رفتن به مطلب

همفکری برای فصل تابستان تالار برق

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان همان طور که میدانید فصل تابستان رسیده و اوقات فراغت بیشتری دوستان دارن به همین جهت میخوایم برای تالار برق یک سری برنامه ریزی بکنیم تا اگه امکان داشته باشه تالار برق بتونه گوشه ای از این اوقات فراغت رو پر بکنه

هدف از زدن این تاپیک اینه که اول از همه یک مشاوره بگیریم از دوستان تا چه مطالبی و چه بحث هایی ایجاد بشه که برای کاربرها جذاب باشه

دوم از پتانسیل تالار برق مطلع بشیم تا بتونیم تصمیمات جدی برای تالار بگیرم

دوستانی که نظر خاصی و یا اعلام امادگی میکنند یک رزومه کوتاه هم از خودشون بگذارند

منتظر حضور گرم و پرشورتون هستیم حضور شما باعث افتخار ماست

لینک به دیدگاه
درود:icon_gol:

میکروکنترلر رو هستم (از تئوری تا عملیش همراه عکس و فیلم آموزشی)چیزی زیادی بلد نیستم اما هستم با کمک هم.........

سلام داداش خوش امدی منتظرت هستم :a030:

لینک به دیدگاه
فدات:a030: کجا میخوای شروع کنی؟تاپیک جداگانه میزنی؟

بله داداش خودت تاپیکشو توی این قسمت بزن و استارتشو بزن

[h=2]آموزشگاه مجازی برق[/h]

لینک به دیدگاه
بله داداش خودت تاپیکشو توی این قسمت بزن و استارتشو بزن

آموزشگاه مجازی برق

ببینم موضوعی که گفتم تکراری نیست که ؟از صفر میخوام شروع کنیم......الان شروع کنم؟اول ببین کیا میان بعد وگرنه مثل تاپیک های دیگه به تاریخ می پیونده......

لینک به دیدگاه
ببینم موضوعی که گفتم تکراری نیست که ؟از صفر میخوام شروع کنیم......الان شروع کنم؟اول ببین کیا میان بعد وگرنه مثل تاپیک های دیگه به تاریخ می پیونده......

پس داداش باید صبر کنی یک دو روز تا نفرات معلوم بشه

به نظر من هر اموزشی هم که تکراری باشه توش نظرات جدید هست و اموزش جدید محسوب میشه

لینک به دیدگاه
پس داداش باید صبر کنی یک دو روز تا نفرات معلوم بشه

به نظر من هر اموزشی هم که تکراری باشه توش نظرات جدید هست و اموزش جدید محسوب میشه

من میخوام یه سری آموزش هارو که نیاز به توضیح تصویری داره با فرمت فلش بذارم منتهی باید لینکی بذاریم که بعد یه مدت از بین نره آپلود سنتر خود سایت جواب میده واسه آپلود کردن؟یا مدیریت میتونه همچین امکانی رو اضافه کنه برامون؟

لینک به دیدگاه
من میخوام یه سری آموزش هارو که نیاز به توضیح تصویری داره با فرمت فلش بذارم منتهی باید لینکی بذاریم که بعد یه مدت از بین نره آپلود سنتر خود سایت جواب میده واسه آپلود کردن؟یا مدیریت میتونه همچین امکانی رو اضافه کنه برامون؟

اقا شما میتونی توی اپلوت سنتر سایت اپلود کنی و اگه ظرفیت تمام شد درخواست اضافه کردن ظرفیت اپلود رو بدیم در حال حاظر 500مگ ظرفیت اپلود دارد

لینک به دیدگاه
اقا شما میتونی توی اپلوت سنتر سایت اپلود کنی و اگه ظرفیت تمام شد درخواست اضافه کردن ظرفیت اپلود رو بدیم در حال حاظر 500مگ ظرفیت اپلود دارد

باید ثبت نام کنم؟

لینک به دیدگاه
یادم رفت پیوست داره هر تاپیک........منتهی اگه حجم بره بالا نمیشه مستقیم آپ کرد باید چند قسمت بشه

اون رو میشه درست کرد هر موقع که خواستی استارت بزنی بگو من براش درخواست میدم تا مشکلی پیش نیاد

لینک به دیدگاه
اون رو میشه درست کرد هر موقع که خواستی استارت بزنی بگو من براش درخواست میدم تا مشکلی پیش نیاد

الان کسی نیست واسه میکرو؟که شروع کنیم

لینک به دیدگاه

من احساس میکنم ما داریم تکرار مکررات میکنیم

جناب مدیرمحترم...هرفصل دارین ازین تاپیکا میزنین اما من که چیزی توی تالار برق مشاهده نکردم...

درهرحال موفقیت تالار آرزوی منه که خیلی وقته نمیبینم توش اتفاق خاصی بیوفته

فک نمیکنم نیاز باشه مدام ازین تاپیکا بزنیم هرکسی در حد توان خودش هرکاری بکنه دست مریزاد داره....سوال پاسخ بده آموزش بده...فک نمیکنم نیازی به این تاپیک ها باشه که متاسفانه سرانجامی هم نداره.

الان تند بود حرفم؟؟؟؟:ws52:نظرمو گفتم ببخشید خو:sad0:

لینک به دیدگاه

جناب مدیرمحترم...هرفصل دارین ازین تاپیکا میزنین اما من که چیزی توی تالار برق مشاهده نکردم...

فک نمیکنم نیاز باشه مدام ازین تاپیکا بزنیم هرکسی در حد توان خودش هرکاری بکنه دست مریزاد داره....سوال پاسخ بده آموزش بده...فک نمیکنم نیازی به این تاپیک ها باشه که متاسفانه سرانجامی هم نداره.

درود

حرفتون درسته ولی وقتی کسی تاپیک هارو دنبال نکنه تلاش کردن و آموزش دادن بی فایده اس چند نفر باشند که سوال کنن و هم فکری بشه خوبه :a030:

لینک به دیدگاه

سلام نه خیلی هم تند نبود بالا خره نظر شخصی هست و قابل احترام

قصد از این کار و زدن این تاپیکهای که به قول شما تکراری هست اولا بدونیم ظرفیت تالار تا چه اندازه هست

دوم سعی بشه تاپیکها منسجم باشه و هدف دار

سوم وقتی بشه از نظرات افراد مختلف استفاده کرد تا بشه تالار رو به پیش ببریم چرا این کار و نکنم

من که عقل کل نیستم تا اینجا فکر م کار میکرده که که از دوستان هم استفاده کنیم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...