رفتن به مطلب

تاپیک ویژه کل کل جام جهانی 2014

Mohammad Aref

طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

مکزیک تاکتیک خاصی نداره ... مکزیک دفاع اتوبوسی میکرد فقط هم به خاطر دروازه بان اوچوآ و دفاع ارزشمند مارکز به این مرحله رسید دیدی که آخر نتوست جلو روبن دوام بیاره و پنالتی داد و راه حل گل زدن به اوچوآ را هم پیدا کردن با پاس هونتلار به اسنایدر دروازه باز شد و

ما مقابل بهترین خط دفاع جام و بهترین دروازه بان جام جهانی 2-1 پیروز شدیم

با اینکه مکزیک حذف شد اما بهترین دروازه بان جام جهانی اوچوآ خواهد بود

این ریسک فن خال خیلی دوست دارم به بازیکنای جوونش اعتماد داره این خیلی ارزشمند

متاسفم براتون چون میخواید با الجزایر بازی کنید یعنی فقولی تیم تونو از پا دربیاره خنده داره :ws28:

تازه اگه اگه الجزایر ببرید مقابل فرانسه کاری از پیش نمی برید

مهدی تو مگه طرفدار هلندی؟

فکر میکردم اسپانیا رو دوس داشتی:ws3:

نکنه بخاطر باخت پنج تایی جلو هلند زانو زدین:w02:

من پایتم رفیق....یه تاپیکی با هم میزنیم تو انجمن رو دستش نیاد.....:a030:

بذا فعلا این طوفان نارنجیشون یکم گرد و خاک کرده فک کردن خیلی تیم باحالین ......باس بهشون بگی که داش اینی که میگی طوفان نیس...... خرجش یه کاسه آبه که بپاشی که خاک و خلشون بخوابه....:ws3:

من همه طرفدارای هلند رو که به انگشتای یه دستم نمیرسن.... دعوت میکنم تا زمانی که فرصت هست برگردن وگرنه همه این پستاتون ضبط شده ها فردا نیاین زیرش بزنید از ما گفتن بود

:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
هرکس میخواد تیمی رو حذف کنه....بگه من ازش طرافداری کنم به راحتی حذف خواهد شد....:ws28:

حالا هلند یا المان...:ws3:

هلند رو حذف کنید بره من اعصاب ندارم.....:w888:

تیمی که تو بازی با تیم های سبک دفاعی میمونه که تیم نیس....اون از بازی با استرالیا....اینم از مکزیک.....

در مورد بازی با شیلی هم که قضاوت رو میدم به خودشون...شیلی داشت zone press رو توزمین هلند انجام میداد!!!:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
تو اون بازی چون فقط میخواستیم دفاع کنیم خوب دیده شدیم ...

نمیخوام زحمت بچه هارو نادیده بگیرم ولی خودمونیم دیگه ... ایران در حدی نبود که بین 16 تا قرار بگیره و حذفش عادلانه بود :w16:

خیلی هم عادلانه بود:whistles:

شیلی هم شد تیم؟؟؟:w000:

• Like 1
لینک به دیدگاه
هلند:w02:

هلند رو حذف کنید بره من اعصاب ندارم.....:w888:

تیمی که تو بازی با تیم های سبک دفاعی میمونه که تیم نیس....اون از بازی با استرالیا....اینم از مکزیک.....

در مورد بازی با شیلی هم که قضاوت رو میدم به خودشون...شیلی داشت zone press رو توزمین هلند انجام میداد!!!:ws3:

دوستان اجازه بدید بقیه دوستانی که طرفدار هلند هستن هم بیان نظرشون رو بگن....:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
سلام

اینو من چند روز پیش بهت گفتم داش مهدی....گفتم جلو مکزیک کارتون سخت میشه.....ولی همین جا میگم برزیل رو نمیتونید رد کنید ولی اگه رد کنید فینال میبینمتون....

