رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

سلام من هم معماری میخونم اگه خدا بخواد و نظر لطف کنه این ترم میشه ترم اخر و ما باید مدرک بگیریم ، اسم کاربریم که معلومه ozra69

درباره من معماری دوست دارم ،دوستش داشتم و خودم انتخابش کردم خیلی سختی براش کشیدم ولی هر چی سختی ها بیشتر میشه عشق من هم به اون بیشتر میشه

به خانواده بزرگ معمارهای نو اندیش خوش اومدی عرض خیر مقدم:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 769
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 1 ماه بعد...

علیرضا هستم 24 سالمه چند واحد از کارشناسی مونده رشته م معماریه دوست دارم ارشد طراحی شهری بخونم .علاقه زیادی به طراحی و اجرای معماری دارم

لینک به دیدگاه
علیرضا هستم 24 سالمه چند واحد از کارشناسی مونده رشته م معماریه دوست دارم ارشد طراحی شهری بخونم .علاقه زیادی به طراحی و اجرای معماری دارم

آقا علیرضا خیلی خوش اومدیvpg6izlidl5qsbn86v.gif

لینک به دیدگاه
سلام فانوس هستم، 26 سالمه، دانشجوی ارشد معماری ترم یک زنجان. رشته کارشناسیم مرمت بنا های تاریخی هست

ســــــــــلام عزیـــــــــزم خیلی خوش اومدیtoyou.gif

لینک به دیدگاه
سلام فانوس هستم، 26 سالمه، دانشجوی ارشد معماری ترم یک زنجان. رشته کارشناسیم مرمت بنا های تاریخی هست

خوش اومدین:a030:

منتظر حضور فعالتون در تالار معماری هستیم flowerysmile.gif

لینک به دیدگاه
  • 3 هفته بعد...

به نام یگانه معمار هستی....

فوزیه هستم دانشجوی ترم آخر کاردانی معماری،دانشگاه آزاد آبادان....خودمو برای دوره کارشناسی و بعد ارشد و ..... دارم آماده میکنم.

با رشتم زندگی میکنم و هدفم هم استاد شدن هست....آرزووووووومه......:girl_in_dreams:

لینک به دیدگاه
به نام یگانه معمار هستی....

فوزیه هستم دانشجوی ترم آخر کاردانی معماری،دانشگاه آزاد آبادان....خودمو برای دوره کارشناسی و بعد ارشد و ..... دارم آماده میکنم.

با رشتم زندگی میکنم و هدفم هم استاد شدن هست....آرزووووووومه......:girl_in_dreams:

خیــــــــــلی خوش اومدی عزیزم:vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

شیرین 21

مهندسی معماری ترم 3 ازاد تهران جنوب

خوب هر کسی این رشته انتخاب می کنه حتما عاشق هست وگرنه دووم نمی اورد ... فقط بزرگترین مشکل من اینه که احساس میکنم دانشگامون در حقمون کم کاری می کنه خیلی نگرانم

:a030: اون بالا بالا ها می بینمتون مهندسان اینده

لینک به دیدگاه
شیرین 21

مهندسی معماری ترم 3 ازاد تهران جنوب

خوب هر کسی این رشته انتخاب می کنه حتما عاشق هست وگرنه دووم نمی اورد ... فقط بزرگترین مشکل من اینه که احساس میکنم دانشگامون در حقمون کم کاری می کنه خیلی نگرانم

:a030: اون بالا بالا ها می بینمتون مهندسان اینده

خوش اوومدی شیرین جاااااااان :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...

خوش آمدین به جمع ما دوستان...که اتفاقا جمع بزرگی ست در این محفل و در این انجمن....

امیدوارم بهره و علم را برداشت کنین و هر میزان که تونستین...این بهره و علم رو نشر بدین و به اشتراک بزارین...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_redface:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...