رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

من انشالله کنکور 92..ساخت و تولید امیر کبیر یا صنعتی اصفهان ..به کمتر از اینها هم راضی نیستم..:biggrin::biggrin::girl_yes2::girl_blush2:

تخصصی ها رو خوب میزنم از این جهت مشکلی ندارم می مونه ریاضی که به قول اسی آقاسی و گاج خوبن جامدات هم جزوه رو ول کردم نشستم با همون مریام خودمون می خونم

ساخت و تولید های 92 بدونند که یکی از رقیبهاشون منم.:girl_in_dreams::ws43:

عجب بلوفی زددددددددددددم:texc5lhcbtrocnmvtp8

92 :w58::w58:

• Like 2
لینک به دیدگاه
  • پاسخ 2.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

92 :w58::w58:

من کارشناس ناپیوسته می خونم جامدات می خونم ولی ساخت میدم این اسفند نه اسفند بعد در کنکور ارشد شرکت می کنم میشه 92 دیگه؟:yes:

• Like 2
لینک به دیدگاه
من کارشناس ناپیوسته می خونم جامدات می خونم ولی ساخت میدم این اسفند نه اسفند بعد در کنکور ارشد شرکت می کنم میشه 92 دیگه؟:yes:

آها ایشالا که رتبه ی خوبی می آرین/ حداقل بیان مسابقه استاتیک شرکت کنید آدرس تو امضام هست:ws37:

لینک به دیدگاه
تبریک میگم....من هیچ جا قبول نشدم:w821:

خواهش می کنم من هم به شما تبریک می گم انشآلله در تمام مراح زندگی موفق باشید

• Like 1
لینک به دیدگاه
بچه ها كسي در مورد دانشگاه هاي مجازي و شيوه آموزش محور اطلاعاتي نداره؟!

ما كه نميخوايم بريم..!

هر كي بهمون گفت دراومدي؟

ميگيم:آره..دراومديم!اونم دانشگاه علم و صنعت!ولي نرفتيم!..(مجازي و آموزش محور رو نميگيم:دي)

از من به تو نصیحت مجازی اصلا به درد نمیخوره.

هدفشون فقط اخذ پول است و بس،نه مدرکت ارزش داره،نه به درد کار میخوره نه ادامه تحصیل درست و حسابی.

آموزش محور هم یعنی پایان نامه 6 واحدی ندارین.

فقط 32 واحد درس پاس میکنین.

• Like 4
لینک به دیدگاه

بچه ها به همگی تبریک میگم.خواهش میکنم راهنماییم کنین. من قبول شدم مهندسی هسته ای گرایش راکتور دانشگاه شیراز. اما از وقتی رفتم درساشو دیدم هنگ کردم. به نظرتون ارزششو داره برم یا این که انصراف بدم برم هر چی آزاد قبول شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

• Like 2
لینک به دیدگاه
بچه ها به همگی تبریک میگم.خواهش میکنم راهنماییم کنین. من قبول شدم مهندسی هسته ای گرایش راکتور دانشگاه شیراز. اما از وقتی رفتم درساشو دیدم هنگ کردم. به نظرتون ارزششو داره برم یا این که انصراف بدم برم هر چی آزاد قبول شدم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟

درساش چی بود؟

لینک به دیدگاه
درساش چی بود؟

فیزیک بهداشت و فیزیک راکتور 1 و 2 ،انتقال حرارت هسته ای ،آزمایشگاه راکتور،ایمنی راکتور ، فیزیک راکتورهای گداخت و ...

• Like 1
لینک به دیدگاه
فیزیک بهداشت و فیزیک راکتور 1 و 2 ،انتقال حرارت هسته ای ،آزمایشگاه راکتور،ایمنی راکتور ، فیزیک راکتورهای گداخت و ...

فیزیک دوست داری؟

بنظرم با یک دانشجوی این رشته مشورت کن........آخه دختر خوب هنگام انتخاب رشته مگه تحقیق نکرده بودی:there:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام دوستان دیروز همینکه نتایج رو زدن رفتم بیرون

rezaazmi جان چه کار کردی

و به همه دوستان تبریک می گم

ایشون طراحی کاربردی تبریز رو قبول شدن

fluid تبریک می گم بالاخره رفتی منچستر یاد ما هم باش اونجا

منچستر کنسل شد......اون مهندسی انرژی بود ...نه سیستم های انرژی:hanghead:........باید واسه دکترا به فکر دوره مشترک باشم:ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
اقتصاد چی؟:ydm47612zsesgift969

اقتصاد خرد و کلان؟

چند واحد؟

اگر دانشجويي تعدادي از واحدهاي درسي لازم را در دوره کارشناسي نگذرانده باشد موظف است به تشخيص گروه مهندسی سیستمهای انرژی، کمبود واحدهاي درسي خود را جبران کند. درس مباني اقتصاد با گرایش مباحث انرژی برای کليه دانشجویان يك درس جبراني است.

• Like 5
لینک به دیدگاه
اگر دانشجويي تعدادي از واحدهاي درسي لازم را در دوره کارشناسي نگذرانده باشد موظف است به تشخيص گروه مهندسی سیستمهای انرژی، کمبود واحدهاي درسي خود را جبران کند. درس مباني اقتصاد با گرایش مباحث انرژی برای کليه دانشجویان يك درس جبراني است.

نه ببین همچینم بد نیست ما هم تو رشته مون داشتیم:yes:

تو میتونی:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
چی شد fluid ؟

بالاخره چی قبول شدی؟

سیستم انرژی...تازه داداش یکی از بچه های انجمن هم استادمه:ws3:

ولی دروسش رو که چک کردم خیلی با تبدیل متفاوته...فکر نمیکردم تا این حد تفاوت داشته باشه.در اینجا توضیح دادم.اقتصاد و برنامه ریزی و مدلسازی و اینجور موارد داره.

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...