رفتن به مطلب

وقتی علی اصحابی جو گیر می شود!!

Shiva-M

ارسال های توصیه شده

بله کلیپ دیدم شیوا خانم .. این حرکات بیشتر به درد کنسرت میخوره ...تا

البته قصدش توهین به مخاطب نبوده و نخواهد بود .. اجراهای زیادی علی اصحابی تو برنامه های زنده داشته ...اما این یه مقدار زیاده روی داشت ...البته شرایط آهنگ 6&8 همینه...اما تو کلیپ خودشم خندش گرفته بود

من میگم این حس تو این کلیپ گذاشتید .. یادم میاد برای آلبوم کولاک حدود 3 سال پیش منتشر کرد .. بعد از اون کلیپی برای کنسرت خودش اجرا کرد .. که نصف این آهنگ تو کلیپ اجرا کرده ... به نظرم هرکی این کلیپ ببینه نظرش عوض میشه البته این کلیپ کامل آهنگ نیست بلکه بخشی از آهنگه :

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

همین کلیپ اگه به صورت کامل بیرون میداد همین وزارت ارشاد که ماشالله گیر دادنش حرف نداره .. گیر میداد

علی اصحابی از جمله خواننده هایی جوانی هست که تو اجرای زنده خودشو تو برنامه های تلویزیونی نشون داده و حنجره خوبی داره البته این اجراش واقعا در سطح ایشون نبود

خب بله کپی که زیاده از خواننده های خارجی ...میشه یک تاپیک بزنیم مفصل در مورد تمام آهنگ های کپی برداری شده خواننده های داخل بحث کنیم

علت نا هماهنگی :

ممنون از توضحات شما مهدی عزیز

البته من از ایشون اجرای دیگه ای ندیده بودم . ولی طبیعیه که من بیننده وقتی همچین اجرایی رو ببینم بدون پیش زمینه ی قبلی از ایشون، زده میشم.

لینک به دیدگاه
ممنون از توضحات شما مهدی عزیز

البته من از ایشون اجرای دیگه ای ندیده بودم . ولی طبیعیه که من بیننده وقتی همچین اجرایی رو ببینم بدون پیش زمینه ی قبلی از ایشون، زده میشم.

خواهش

تقصیر برنامه هم بوده چون وقتی داشتن این پلی بک پخش میکردن علی اصحابی قبل از اجرا اشاره میکنه که یه مقدار صدا آهنگو بیشتر کنید ...

این سایت علت این ناهماهنگی نوشته

مجازی تی وی: چندی پیش ویدئو کلیپی از اجرای ترانه “می شد که” با اجرای پلی بک علی اصحابی در برنامه هفت ترانه شبکه شما بر روی آنتن رفت که حوادث روی داده در کلیپ بعلاوه روش ارائه این کلیپ در فضای مجازی تو سط یکی از سایتهای خبری تحلیلی موسیقی سبب استهزا خواننده پاپ این قطعه زیبا و شاد شد.

از آنجایی که ریتم این قطعه موسیقی تند می باشد انتخاب این قطعه برای پلی بک بر روی آنتن زنده تلویزیونی از جهت هماهنگی بین موسیقی و لب زنی خواننده مناسب نمی بود.بویژه اینکه فضای کوچک استودیو برنامه هفت ترانه علاوه بر اینکه امکان پوشش خطای مذکور را در دید دوربین و بینندگان نمی داد ،عدم توجه کافی کارگردان و عوامل برنامه به اتفاق در حال جریان ارزش تصویری این موسیقی زیبا را نه تنها پایین آورد بلکه خواننده بخت برگشته را در مظان استهزا در فضای مجازی قرار داد.

کارگردان برنامه “هفت ترانه” می توانست اشکالاتی اینچنین را با تغییر زاویه دوربینها، تغییر صحنه و یا حتی سوییچ روی تصاویر ضبط شده قبلی که آماده دم دست دارند انجام دهد تا بتواند سینک بین خواننده و موسیقی را انجام دهد.

در کنار اشکال تصویری این برنامه می توان به ناپایداری صدای ترانه نیز اشاره کرد بگونه ای که مشخص است صدا بر روی آنتن بطور ناشیا نه ای کم و زیاد می شود که این می تواند اشکال در تجهیزات ، سورس صدای در اختیار برنامه باشد و یا اشکال در تنظیمات صدا بردار.