داش اون سمت جدولو بسپر به ما....سمت خودتون رو بپا:ws3:

من نگفتم مکزیک بده گفتم ما شکستش میدیم

داش به ما نمیخواد چیزی بگی شما مراقب تیم خودت باش باد نبره .. اون سمت کسان دیگه ای در دست گرفتن زیاد مطمئن نباش

دیشب اون شیلی ما شکستش دادیم نفس برزیل بریده بود اینقدر خوب بازی میکرد و همه دیگه باور کرده بودن شیلی صعود میکنه و برزیل خیلی شانسی صعود کردن برزیل هم اونقدر تیم قابل اطمینانی نیست مگر به کمک داورا ... فعلا که اینور در دست گرفتیم اما هر اتفاقی ممکنه بیافته

بالاخره جام جهانی هر اتفاقی ممکنه توش میافته .. شیرینی و تلخی جام جهانی به این اتفاقات هست

• Like 2
لینک به دیدگاه
دوستان اجازه بدید بقیه دوستانی که طرفدار هلند هستن هم بیان نظرشون رو بگن....:ws3:

طرفدارای هلند هیچی نشده پیچیدن ...فکر کنم طوفانشون تبدیل به فوت شده...اسم شرط بندی اومد کم اوردن:w02:

• Like 2
لینک به دیدگاه

اسپانیایی غیرتت کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w000:

کو اون تعصب که ۲۰ صفحه این تاپیکو باهاش جلو بردی؟؟؟؟؟؟؟؟:w000:

به هلند اجازه حرف زدن میدی؟؟؟؟؟؟؟؟:icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهدی تو مگه طرفدار هلندی؟

فکر میکردم اسپانیا رو دوس داشتی:ws3:

نکنه بخاطر باخت پنج تایی جلو هلند زانو زدین:w02:

من همه طرفدارای هلند رو که به انگشتای یه دستم نمیرسن.... دعوت میکنم تا زمانی که فرصت هست برگردن وگرنه همه این پستاتون ضبط شده ها فردا نیاین زیرش بزنید از ما گفتن بود

طرفدار .. هوادار .. حامی هرچی دوست داری اسمشو بزار میلاد .. من طرفدار تیم هایی که خوب بازی میکنند هستم

اشتباه فکر کردی

اینقدر آلمان آلمان نکنید زوری میخواید آلمان به بالا برسونید :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه
اسپانیایی غیرتت کو؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟:w000:

کو اون تعصب که ۲۰ صفحه این تاپیکو باهاش جلو بردی؟؟؟؟؟؟؟؟:w000:

به هلند اجازه حرف زدن میدی؟؟؟؟؟؟؟؟:icon_pf (34):

من الانش هم اسپانیایی هستم....بازم میگم قهرمانه....حتی اگه خذف شده باشه...:w000:

به قول مهندس خوش فکر هرکسی ته دلش طرافدار اسپانیا هست...حالا چه بگید چه نگید...:ws3:

هلند و المان هم فرقی نمیکنه....( چرا یکیش فرق میکنه ولی میترسم بگم حذف بشه...:ws28:)

• Like 2
لینک به دیدگاه
بچه های آلمان خیالشون راحت هلند اوت شد:ws28:

منکه گفتم بازم طرافدار اسپانیا ام....

ولی اقا یاسر خوشحال نباشید....فکر کنم دور عوض شده....:ws3:

امشب که درست دراومد....:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
طرفدار .. هوادار .. حامی هرچی دوست داری اسمشو بزار میلاد .. من طرفدار تیم هایی که خوب بازی میکنند هستم اشتباه فکر کردی اینقدر آلمان آلمان نکنید زوری میخواید آلمان به بالا برسونید :ws28:
اره گرفتم.... باشه تو که راست میگی ... امیدوارم هلند به سرنوشت اسپانیاتون دچار نشه :)))) المان نیازی به باور ما نداره...المان قهرمان بشه یا نشه بازم برا ما قهرمانه...چون فوتبال بازی میکنه...و حضورش تو جام باعث ارتقای اعتبار جام میشه....
  • Like 2
لینک به دیدگاه
منکه گفتم بازم طرافدار اسپانیا ام....

ولی اقا یاسر خوشحال نباشید....فکر کنم دور عوض شده....:ws3:

امشب که درست دراومد....:w16:

یه بار جستی آتنا خانم....

شما تا هلند رو به قهقرا (با تلفظ خونده بشه لطفا!!!!!!!) نفرستید ول کن نیستید!!!!:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
یه بار جستی آتنا خانم....

