رفتن به مطلب

حس خانواده تشکیل دادن

ENG.SAHAND

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 270
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سعی کنید چیزی رو قبول ندارید بگید قبول ندارم نه اینکه توهین کنید

بعدش قصه نبود و چیزی بود که به چشم دیدم و همچنان دارم میبینم متاسفانه شما خیلی منفی نگر هستید نه واقع نگر

اینجا کسی رو مجبورم نکردیم ازدواج کنن یا نه .. فقط نظرمونو گفتیم

درباره شغل شما که اظهار میکنید مشاورید ازدواج با این شرایط نه .. والا هر بار یه چیزی گفتید همونطور که اشاره کردید با یوزرای مختلف اومدید و هر بار یه ادعا داشتید هر وقتم هر چیزی به نفعتون بود سعی کردید بگید همون شغلمه

بهر حال سعی کنید بی توهین انتقاد کنید همونطور که من تابحال با احترام باهاتون برخورد کردم

همونطور که خیلی بچه ها اظهار ترس کردن شما هم همین کارو کنید نه اینه همه چیزو قصه تلقی کنید

شما آسمون و ریسمونو بهم ربط میدید که ثابت کنید با حقوق آبدارچی هم میشه زندگی کرد و یا با حقوق 600 تومنی و این نوع مثلها . عزیزم با این بضاعتها تو افغانستان میشه کاری کرد اینجا نمیشه .

در ضمن تو مثال مناقشه نیست .

لینک به دیدگاه
شما آسمون و ریسمونو بهم ربط میدید که ثابت کنید با حقوق آبدارچی هم میشه زندگی کرد و یا با حقوق 600 تومنی و این نوع مثلها . عزیزم با این بضاعتها تو افغانستان میشه کاری کرد اینجا نمیشه .

در ضمن تو مثال مناقشه نیست .

من عرض کردم صبحا ابدارچی بود عصرها با ماشین کار میکرد و کار رو عار نمیدونست و صرفا عرض کردم خانوم ایشون تکنسین اتاق عمل بود یعنی یه حقوق نبود و بحث خانومی و قناعت خانوم بود و سمج بودن پسر برای بدست اوردن دختر مورد علاقش..شما زووم میکنی رو یه کلمه بقیه اشم بخون بی زحمت

جدا تو ایران نمیشه؟آبدارچی شرکتایی که ما داریم توش کار میکنیم همشون زن بچه دارناااا فکر نمیکنم چون به زعم اینکه آبدارچی هستن مجرد بمونن

اینقد تو ایران قشر ضعیف داریم با کمتر از اینام دارن زندگی میکنن ؛ ولی شما اذعان میکنید اصلا نمیشه... و برای اینکه شما باور کنید قصه نیست و واقعیت جامعس لطف کنید قسمت برنده های قرعه کشی که تو برنامه ماه عسل شرکت کردن دانلود کنید و ببینید طرف با دو تا بچه , بابای مدرسه بود و حقوقش 600 تومن بود !!! قبول دارم خیلی سخته ولی هستن...شما به کل میگی نیستن

شرط اول ازدواج شاغل بودن حداقل مرد و داشتن یه حقوق متوسطه ..نه ماشین انچنانی و ... شما اگه خیلی کمال گرا هستید دیگه بحثتون جداست

لینک به دیدگاه
من عرض کردم صبحا ابدارچی بود عصرها با ماشین کار میکرد و کار رو عار نمیدونست و صرفا عرض کردم خانوم ایشون تکنسین اتاق عمل بود یعنی یه حقوق نبود و بحث خانومی و قناعت خانوم بود و سمج بودن پسر برای بدست اوردن دختر مورد علاقش..شما زووم میکنی رو یه کلمه بقیه اشم بخون بی زحمت

جدا تو ایران نمیشه؟آبدارچی شرکتایی که ما داریم توش کار میکنیم همشون زن بچه دارناااا فکر نمیکنم چون به زعم اینکه آبدارچی هستن مجرد بمونن

