رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

دوستان الان شما چه حسی دارید؟من اصلا حالم خوب نیست:icon_pf (34):

حسسسسس وحالم خوش نیسسسسسسست،همه چی دااااااااااااااغووونه(تیتراژستایش:texc5lhcbtrocnmvtp8)اینو با خودت زمزمه کن تا ردیف شی:w02:همین یه بیت کفایت میکنه،بقیشو بیخیال:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه
حسسسسس وحالم خوش نیسسسسسسست،همه چی دااااااااااااااغووونه(تیتراژستایش:texc5lhcbtrocnmvtp8)اینو با خودت زمزمه کن تا ردیف شی:w02:همین یه بیت کفایت میکنه،بقیشو بیخیال:w02:

وای خاطراتت خیلی بامزه بودن کلی خندیدم:ws47:

• Like 2
لینک به دیدگاه

شما ستایش میبینید:ws47::ws47::ws47::ws47::lol::lol::lol::lol:

• Like 1
لینک به دیدگاه
پَ ن َ پَ تو میبینی فقط:2i1d1co:

:ws3:

آخه من نمیبینم:girl_in_dreams:....ولی مهمونی جایی که میریم مجبورم ببینم...اینقدر از این فیلم بدم میاد که نگو.....(کاملا به ارشد 90 ربط داره:lol:)

لینک به دیدگاه
آخه من نمیبینم:girl_in_dreams:....ولی مهمونی جایی که میریم مجبورم ببینم...اینقدر از این فیلم بدم میاد که نگو.....(کاملا به ارشد 90 ربط داره:lol:)

با کارگردانش صحبت میکنم به خاطر تو دیگه پخش نکنه،چرا این نظرات سازنده ات رو انقدر دیر میگی؟:texc5lhcbtrocnmvtp8

• Like 3
لینک به دیدگاه
با کارگردانش صحبت میکنم به خاطر تو دیگه پخش نکنه،چرا این نظرات سازنده ات رو انقدر دیر میگی؟:texc5lhcbtrocnmvtp8

منتظر بودم شما نظرخواهی کنید:ws43:

• Like 2
لینک به دیدگاه

'ابراهیم خدایی' روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: در تلاش هستیم تا اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد را تا فردا اعلام کنیم اما اعلام این نتایج تا روز سه شنبه (8 شهریورماه) بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قطعی است. - وی درمورد ظرفیت پذیرش دانشجو در دورههای کارشناسی ارشد سال 1390 توضیح داد: براساس ظرفیت های تعیین شده در دفترچه آزمون، نزدیک به 75 هزار نفر در دوره های کارشناسی ارشد امسال پذیرفته می شوند که با احتساب دانشجویان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون، این ظرفیت به 85 هزار نفر خواهد رسید. ...

• Like 3
لینک به دیدگاه
'ابراهیم خدایی' روز یکشنبه در گفت وگو با خبرنگار فرهنگی ایرنا اظهار داشت: در تلاش هستیم تا اسامی پذیرفته شدگان آزمون کارشناسی ارشد را تا فردا اعلام کنیم اما اعلام این نتایج تا روز سه شنبه (8 شهریورماه) بر روی پایگاه اطلاع رسانی سازمان سنجش قطعی است. - وی درمورد ظرفیت پذیرش دانشجو در دورههای کارشناسی ارشد سال 1390 توضیح داد: براساس ظرفیت های تعیین شده در دفترچه آزمون، نزدیک به 75 هزار نفر در دوره های کارشناسی ارشد امسال پذیرفته می شوند که با احتساب دانشجویان استعداد درخشان با آزمون و بدون آزمون، این ظرفیت به 85 هزار نفر خواهد رسید. ...

یعنی تا فردا همش سازمان سنجش رو ریفرش کنیم:ws43:

• Like 3
لینک به دیدگاه
دیگه باید کارمون رفرش باشه

احتمال اومدن نتیجه امشب زیاده

یا خدا:banel_smiley_52::banel_smiley_52::banel_smiley_52::imoksmiley:

• Like 2
لینک به دیدگاه

فعلا بریم آزمون شهرداری ها ثبت نام کنیم.:lol:نتایج کنکور کاردنی به کارشناسی رفت ردیف سوم...بچه ها اماده باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه
نتیجه قطعی کنکور کارشناسی ارشد سال 90 کی میاد؟

وقت گل نی:ws43:

بچها فشارم افتاده:banel_smiley_52::banel_smiley_52::ws36:

نه هنوز زوده.....به فشارتون بگید تا شب بیاد بالا خبری نیست:w58:

• Like 1
لینک به دیدگاه
وقت گل نی:ws43:

نه هنوز زوده.....به فشارتون بگید تا شب بیاد بالا خبری نیست:w58:

مثل اينكه حالت خيلي خوشه هااا:ydm47612zsesgift969

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...