شما تا هلند رو به قهقرا (با تلفظ خونده بشه لطفا!!!!!!!) نفرستید ول کن نیستید!!!!:ws3:

یبار نبود....این بازی های اخر خوب بود....اونیکی هم 10 امتیازی بود دیگه...:ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
اره گرفتم.... باشه تو که راست میگی ... امیدوارم هلند به سرنوشت اسپانیاتون دچار نشه :)))) المان نیازی به باور ما نداره...المان قهرمان بشه یا نشه بازم برا ما قهرمانه...چون فوتبال بازی میکنه...و حضورش تو جام باعث ارتقای اعتبار جام میشه....

برای منم هلند همینطور میمونه چه قهرمان بشه چه نشه دوست داشتنی واسه من

این سبکشون دوست دارم .. خاص هستن

به نظرم باید از فوتبال لذت ببرید چون طرفدار یک تیم بودن لذت جام میگیره .. الان چقدر غمگین شدن طرفدارای تیم های ایتالیا .. انگلیس .. اسپانیا ..پرتغال و... حذف شدن

چند بعدی باشید با اینکه مکزیک شکست خورد اما بهترین دروازه بان تو جام به یادگار گذاشت

• Like 2
لینک به دیدگاه
یبار نبود....این بازی های اخر خوب بود....اونیکی هم 10 امتیازی بود دیگه...:ws3:

اگه درستم شده باشه پیشبینیاتون قبول کنید که دیگه نمیشه برای یه تیم حذف شده کاری کرد....:banel_smiley_4:

فوتبال قبل اینکه یه ورزش باشه یه هنره.....یه سبکی باید ارائه بشه به جز بازیکن سالاری و بازیکن محوری..نشه مث پرتغال که رونالدوی مصدوم باید بره تو زمین تا به زور مساوی بگیرن..وای از اون روزی که از هلند روبن رو بگیرن...

چه تیمشون جوون باشه و چه باتجربه فرقی نمیکنه.....در هر دو حالت آب پز میشن....فقط آخرش میتونن بگن که این جام پخته تر شدیم:ws3:

میبینم روزی رو که روبن مهار شده و هلند حذف......فقط همه طرفداراش صبر کنن..:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه
برای منم هلند همینطور میمونه چه قهرمان بشه چه نشه دوست داشتنی واسه من

این سبکشون دوست دارم .. خاص هستن

به نظرم باید از فوتبال لذت ببرید چون طرفدار یک تیم بودن لذت جام میگیره .. الان چقدر غمگین شدن طرفدارای تیم های ایتالیا .. انگلیس .. اسپانیا ..پرتغال و... حذف شدن

چند بعدی باشید با اینکه مکزیک شکست خورد اما بهترین دروازه بان تو جام به یادگار گذاشت

مهدی چه بلایی سرت اومده داداش ..چی خوردی....:ws28: اون از گوشیت که موقع امتحانا از دسترس خارجه...اینم از این جملاتت... من فکر کنم یکی از دخترای سایت داره با یوزر تو اینجا می تایپه.... نگو این حرفا رو کل عشق فوتبال به طرفداریشه... این که بدونی از اول المان قهرمانه... و اخرش با هم جام رو بالای سر ببری....:ws3:

فکر کردی برا چی من هر دوره طرفدار یه تیمم ...چون هیچ تیمی برا همیشه خوب نیست...ولی تو یه جام نمیشه هی تیم عوض کرد که:w02:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهدی چه بلایی سرت اومده داداش ..چی خوردی....:ws28: اون از گوشیت که موقع امتحانا از دسترس خارجه...اینم از این جملاتت... من فکر کنم یکی از دخترای سایت داره با یوزر تو اینجا می تایپه.... نگو این حرفا رو کل عشق فوتبال به طرفداریشه... این که بدونی از اول المان قهرمانه... و اخرش با هم جام رو بالای سر ببری....:ws3:

فکر کردی برا چی من هر دوره طرفدار یه تیمم ...چون هیچ تیمی برا همیشه خوب نیست...ولی تو یه جام نمیشه هی تیم عوض کرد که:w02:

میلاد فک کنم منم مثل تو کبدم چرب شده :ws28: باید حضوری باهم بریم پیش همون دکتر :ws3:

منظورت جام مایع ظرفشویی دیگه :w02::ws28:

چون کبدت چربه برادر .... اگه میگفتی طرفدار کاستاریکا هستی باورم میشد تو همون میلاد سابقی اما چیز خورت کردن :ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...