اینقد تو ایران قشر ضعیف داریم با کمتر از اینام دارن زندگی میکنن ؛ ولی شما اذعان میکنید اصلا نمیشه... و برای اینکه شما باور کنید قصه نیست و واقعیت جامعس لطف کنید قسمت برنده های قرعه کشی که تو برنامه ماه عسل شرکت کردن دانلود کنید و ببینید طرف با دو تا بچه , بابای مدرسه بود و حقوقش 600 تومن بود !!! قبول دارم خیلی سخته ولی هستن...شما به کل میگی نیستن

شرط اول ازدواج شاغل بودن حداقل مرد و داشتن یه حقوق متوسطه ..نه ماشین انچنانی و ... شما اگه خیلی کمال گرا هستید دیگه بحثتون جداست

شما اگه به اینهمه جون کندن میگید زندگی ؟ حرفی نیست.

لینک به دیدگاه
شما اگه به اینهمه جون کندن میگید زندگی ؟ حرفی نیست.

میدونم از بقیه شماها ممکنه خیلی کوچیکتر باشم ولی....

دو سه جمله کوتاه میگم خیلی وارد بحث نمیشم....

ازدواج های الان یه قالبی به خودش گرفته که از دور مث پوشال و یه کوه نشون میده خودشو...ولی وقتی میری جلو میبینی یه سری رسوم داریم که (ببخشید اینطور میگم) اون عرب بیابونی ۱۴۰۰ سال پیش داشت....با اون کله خرابا هیچ فرقی نمیکنیم....اونا برا بتشون قربونی میاوردن ما هم گاو قربونی میکنم برای چشم و دهن مردم....این که فلانی بگه ببین برا پسرش‌چه خرجی کرد؟؟؟؟یا ببین چه جهازی به دخترش داد؟؟؟

من نمیگم زندگی بدون پول میشه و اصن نمیخوام بگم که با ۶۰۰ تومن میشه زندگی کرد یا نه (اصن تو کار قیمت گفتن نیستم) اما به خدا با یخچال ساده هم میشه زندگی کرد. به خدا با یه تلویزیون ساده هم میشه زندگی کرد...حتما نبایدساید بای ساید و ۵۲ اینچ‌ باشه....تا وقتی که اینو یاد نگیریم که ما اومدیم برای خودمون زندگی کنیم هیچ‌چیزی حل نمیشه....آره شاید اگه مهریه دختره الان زیر هزارتا بشه خیلی از مردم حرفای بیهوده بزنن...اما بذا بزنن...شاید اگه بری مستاجر شی بهت بخندن....خوب بذا بخندن...هیچ چی نمیشه...هیچ چی....هر کاری کنن نباید تو رو تغییر بدن...تویی که باید هر چی رسم غلطه تغییر بدی...اگه بخوای....

پسر خوب خدا روزی رسونه...من خودم شده با سه هزار تومن پول از خونه زدم بیرون...خدا شاهده اگه دروغ بگم یا بخوام داستان سر هم کنم...اما اون به موقش میده...من نه کار ثابت دارم فعلا و نه اقدامی کردم برای اینکار...از ۲۳ سالگی هم از بابام هزارتومن نگرفتم...افتخارم اینه که دارم مرد شدن رو یاد میگیرم...دارم یاد میگیرم که اگه پول تو جیبت شد ۲۰۰۰ با اتوبوس بیام خونه...بازم میگم هیچ چی نمیشه....اگه اون روز هزارتومن گرفتی و گفتی شکر فرداش ۵۰۰ هزار میاد تو حسابت...آره میاد...

من نمیگم آقا سهند بگه...شما که خرج خونه میدید بگید....نمیاد؟؟؟؟؟نشده یه ماه لنگ ۱۰۰ هزار تومن پول باشید اما ماه بعد همه چی ردیف شه که هیچ یه پس اندازی هم داشته باشید؟؟؟؟؟

ببین من تو این یه سال زیر قرض هم رفتم... من که ۳۰ هزارتومن ۳۰ هزارتومن پول در میاوردم زیر قرض میلیونی هم رفتم...اما شکر همه چی درست شد....فک نکنی دارم با شرایط میسازم نه....شرایط خیلی هم خوبه....بابای من تا خرج همه نوه های منم میتونه بده همین الان...اگه از فردا جفتمونم بخوابیم تو خونه....به والله اگه اغراق کنم تو این حرف..با زبون روزه برات قسم خوردم...آدم خسیسی هم نیست و منو خیلی هم دوس داره و حاضره زندگیشو به من بده...البته اونم پولشو پیدا نکرده و از ۱۴ سالگی کارگری کرده....آره به قول تو جون کنده....

