رفتن به مطلب

تاپیک ویژه کل کل جام جهانی 2014

Mohammad Aref

طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟  

61 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. طرفدار کدوم تیم تو جام جهانی هستین؟

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.1k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

جام تو دستان نارنجی پوشان :w02:

هر جام جهانی خوب بازی میکنن. این بار هم که عالین

جام رو ما میبریم برلین.....نارنجی پوشا شلوغ نکنن فعلا برن مکزیکو ببرن بعد......

این ایتالیا ییها کجان؟؟؟؟؟؟کو اون تیم پیری که میخواست قهرمان بشه هان؟؟؟؟؟

• Like 3
لینک به دیدگاه

این ایتالیا ییها کجان؟؟؟؟؟؟کو اون تیم پیری که میخواست قهرمان بشه هان؟؟؟؟؟

هر موقع غنا رو بردید بعد اجازه تنفس دارید:w02:

• Like 4
لینک به دیدگاه

ایندفعه امیدوارم به حقشون برسن واقعا عالی هستن

این بار جام در ایران :w16:

• Like 2
لینک به دیدگاه
هر موقع غنا رو بردید بعد اجازه تنفس دارید:w02:

که این طور....من زدم طرفدارای اسپانیا و ایتالیا رو ناکار کردم یه آتش زیر خاکستر رو شده برای کل کل......:w02:

خوشبختم آقا مهدی.........یاسر هستم...آخه هلند اگه تیم بود که دو تا از استرالیا نمیخورد.....:ws3:

بازی با شیلی هم برد حق شیلی بود چون توپ تمام وقت تو زمین هلند بود.....آره جونم:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
این بار جام در ایران :w16:

:icon_pf (34):

غیرت ایرانی و همت ایرانی و پلنگ ایرانیتون تو حلقم!!!!!!!!!!!:ws3:

بابا واقع بین باشیم....ان شاء الله امشب صعود کنیم خودش یه پا برد هست برا ملت:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
که این طور....من زدم طرفدارای اسپانیا و ایتالیا رو ناکار کردم یه آتش زیر خاکستر رو شده برای کل کل......:w02:

خوشبختم آقا مهدی.........یاسر هستم...آخه هلند اگه تیم بود که دو تا از استرالیا نمیخورد.....:ws3:

بازی با شیلی هم برد حق شیلی بود چون توپ تمام وقت تو زمین هلند بود.....آره جونم:banel_smiley_4:

اگه آلمان جام رو برد من اسممو عوض میکنم:banel_smiley_4:

• Like 2
لینک به دیدگاه
:icon_pf (34):

غیرت ایرانی و همت ایرانی و پلنگ ایرانیتون تو حلقم!!!!!!!!!!!:ws3:

بابا واقع بین باشیم....ان شاء الله امشب صعود کنیم خودش یه پا برد هست برا ملت:w16:

همیشه امید داشته باش.:ws3: صعود ما خودش دوتا جامه:w16:

• Like 1
لینک به دیدگاه
المان بازنده میشه خدامیدونه حقشه:ws3:

جو ندید خواهشا......اصن عجله نکنید.......:yes:

روزی رو میبینم که مردم غیور آلمان میریزن تو خیابونا و جشن میگیرن.....ببین کی گفتم.....این خط----- این نشونم ----|---- :ws47:

• Like 1
لینک به دیدگاه
جو ندید خواهشا......اصن عجله نکنید.......:yes:

روزی رو میبینم که مردم غیور آلمان میریزن تو خیابونا و جشن میگیرن.....ببین کی گفتم.....این خط----- این نشونم ----|---- :ws47:

فوتباله و جوش :دی

• Like 1
لینک به دیدگاه

اسپانیا تیم خسته ای بود دستشم رو شده بود تیکی تاکاشون برای تیم ها ... ایتالیا و انگلیس هم خوشحال شدم از گروهش بالا نرفتن ... دندان خرگوشی ها سوارز به جام جهانی هم رسید .... اروگوئه به حقش رسید رفت بالا

خوشبختم یاسر خان

خب اگه آلمان هم تیم بود با غنا مساوی نمیکرد ... حرکات ضد نژادیشون خیلی بد بود :banel_smiley_4::ws3:

فوق فوق آلمان میرسه نیمه نهایی .. شاید ایندفعه سوم هم نشه با اون بازیکن متمارض مولر

ولی آلمان از یه جهت خوشم میاد اونم هم نژاد ما هستن :w02:

روبن بولت اینجاست که غوغا میکند شیلی اصلا هم حقش نبود .. ترکیب خیلی خوبی ساخته فن خال

• Like 2
لینک به دیدگاه
اسپانیا تیم خسته ای بود دستشم رو شده بود تیکی تاکاشون برای تیم ها ... ایتالیا و انگلیس هم خوشحال شدم از گروهش بالا نرفتن ... دندان خرگوشی ها سوارز به جام جهانی هم رسید .... اروگوئه به حقش رسید رفت بالا

خوشبختم یاسر خان

خب اگه آلمان هم تیم بود با غنا مساوی نمیکرد ... حرکات ضد نژادیشون خیلی بد بود :banel_smiley_4::ws3:

فوق فوق آلمان میرسه نیمه نهایی .. شاید ایندفعه سوم هم نشه با اون بازیکن متمارض مولر

ولی آلمان از یه جهت خوشم میاد اونم هم نژاد ما هستن :w02:

روبن بولت اینجاست که غوغا میکند شیلی اصلا هم حقش نبود .. ترکیب خیلی خوبی ساخته فن خال

آقا مهدی.....فن خال خیلی یه دندس...

استکلنبرگ رو نیاورد برا هلند....ببینید کی گفتم این هلند از خط دفاعی و دروازه بان ضربه بدی رو میخوره...اگه یه بازی به پنالتی بکشه من میگم هلند بازنده بازیه:w16:

هلند همیشه خوب بوده ولی این جام نمیتونه کاری کنه...روبن رو هم خیلی قبول دارم اما.....

آلمانی ها که نژاد پرستن قبول.....اصن بر خورد خوبی هم نداشتن قبول....ولی تیم خوبیه...من مطمئنم به راحتی میره تا فینال:a030:

شما هم که اصن نژاد پرست نیستیا!!!!!:whistle::ws3:

• Like 1
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...