رفتن به مطلب

تولدنوزادی‌درغزه‌ پس‌ازشهادت‌ مادرش/عکس

masi eng

ارسال های توصیه شده

[h=1]

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
[/h]

[h=2]خبرنگار شبکه خبری ان‌‌بی‌‌سی آمریکا در غزه گزارش داد؛ در پی شهادت یک زن فلسطینی در غزه که فرزند خود را ۹ ماهه باردار بود، فرزند این زن با کمک نیروهای امدادی زنده و سالم به دنیا آمد[/h]

[h=1]

[/h]

233086_727.jpg

[flash=width=600hieght=30]

لینک به دیدگاه

خبرنگار شبکه خبری ان‌‌بی‌‌سی آمریکا در غزه گزارش داد؛ در پی شهادت یک زن فلسطینی در غزه که فرزند خود را ۹ ماهه باردار بود، فرزند این زن با کمک نیروهای امدادی زنده و سالم به دنیا آمد

233086_727.jpg

[flash=width=600hieght=30]

به زن حامله هم رحم نکردن

:4564:

لینک به دیدگاه

منکه از جلو این صحنه هارو نمیبینم فقط عکساشونو دیدم به کل ذهنم ریخته بهم روحم داغون شده اونا چی میکشن خدایا

یا خدا بیچاره بچه ها

لعنت به آدما لعنت بهشون که از حیونم بدتر میشن گاهی

لعنت به زیاده خواهی

لعنت به ظلم

یا علی:sad0:

آخه آدم چقد میتونه پست باشه که به بچه هم رحم نکنه:sad0:

لینک به دیدگاه

نمیدونم مسایل سیاسی شون چیه

ولی فقط یه چیز

مسیحی باشی یهودی باشی مسلمون باشی خدا که داری؟

روت میشه یه روز زل بزنی تو چشم خدا و بگی

من جونی رو که دادی گرفتم؟

من به زنی که تو آفریدی و حلال کس دیگه بود تجاوز کردم

من آوارگی رو مهمون خونه کسی کردم؟

نمیگم به همون شیوه بمیرید من یه چیز بدتر براتون میخوام

الهی الهی به اشک چشم همون بچه هایی که یتیمی رو مهمون دلشون کردید خدا پشیمونی رو مهمون دلتون کنه که بدترین درده:sigh:

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید:4564:

لینک به دیدگاه
نمیدونم مسایل سیاسی شون چیه

ولی فقط یه چیز

مسیحی باشی یهودی باشی مسلمون باشی خدا که داری؟

روت میشه یه روز زل بزنی تو چشم خدا و بگی

من جونی رو که دادی گرفتم؟

من به زنی که تو آفریدی و حلال کس دیگه بود تجاوز کردم

من آوارگی رو مهمون خونه کسی کردم؟

نمیگم به همون شیوه بمیرید من یه چیز بدتر براتون میخوام

الهی الهی به اشک چشم همون بچه هایی که یتیمی رو مهمون دلشون کردید خدا پشیمونی رو مهمون دلتون کنه که بدترین درده:sigh:

اگر دین ندارید لااقل آزاده باشید:4564:

تف به غیرت اون مردایی که این کارو کردن....مرد نیستن....حیوونن حیوون

متاسفم برای همشون..

:sad0:

من که هربار این بپه ها رو میبینم به شهادت رسیدن.. یه فصل گریه میکنم..چه برسه به هم وطنا . خانوادهاشون:4564:

لینک به دیدگاه
متاسفم برای همشون..

:sad0:

من که هربار این بپه ها رو میبینم به شهادت رسیدن.. یه فصل گریه میکنم..چه برسه به هم وطنا . خانوادهاشون:4564:

ایراد از همه ماهاست....برای اون اینجور میشه

وقتی کشور های عربی مفت خور شکم پرست صداشون درنمیاد.....وقتی که فقط حرفامون در حد شعاره....میشه این....

وقتی یه خلخال از پای زن یهودی در میومد حضرت علی میگفت:اگر مسلمانی از این غصه بمیرد جا دارد گرچه حتی طرف مسلمان نیست.....مسلمونا کجان؟؟؟

لینک به دیدگاه

وقتی کشور های عربی مفت خور شکم پرست صداشون درنمیاد.....وقتی که فقط حرفامون در حد شعاره....میشه این....