این بازی روزگاره...یه آهن وقتی میشه شمشیر که هی بذارنش تو کوره بهش چکش بزنن دوباره بذارنش آب...هی بسط و قبض داره...چن بار باید این کار انجام بشه؟؟هزار بار...تو اگه به اینا میگی کار بیهوده من دیگه با تو حرفی ندارم چون به وعده خدا شک داری...چون نمیخوای جون بکنی....مگه خدا نمیگه لیس للانسان الا ما سعی؟؟؟؟

حالا اگه دوس داری باز بگو من برات حرف خاله زنکی میزنم...خودت بمونی و برداشت خودت و یا......بحث فایده نداره چون میترسم خواب نباشی بلکه خودتو به خواب زده باشی....

البته اینم بهت بگم که اگه میخوای تریپ روشن فکری برداری و آخرش بگی که من میخواستم شما رو امتحان کنم و ببینم چن نفر از بچه های سایت به زندگی ساده راضین اینو بهت بگم که اینجا نه کلاس درسه و نه اینایی که اومدن اینجا و دارن با تو حرف میزنن شاگرد توئن....و نه غرورشون قبول میکنه که بگن شاگرد توئن....

بدترین پستی که تو این انجمن دادم این بود....امیدوارم از دست من ناراحت نشده باشی چون من هدفم خرد کردن تو نیست....میخوام بیدار باشی و نذاری بقیه مثل تو فک کنن....جلوی تفکر غلط باید گرفته بشه....از خودمون شروع کنیم....نگاه نکنیم که چی عرفه....چی عرف نیست....از این به بعد منم که عرف رو تعیین میکنم...یعنی ما...همه ما

از دو سه جمله مث اینکه بیشتر شد ببخشید....

لینک به دیدگاه

حالا اگه دوس داری باز بگو من برات حرف خاله زنکی میزنم...خودت بمونی و برداشت خودت و یا......بحث فایده نداره چون میترسم خواب نباشی بلکه خودتو به خواب زده باشی....

البته اینم بهت بگم که اگه میخوای تریپ روشن فکری برداری و آخرش بگی که من میخواستم شما رو امتحان کنم و ببینم چن نفر از بچه های سایت به زندگی ساده راضین اینو بهت بگم که اینجا نه کلاس درسه و نه اینایی که اومدن اینجا و دارن با تو حرف میزنن شاگرد توئن....و نه غرورشون قبول میکنه که بگن شاگرد توئن....

...

فقط میتونم بگم برا این طرز فکرت, متاسفم

لینک به دیدگاه

ازدواج های الان یه قالبی به خودش گرفته که از دور مث پوشال و یه کوه نشون میده خودشو...ولی وقتی میری جلو میبینی یه سری رسوم داریم که (ببخشید اینطور میگم) اون عرب بیابونی ۱۴۰۰ سال پیش داشت....با اون کله خرابا هیچ فرقی نمیکنیم....اونا برا بتشون قربونی میاوردن ما هم گاو قربونی میکنم برای چشم و دهن مردم....این که فلانی بگه ببین برا پسرش‌چه خرجی کرد؟؟؟؟یا ببین چه جهازی به دخترش داد؟؟؟

من نمیگم زندگی بدون پول میشه و اصن نمیخوام بگم که با ۶۰۰ تومن میشه زندگی کرد یا نه (اصن تو کار قیمت گفتن نیستم) اما به خدا با یخچال ساده هم میشه زندگی کرد. به خدا با یه تلویزیون ساده هم میشه زندگی کرد...حتما نبایدساید بای ساید و ۵۲ اینچ‌ باشه....تا وقتی که اینو یاد نگیریم که ما اومدیم برای خودمون زندگی کنیم هیچ‌چیزی حل نمیشه....آره شاید اگه مهریه دختره الان زیر هزارتا بشه خیلی از مردم حرفای بیهوده بزنن...اما بذا بزنن...شاید اگه بری مستاجر شی بهت بخندن....خوب بذا بخندن...هیچ چی نمیشه...هیچ چی....هر کاری کنن نباید تو رو تغییر بدن...تویی که باید هر چی رسم غلطه تغییر بدی...اگه بخوای....

