رفتن به مطلب

با حرف آخر نام یک ورزشکار ببر

Ali.Akbar

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 501
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

هوندامهاجم ژاپن
ارش میر اسماعیلی جودو کار که عاشقانه دوسش دارم کاش میشد بچه همراه اسم یه جزیی از زندگی این ورزشکار هارو بگن آرش میراسماعیلی (۱۲ اسفند ۱۳۵۹ خرم‌آباد) جودوکار ایرانی و قهرمان دو دوره مسابقات قهرمانی جودوی جهان در وزن ۶۶ کیلوگرم است.وی دارنده ۲ مدال طلا و ۲ مدال برنز جهانی است.میر اسماعیلی در سال ۲۰۰۱ برای اولین بار در شهر مونیخ آلمان موفق به گرفتن مدال طلای مسابقات جهانی شد و ۲ سال بعد در اوزاکا ژاپن توانست قهرمانی جهان خود را تکرار کند او همچنین در سال ۲۰۰۵ موفق به گرفتن مدال برنز جهانی در قاهره شد و مدال برنز خود را در سال ۲۰۰۷ در ریودوژانیرو برزیل تکرار کردخسته نباشید قهرمان .. ارش هم وزن من بود من تو جودو اونو همیشه الگو میدونستم .. موفق باشید
لینک به دیدگاه
داداش خداییی اصلا حرفی که من زدممم رو خوندی ؟:hanghead:

اره خوندم تو این صفحه باید با حرف آخر کلمه یه اسم دیگه بگی حرفی نزده که باید زندگی نامشم بگیم

بعدش من چه میدونم یواخیم لوو کی به دنیا اومده

اگه این شکلی که تو میگی بخوایم اسم بگیم کسی شرکت نمیکنه

هرکی بخواد یه اسم بگه باید بره کلی در مورد طرف تحقیق بکنه که کسی حوصله این کارو نداره

پس همین اسم کافیه.:a030:

یرکوویچ

مهاجم نصفه فرانسویه استقلال

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...