وقتی یه خلخال از پای زن یهودی در میومد حضرت علی میگفت:اگر مسلمانی از این غصه بمیرد جا دارد گرچه حتی طرف مسلمان نیست.....مسلمونا کجان؟؟؟

ماها تو شعار موندیم یعنی دنیا تو همون شعار مونده بعضی وقتا فلسفه ی تظاهراتو درک نمیکنم که چی بشه وقتی تاثیر نداره

که این همه تظاهرات شد مگه یه نفر از این مردم بیچاره نجات پیدا کردن؟؟؟؟؟//

فق بحث ایران نیستا بحث دنیاست بحث آدمیت

واقعا آدم شرمش میاد بگه آدمم اما یه بی گناهو کشتم هر چیزی با کشتن فرق داره با کشتن بچه فرق داره حیونیت میخواد نه آدمیت

بچه

لینک به دیدگاه
ماها تو شعار موندیم یعنی دنیا تو همون شعار مونده بعضی وقتا فلسفه ی تظاهراتو درک نمیکنم که چی بشه وقتی تاثیر نداره

که این همه تظاهرات شد مگه یه نفر از این مردم بیچاره نجات پیدا کردن؟؟؟؟؟//

فق بحث ایران نیستا بحث دنیاست بحث آدمیت

واقعا آدم شرمش میاد بگه آدمم اما یه بی گناهو کشتم هر چیزی با کشتن فرق داره با کشتن بچه فرق داره حیونیت میخواد نه آدمیت

بچه

هر چیزی جای خودشو داره....باتوجه به شرایطی که برای افراد هست هرکسی بایستی کاری که از دستش برمیاد رو انجام بده....

هم دفاع لازمه هم تظاهرات....روزی که اسرائیل اعلام موجودیت کرد شعارشو گذاشته بود از نیل تا فرات.....

اما الان یه دیوار دور خودش کشیده که ما به همین محدوده راضی هستیم...تو این چند سال که حمله سنگینی به اسرائیل نشده...

اما اگه اونا کوتاه اومدن از شعارشون فعلا....حداقل ثمره همین تظاهرات هست....وگر نه اینا به هیچ کی رحم نمیکنن

لینک به دیدگاه

دقیقااا موندم فقط باید این چیزا رو برای ماپخش کنن. به خدااعصاب مصاب نمیزارن هرکانالی میزنی خیلی راحت شهادتشونو تیکه تیکه شدناشونو برامون میزارن.. وماجز دعاکاری نمیتونیم کنیم چی بگم... :sad0:

لینک به دیدگاه

اینکه رژیم صهیونیستی یه کشور جعلی هست و چیزی به اسم کشور اسرائیل وجود نداره هیچی

اینکه این رژیم کاملا از وحوش هستن و از اونا وحشی تر موجود نیست این هم هیچی

اینکه سراسر مسلح شدن از طریق کشورایی مثل آمریکا و الباقی کشورا اینم هیچی

بازم اینکه اعراب کشور های دیگه مثل عربستان و قطر و بحرین و ... بی غیرت هستن و به تجهیز این رژیم کمک میکنن این هم هیچی....

من مشکلم به اینه

چرا خود مردم فلسطین جلوی این ها ایستادگی نمیکنن؟؟ چرا بی غیرتی میکنن؟؟ چرا تو یه گزارش که از تلویزیون هم پخش شد، مرد بی غیرت فلسطینی بیاد جلوی دوربین و از کشته شدن اعضای خونواده ش بگه؟؟؟

مررررد!!! تو جات اینجاس؟؟ قبل رفتن اعضای خونواده ت تو باید میرفتی اگه غیرت داشتی!

تف به غیرتتون اعراب

تف

والله قسم اگه همون مرد های غزه با هم متحد بشن و جلوی این رژیم وحشی وایسن و فقط یه تف بهش بندازن، از ترس سربازاشون خودشونو خیس میکنن

لینک به دیدگاه

یه بعد قضیه رو فراموش نکنید که ددمنشی دو طرف جنگ به یک میزان هست حماس داره از مردم عادی به عنوان سپر انسانی استفاده میکنه و اسرائیل هم جواب ترقه های حماس رو با موشک های چند تنی میده

لینک به دیدگاه

من یه سوال دارم

موشکلایی که از سمت فلسطین به اسرائیل میره دقیق میخوره به نیروهای نظامی؟ :w58:

چرا هیچوقت هیچ عکس و تصویری از اونها منتشر نمیشه ؟

لینک به دیدگاه
من یه سوال دارم

موشکلایی که از سمت فلسطین به اسرائیل میره دقیق میخوره به نیروهای نظامی؟ :w58:

چرا هیچوقت هیچ عکس و تصویری از اونها منتشر نمیشه ؟

موشکایی که به سمت مناطق مسکونی پرتاب میشه با سامانه گنبد آهنین شکار میشه و اونایی هم که تو اخبار نشون میده که میگن خورده فلان جای اسرائیل درواقع مناطق مسکونی یا نظامی نیست

لینک به دیدگاه
موشکایی که به سمت مناطق مسکونی پرتاب میشه با سامانه گنبد آهنین شکار میشه و اونایی هم که تو اخبار نشون میده که میگن خورده فلان جای اسرائیل درواقع مناطق مسکونی یا نظامی نیست

ینی از اون سمت اصلا زخمی و کشته غیر نظامی ندارن؟

لینک به دیدگاه
ینی از اون سمت اصلا زخمی و کشته غیر نظامی ندارن؟

چرا ولی نه با موشک با حمله های انتحاری و شبیخون های شبانه از تونل های زیر زمینی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...