پسر خوب خدا روزی رسونه...من خودم شده با سه هزار تومن پول از خونه زدم بیرون...خدا شاهده اگه دروغ بگم یا بخوام داستان سر هم کنم...اما اون به موقش میده...من نه کار ثابت دارم فعلا و نه اقدامی کردم برای اینکار...از ۲۳ سالگی هم از بابام هزارتومن نگرفتم...افتخارم اینه که دارم مرد شدن رو یاد میگیرم...دارم یاد میگیرم که اگه پول تو جیبت شد ۲۰۰۰ با اتوبوس بیام خونه...بازم میگم هیچ چی نمیشه....اگه اون روز هزارتومن گرفتی و گفتی شکر فرداش ۵۰۰ هزار میاد تو حسابت...آره میاد...

من نمیگم آقا سهند بگه...شما که خرج خونه میدید بگید....نمیاد؟؟؟؟؟نشده یه ماه لنگ ۱۰۰ هزار تومن پول باشید اما ماه بعد همه چی ردیف شه که هیچ یه پس اندازی هم داشته باشید؟؟؟؟؟

ببین من تو این یه سال زیر قرض هم رفتم... من که ۳۰ هزارتومن ۳۰ هزارتومن پول در میاوردم زیر قرض میلیونی هم رفتم...اما شکر همه چی درست شد....فک نکنی دارم با شرایط میسازم نه....شرایط خیلی هم خوبه....بابای من تا خرج همه نوه های منم میتونه بده همین الان...اگه از فردا جفتمونم بخوابیم تو خونه....به والله اگه اغراق کنم تو این حرف..با زبون روزه برات قسم خوردم...آدم خسیسی هم نیست و منو خیلی هم دوس داره و حاضره زندگیشو به من بده...البته اونم پولشو پیدا نکرده و از ۱۴ سالگی کارگری کرده....آره به قول تو جون کنده....

این بازی روزگاره...یه آهن وقتی میشه شمشیر که هی بذارنش تو کوره بهش چکش بزنن دوباره بذارنش آب...هی بسط و قبض داره...چن بار باید این کار انجام بشه؟؟هزار بار...تو اگه به اینا میگی کار بیهوده من دیگه با تو حرفی ندارم چون به وعده خدا شک داری...چون نمیخوای جون بکنی....مگه خدا نمیگه لیس للانسان الا ما سعی؟؟؟؟

بدترین پستی که تو این انجمن دادم این بود....امیدوارم از دست من ناراحت نشده باشی چون من هدفم خرد کردن تو نیست....میخوام بیدار باشی و نذاری بقیه مثل تو فک کنن....جلوی تفکر غلط باید گرفته بشه....از خودمون شروع کنیم....نگاه نکنیم که چی عرفه....چی عرف نیست....از این به بعد منم که عرف رو تعیین میکنم...یعنی ما...همه ما

از دو سه جمله مث اینکه بیشتر شد ببخشید....

دوست عزیز : هر یک از ما انسانها دارای تجربیات بیشمار ذهنی هستیم که آنها را از طریق حواسمختلف خودمان تجربه و در ذهنمان انبار کرده ایم و بر اساس همین تجارب ذهنی مان همپیامها را رمزگردانی و رمزگشائی میکنیم. به همین دلیل هست که گروههای قومی و یافرهنگی مختلف , تعابیر مختلفی از کلمات و ابزار ها دارند و علت سر در گمی و سوءتعبیر های ما هم در همین نکته نهفته است. نتیجه اینکه : معانی نه در کلمات , بلکه در ذهن ما هستند و ما براساس تجارب ذهنی خودمان به همه ارتباطات و پیامها پاسخ میدهیم.

لینک به دیدگاه

من نميخواستم اينجا نظر بزارم ! چون سن كمي دارم ... :ws3: يعني خيلي پيرم گفتم تو كار جوونا دخالت نكنم

يك نگاه كلي به تاپيك انداختم !

