلومه داداشا همه عاقلیدا:w02:

لینک ارسال

کی رفتین فرحزاد ب ما نگفتی؟؟

هان؟؟:banel_smiley_4:

رفتین قل قل کردین اومدین

:banel_smiley_4:

معتادا

لینک ارسال
ااا:ws3:معلومه داداشا همه عاقلیدا:w02:

از طفولیت همینجوری بودیم :w02:

کی رفتین فرحزاد ب ما نگفتی؟؟

هان؟؟:banel_smiley_4:

رفتین قل قل کردین اومدین

معتادا

من خودمم نبودم :vahidrk:

لینک ارسال

اینا موندن ایشاالله با فسیل پلانگتون های میلارد ها سال بعد ازدواج کنن:banel_smiley_4:

لینک ارسال
  • 5 months later...

سلاااام

دنبال یه تاپیک بودم پست بذارم اینجا رو دیدم 

پست خیلی از بچه ها رو دیدم خوشحال شدم

دلم برای قدیم تنگ شد ?

الان واقعا درگیر کار و زندگی جدی شدم!

قدیم دوران دانشجویی بود و باشگاه رفتنو بقیه وقتا انجمن، الان همه وقت برای کار میگذره و فرصت فعالیت نیست.

آرزوی موفقیت برای همه دوستان دارممم❤

لینک ارسال
در ۱ ساعت قبل، کهربا گفته است :

سلاااام

دنبال یه تاپیک بودم پست بذارم اینجا رو دیدم 

پست خیلی از بچه ها رو دیدم خوشحال شدم

دلم برای قدیم تنگ شد ?

الان واقعا درگیر کار و زندگی جدی شدم!

قدیم دوران دانشجویی بود و باشگاه رفتنو بقیه وقتا انجمن، الان همه وقت برای کار میگذره و فرصت فعالیت نیست.

آرزوی موفقیت برای همه دوستان دارممم❤

به به. سلااام

بسی خوش امدی.

زندگی جدی؟ :w58: زندگی شوخیم مگه داریم؟ :ws3:

لینک ارسال
در 2 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

به به. سلااام

بسی خوش امدی.

زندگی جدی؟ :w58: زندگی شوخیم مگه داریم؟ :ws3:

مررررسی

خوبی؟

زندگی من شوخی که نبود ولی بسی فان بود ولی سرکار رفتن و دنیای آدم بزرگا برام خیلی جدیه!?

لینک ارسال
در 17 دقیقه قبل، کهربا گفته است :

مررررسی

خوبی؟

زندگی من شوخی که نبود ولی بسی فان بود ولی سرکار رفتن و دنیای آدم بزرگا برام خیلی جدیه!?

خوب می باشیم مرسی

احسنت به این جدیت :ws3: من با جدی و شوخیش کاری ندارم، شیرینی کارو میخوام :w02:

ولی حالا جدای شوخی ایشالا که حسابی موفق باشی :a030: 

حالا مشغول کار مرتبط هستی یا غیرمرتبط؟

لینک ارسال

در 2 ساعت قبل، Mohammad Aref گفته است :

خوب می باشیم مرسی

احسنت به این جدیت :ws3: من با جدی و شوخیش کاری ندارم، شیرینی کارو میخوام :w02:

ولی حالا جدای شوخی ایشالا که حسابی موفق باشی :a030: 

حالا مشغول کار مرتبط هستی یا غیرمرتبط؟

سپاسگزارممم مدیررر ارشددد?

کار کاملا غیر مرتبط ولی مورد علاقه خودم?

ویرایش شده توسط کهربا
لینک ارسال
  • 10 months later...
  • 5 months later...
  • 2 months later...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...