رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 769
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام

منم ترم 6 کارشناسی پیوسته ام و تهران درس می خونم

از رشتم راضیم با اینکه سختی های خاص خودشو داره ولی دوستش دارم.

سلام خوش اومدید به انجمن نواندیشان

امیدوارم شاهد حضورتون در انجمن به خصوص تالار محبوب دلها( تالار معماری):ws3:باشیم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
majid mokhtari مهمان

salam

man mohandes memar (tarah-nazer-moshaver-modares-naghshebardar & ...) va daneshjooye arshade memari hasam va be herfeye khodam alaghe faravoni daram

mayelam ba dostane memaram ajahate hamfekri - nashriyat - anjame projehaye herfei o gheyre herfei ashna behsam

لینک به دیدگاه
  • 5 هفته بعد...
سلام و درود به تمام عزیزان دل

کوچک همه محسنم 24 سالمه ترم نه معماری البته فقط پروِِِِژه پیانیم مونده

معمار و معماری رو دوست دارم چن خاصن

خیلی خوش اومدی محسن جان :icon_gol:

Welcome1.gif

انشالله شاهد حضور فعال شما در تالار معماری باشیم :a030:

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

سلام

ترم2 کارشناسی معماری طراحی بافت فرسوده هستم.

عاشق معماری،دکوراسیون داخلی،عکاسی،

بیش از اون چیزی که فکر بکنید معماری دوس دارم

راندو اسکیس زیاد بلد نیستم ولی دارم سعی میکنم یاد بگیرم.

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...

سلام من علی هستم و الان حدود 12 ساله که مشغول کار ردر رشته معماری ام و خوشحال میشم که بتونم به دوستان خوب در زمینه های فاز 1 و فاز2 و متره براورد و کارهای اجرایی کمکی کنم اگر کسی از دوستان سوالی در این زمینه ها داره میتونه بپرسه ممنون

لینک به دیدگاه
سلام من علی هستم و الان حدود 12 ساله که مشغول کار ردر رشته معماری ام و خوشحال میشم که بتونم به دوستان خوب در زمینه های فاز 1 و فاز2 و متره براورد و کارهای اجرایی کمکی کنم اگر کسی از دوستان سوالی در این زمینه ها داره میتونه بپرسه ممنون

سلام به روی ماهتون...

خوش اومدین...

با این همه تجربه می تونین کمکی خوبی برای انجمن باشین....

اگر تمایل داشتین می تونین با تکمیل فرم رزومه تون در تاپیک زیر در راستای توانایی هاتون به کار گرفته بشین...:icon_gol::icon_redface:

[h=3]فرم رزومه(تالار معماری)[/h]

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 3 هفته بعد...
سلام

فاطمه هستم 20 اندی ساله

ترم 3 معماری کرج:girl_yes2:

سلام خانومی خیلی خوش اومدی...

منتظر حضور و فعالیتت در تالارها هستیم...

موفق باشی...:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام من شیدا 19 از اصفهان هستم.وبه رشته معماری خیلی علاقه دارم والان ترم یک کارشناسی پیوسته هستم.میخواستم از شماها کمک و راهنمایی بگیرم اگه امکانش هست.:ws52:

لینک به دیدگاه

سلام شبنمم 21 سالمه دانشجوی ترم5 معماریم. معماری زندگی منه عاشقشممممم همه کاراشو دوس دارم همه درساشو دوس دارم فقط اشنایی با معماری جهان رو اصلا دوس ندارم. کارای دستیم عالیه ماکت سازیم حرفه ایه. اتوکد تریدی و... خوب کارمیکنم خلاصه دیه چون دوس دارم رشتمو دنبال هرچیزیم که راجع به معماری باشه دانشگاه سبلان اردبیل درس میخونم . خوشحالم باهاتون اشنا شدم:rose::girl_blush2:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
سلام من شیدا 19 از اصفهان هستم.وبه رشته معماری خیلی علاقه دارم والان ترم یک کارشناسی پیوسته هستم.میخواستم از شماها کمک و راهنمایی بگیرم اگه امکانش هست.:ws52:

سلام خیلی خوش اومدید...

منتظر حظورتون هستیم...

لینک به دیدگاه
سلام شبنمم 21 سالمه دانشجوی ترم5 معماریم. معماری زندگی منه عاشقشممممم همه کاراشو دوس دارم همه درساشو دوس دارم فقط اشنایی با معماری جهان رو اصلا دوس ندارم. کارای دستیم عالیه ماکت سازیم حرفه ایه. اتوکد تریدی و... خوب کارمیکنم خلاصه دیه چون دوس دارم رشتمو دنبال هرچیزیم که راجع به معماری باشه دانشگاه سبلان اردبیل درس میخونم . خوشحالم باهاتون اشنا شدم:rose::girl_blush2:

سلام خانومی خوش اومدی...

منتظرت هستیم در تالار ها....:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...