واسه برخي ها كه حسش نبود ... دمتون گرم :ws3:

براي بعضي حسش هست اما منتظر يك شرايط همه چيز تمام هستند!

من به عنوان يك پسر اگر روزي ماشين خوب و خونه و امكانات خوب زير دستم باشه ! عمرا زن بگيرم ... مفت خور ميخوام ؟؟

اوناي هم كه اول ميرن مثل تراكتور كار ميكنند همه چيز رو درست ميكنند بعد تازه يادشون ميفته برن دنبال زن بگردن زيادي ساده هستند !

چند سال بدبختي بكشي بعد يكي از راه برسه بخوره ؟؟

من باشم اگر هم زن بگيرم ! فقط به عنوان ماشين ظرف شويي و لباس شويي ميگيرم ! يكي براي خيابون رفتن كه كنارم باشه ست بشيم با هم :whistle:

زني زن زندگيه كه بسازه ! پا به پاي هم بسازيم

زندگي مگه مشترك نيست ؟؟

اشتراكش فقط تو رختخواب و سر سفره نونه ؟؟ اشتراكش توي مدل ماشينه ؟؟ اشتراك در حساب بانكي؟؟

اگه قراره مشترك باشه بايد تو بدبختي اولش هم مشترك باشه ... بايد همه چيز اشتراكي از پايه ساخته بشه !

من وقتي زن ميگيرم كه بيكار باشم ! :ws3: جدي ميگم ...

تا وقتي كه كار ندارم زن ميگيرم ... :whistle:

(( شدم شبيه اين نامزدهاي انتخاباتي كه فقط شعار ميدن ))

آخرش خودم خندم گرفت :ws3:

لینک به دیدگاه
من نميخواستم اينجا نظر بزارم ! چون سن كمي دارم ... :ws3: يعني خيلي پيرم گفتم تو كار جوونا دخالت نكنم

يك نگاه كلي به تاپيك انداختم !

واسه برخي ها كه حسش نبود ... دمتون گرم :ws3:

براي بعضي حسش هست اما منتظر يك شرايط همه چيز تمام هستند!

من به عنوان يك پسر اگر روزي ماشين خوب و خونه و امكانات خوب زير دستم باشه ! عمرا زن بگيرم ... مفت خور ميخوام ؟؟

اوناي هم كه اول ميرن مثل تراكتور كار ميكنند همه چيز رو درست ميكنند بعد تازه يادشون ميفته برن دنبال زن بگردن زيادي ساده هستند !

چند سال بدبختي بكشي بعد يكي از راه برسه بخوره ؟؟

من باشم اگر هم زن بگيرم ! فقط به عنوان ماشين ظرف شويي و لباس شويي ميگيرم ! يكي براي خيابون رفتن كه كنارم باشه ست بشيم با هم :whistle:

زني زن زندگيه كه بسازه ! پا به پاي هم بسازيم

زندگي مگه مشترك نيست ؟؟

اشتراكش فقط تو رختخواب و سر سفره نونه ؟؟ اشتراكش توي مدل ماشينه ؟؟ اشتراك در حساب بانكي؟؟

اگه قراره مشترك باشه بايد تو بدبختي اولش هم مشترك باشه ... بايد همه چيز اشتراكي از پايه ساخته بشه !

من وقتي زن ميگيرم كه بيكار باشم ! :ws3: جدي ميگم ...

تا وقتي كه كار ندارم زن ميگيرم ... :whistle:

(( شدم شبيه اين نامزدهاي انتخاباتي كه فقط شعار ميدن ))

آخرش خودم خندم گرفت :ws3:

خوبه آفرین ...

فقط با این شرایط تونستی بگیری بیا خبر بده حتـــــــــــما:ws37:

لینک به دیدگاه

سلام حاجی خواستم واسه دکتر نقل قول کنم.حیفم اومد . اینجا می گم .

اولا حاجی چرا الکی بحث می کنی آخه . دیگه از ما و بقیه گذشته تو این سن بیایی مبانی فکری و جهان بینی همو مورد بحث بزارید.

کسی که تفکرش اینه بزار خوش باشه.

