رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• 4 ماه بعد...

[b]سلام من تازه وارد هستم و به همه دوستان سلام میکنم - من میخوام وارد کار تاسیسات ساختمان بشم ولی هیچ سابقه کاری تو این زمینه ندارم ممکنه منو کمک کنین[/b]

لینک به دیدگاه
[b]سلام من تازه وارد هستم و به همه دوستان سلام میکنم - من میخوام وارد کار تاسیسات ساختمان بشم ولی هیچ سابقه کاری تو این زمینه ندارم ممکنه منو کمک کنین[/b]

سلام دوست عزیز

خیلی خوش اومدی

اینجا همون جاییه که باید باشی

یه خورده توی تالار تاسیسات چرخ بزنی دستت میاد

لینک به دیدگاه
سلام آقای خاص

من چند تا چرخ زدم ولی چیز زیادی گیرم نیامد

ممکنه منو بیشتر کمک کنی؟

سلام

هر کمکی از من بربیاد در خدمت هستم

اگه پیغامی دارید به پروفایل بنده مراجعه کنید.. :a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

با عرض سلام و خسته نباشید

من پروانه اشتغال به کار مهندسی دارم ولی هیچ سابقه کاری ندارم و در عمل هیچ نظارت تاسیساتی انجام نداده ام . حالا که قصد ورود به نظارت را دارم اگر چه به صورت تءوری میدانم باید چه کنم ولی از نظر عملی اعتماد به نفس لازم را ندارم لذا تقاضای من این است که اگر کسی نظارت تاسیسات میکند مرا راهنمایی نماید

لینک به دیدگاه
با عرض سلام و خسته نباشید

من پروانه اشتغال به کار مهندسی دارم ولی هیچ سابقه کاری ندارم و در عمل هیچ نظارت تاسیساتی انجام نداده ام . حالا که قصد ورود به نظارت را دارم اگر چه به صورت تءوری میدانم باید چه کنم ولی از نظر عملی اعتماد به نفس لازم را ندارم لذا تقاضای من این است که اگر کسی نظارت تاسیسات میکند مرا راهنمایی نماید

درپروفایلتون جواب دادم...

:a030:

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...

اگه مسولین نظام اموزشی کشور میدونستند که تاسیسات اینقدر طرفدار داره یه فکری برای رشته ارشد تاسیسات می کردن که بچه های تاسیسات مجبور به تغییر رشته به تبدیل انرژی نشن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...