وَلَوْ أَنَّ قُرْآنًا سُيِّرَتْ بِهِ الْجِبَالُ أَوْ قُطِّعَتْ بِهِ الْأَرْضُ أَوْ كُلِّمَ بِهِ الْمَوْتَىٰ ۗ بَل لِّلَّهِ الْأَمْرُ جَمِيعًا ۗ أَفَلَمْ يَيْأَسِ الَّذِينَ آمَنُوا أَن لَّوْ يَشَاءُ اللَّهُ لَهَدَى النَّاسَ جَمِيعًا ۗ وَلَا يَزَالُ الَّذِينَ كَفَرُوا تُصِيبُهُم بِمَا صَنَعُوا قَارِعَةٌ أَوْ تَحُلُّ قَرِيبًا مِّن دَارِهِمْ حَتَّىٰ يَأْتِيَ وَعْدُ اللَّهِ ۚ إِنَّ اللَّهَ لَا يُخْلِفُ الْمِيعَادَ [١٣:٣١]

۳۱ رعد

ان شالله این طرز تفکر با قطع شدن نسل صاحبانشون از بین میره چرا که ازدواج نمی کنن و از ترس روزی بچه دارم نمیشن.

أَلَمْ تَرَ أَنَّ اللَّهَ خَلَقَ السَّمَاوَاتِ وَالْأَرْضَ بِالْحَقِّ ۚ إِن يَشَأْ يُذْهِبْكُمْ وَيَأْتِ بِخَلْقٍ جَدِيدٍ [١٤:١٩]

من کلا ادب انجمن نشینی ندارم . اما بهتره هر کسی واسه خودش و افکار خودش متاسف باشه. هر کس با افکار خودش زندگی می کنه . با افکار خودش میمیره و با افکار خودش محشور میشه.

خلاصه هر گونه توهین به داش یاسر شدیدا پیگیرد قانونی و غیر قانونی داره.:vahidrk:

لینک به دیدگاه
نخند :179:

من چندتا پيراهن كمتر از تو پاره كردم تجربم بيشتره ( جنسش خوب بود پاره نميشدن لامصبا ) :ws3:

اگر گرفتم برام كادو چي ميخري ؟؟:gnugghender:

همون دیگه تجربه نداری ...:ws3:

اگه بیام عروسیت پول میندازم ...:w02:

بشرطی که با شرایطی که گفتی بگیری...

(البته میتونی بلحاظ کم سن بودن باید زن کم سن بگیری دخترا تو سن پایین 14/15/16 سال توقعات انچنانی ندارن خوشبخت بشی:w02:)

لینک به دیدگاه

نه ولي جدي

ميدوني اينجوري خيلي بهتره زنت امتحان خودش رو پس ميده

آقا فرضا من همه چيز تموم ... آره خيلي بهتره ! نفس ارامش طلب انسان اينو ميطلبه !

اما فرض كنيم بعد چند سال ... من به هر دليل غير موجه اي ورشكست شدم !

مال و اموالم رفت !

كار دنيا كه نميشه حساب كتاب كرد

اون زن كه اول جووني اش طاقت و بينش كنترل زندگي سطح پايين رو نداشته حالا ميخواد چيكار كنه ؟؟

ميخواد بره شوهر كنه به يك مرد پولدار ديگه

منظورم از پولدار هم بيل گيتس و رفسنجاني نيست !

( دامنه : يك ماشين يك خونه يك كار با درامد مناسب )

لینک به دیدگاه
نه ولي جدي

ميدوني اينجوري خيلي بهتره زنت امتحان خودش رو پس ميده

آقا فرضا من همه چيز تموم ... آره خيلي بهتره ! نفس ارامش طلب انسان اينو ميطلبه !

اما فرض كنيم بعد چند سال ... من به هر دليل غير موجه اي ورشكست شدم !

مال و اموالم رفت !

كار دنيا كه نميشه حساب كتاب كرد

اون زن كه اول جووني اش طاقت و بينش كنترل زندگي سطح پايين رو نداشته حالا ميخواد چيكار كنه ؟؟

ميخواد بره شوهر كنه به يك مرد پولدار ديگه

منظورم از پولدار هم بيل گيتس و رفسنجاني نيست !

( دامنه : يك ماشين يك خونه يك كار با درامد مناسب )

بحث بعد از زندگی نیست

فعلا قبل از زندگیِ حرف اصلی اینجاست که هر کسی برای شروع زندگی باید بتونه حداقل هایی برای همسرش فراهم کنه

زندگی و ازدواج یعنی مسئولیت ...

لینک به دیدگاه
بحث بعد از زندگی نیست

فعلا قبل از زندگیِ حرف اصلی اینجاست که هر کسی برای شروع زندگی باید بتونه حداقل هایی برای همسرش فراهم کنه

زندگی و ازدواج یعنی مسئولیت ...

حرف شما صحيح

منم نگفتم بريم غار نشيني !

بايد به اندازه باشه كه بشه شروع كرد !

هر شروع نياز به يك سري امكانات و مواد اوليه داره !

چه بهتر كه اين مسئوليت تقسيم بشه !

من حس ميكنم توقع بالا بعضي از دخترا ناشي از ترس مسئوليت پذيري هست ! حس مسئوليت پذيري ندارن

ميخوان راحت يك گوشه زندگي كنند تا دنيا تموم بشه

حوصله زحمت ندارن

لینک به دیدگاه
حرف شما صحيح

منم نگفتم بريم غار نشيني !

بايد به اندازه باشه كه بشه شروع كرد !

هر شروع نياز به يك سري امكانات و مواد اوليه داره !

چه بهتر كه اين مسئوليت تقسيم بشه !

من حس ميكنم توقع بالا بعضي از دخترا ناشي از ترس مسئوليت پذيري هست ! حس مسئوليت پذيري ندارن

ميخوان راحت يك گوشه زندگي كنند تا دنيا تموم بشه

حوصله زحمت ندارن

در رابطه با مسئولیت یکم توضیح میدی؟

از نظر شما مسئولیت چیه؟

لینک به دیدگاه
در رابطه با مسئولیت یکم توضیح میدی؟

از نظر شما مسئولیت چیه؟

مسئوليت در زندگي مشترك يعني بهم كم كنيم تا بسازيم و پيشرفت كنيم !

يعني خانواده اي كه تشكيل داديم رو مديريت كنيم تا به هدف برسه !

بعضيا حوصله اون بسازيم رو ندارند ! كلا ساخته و پخته ميخوان ...

مثل رستوران كه ميري غذا آماده است ! پشت شيشه چسبودندن غذا حاضر است

برخي دخترا هم منتظر پسرايي هستند كه روي پيشناي اونا نوشته باشه ، زندگي حاضر است ! :ws3:

وقتي ميري رستوران مسئوليت پختن غذا و شستن ظرف ها و چيدن ميز و هيچ چيز با شما نيست !

شما فقط بايد از خوردن لذت ببريد

لینک به دیدگاه
مسئوليت در زندگي مشترك يعني بهم كم كنيم تا بسازيم و پيشرفت كنيم !

يعني خانواده اي كه تشكيل داديم رو مديريت كنيم تا به هدف برسه !

بعضيا حوصله اون بسازيم رو ندارند ! كلا ساخته و پخته ميخوان ...

مثل رستوران كه ميري غذا آماده است ! پشت شيشه چسبودندن غذا حاضر است

برخي دخترا هم منتظر پسرايي هستند كه روي پيشناي اونا نوشته باشه ، زندگي حاضر است ! :ws3:

وقتي ميري رستوران مسئوليت پختن غذا و شستن ظرف ها و چيدن ميز و هيچ چيز با شما نيست !

شما فقط بايد از خوردن لذت ببريد

ببین تمام این توضیحاتی که میدی برای بعد از زندگیِ

حرف من قبل از زندگی من میگم تمام آقایون برای شروع زندگی باید یه حداقل هایی داشته باشن و بر اساس اون برن جلو (یعنی خواستگاری)

اگه اون حداقلِ نباشه با دست خالی بطور مثال من دختر مگه دیونه ام بگم نون خشک به آب میزنم میخورم باشه بیا زندگی کنیم (نمیگم که عشق و علاقه باشه ... )

حرف کلیِ من اینه که برای شروع باید آقا پسر یه چیزی تو چنته داشته باشه که بتونن 2زارو با تلاش هم بکنند 4زار ...

نداشته باشه ماه عسل میشه زهر عسل:ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...