در هر حال جا دارد تا با درایت از وقوع چنین اشکالاتی در برنامه زنده جلو گیری کرد و یا حتی پس از آن با شجاعت با اعلام دلایل وقوع حادثه و یا عذر خواهی از حیثیت یک خواننده و برنامه تلویزیونی پاسداری نمود.

لینک به دیدگاه

rr08udrck44qxpyrdgy.jpg

علی اصحابی: با آن اجرا فقط خواستم مردم را شاد کنم

موسیقی ما – خواننده آلبوم «کولاک» پس از انتشار ویدئویی از اجرای پلی بک اش در یک برنامه تلویزیونی و حاشیه‌های فراوانی که در شبکه‌های اجتماعی و برخی رسانه ها ایجاد شد، در حالی که در روزهای گذشته درباره این اجرا سکوت کرده بود، در گفت و گو با سایت موسیقی ما درباره این ماجرا توضیحاتی داد.

به گزارش «موسیقی ما»، علی اصحابی که اجرای پلی بک اش در برنامه زنده شبکه «شما» حاشیه‌هایی در شبکه‌های اجتماعی و برهی رسانه‌ها داشت، در ابتدای صحبت هایش درباره آن اجرا و آن شب گفت: «متاسفم که با گذشت این همه سال از آغاز به کار فعالیت های موسیقی ام، همچنان برخی ها با تنگ نظری و اعمال سلیقه شخصی، سعی در تخریب وجهه من دارند.»

وی که در این اجرا در برابر دوربین های پخش زنده و در حالی که اجرایی پلی بک داشت ولی با انرژی و هیجان فراوان و حرکات خاص ظاهر شده، ادامه داد: «تا کی خواننده ها و اهالی موسیقی باید سیبل و قربانی تنگ نظری عده ای خاص باشند؟ باور کنید شدت فشارها به من به قدری بالا بود که به حال و اوضاع موسیقی در کشور و خودم گریه ام گرفته بود. من با آن حرکات فقط خواستم بینندگان برنامه را شاد کنم. مطابق فرمایشات مقام معظم رهبری که امسال را به عنوان سال اقتصاد و فرهنگ نامگذاری کردند من هم سعی کردم اندکی به دوستداران فرهنگ و موسیقی حالِ خوب و انرژی مثبت القا کنم.»

این خواننده با «عجیب» توصیف کردن شدت حمله ها به او و نوع اجرایش در این برنامه، توضیح داد: «هرگز فکر نمی کردم برعکس گرفتن میکروفن یا تعظیم در برابر ملتی که همه دار و ندارم را از آنها دارم، تا این حد برای بعضی تندرو ها نگران کننده باشد. من ده سال تمام است که کار می کنم و از این ده سال پنج سال اش را ممنوع الکار بودم. در سالهایی هم که فعالیت های رسمی خود را از سر گرفتم، همه حواسم بر این موضوع بود که بتوانم بهترین آثار را برای مخاطبان هنر تولید و ارائه کنم.»

علی اصحابی همچنین درباره توجه ویژه اش به آثار مفهومی و نگاه فرهنگی در کارهای تولیدی خود گفت: «این آقایانی که دارند به من انگ های مختلف می زنند وقتی من در صفحه شخصی ام برای کمک به معلولین و جانبازان درخواست کمک و اطلاع رسانی کردم کجا بودند؟ چرا وقتی برای امام رضا (ع) قطعه ی ستاره مشرقی (

) را خواندم حتی منتشر اش نکردند؟ وقتی آهنگ خرمشهر(
) برای خرمشهر و شهدا کار زدم حتی باز نشر اش نکردند و خبرش را روی خبرگزاری هایشان نرفتند؟ آنها دروغ گو هایی هستند که فقط قصد شان تخریب وجهه هنرمند است. خود من از بطن خانواده شهدا به جامعه هنری معرفی شده ام و حساسیت هایم بیشتر از همه در این قبیل مواقع است. امیدوارم خداوند بزرگ همه ما را به راه راست هدایت کند.»

این خواننده در انتهای صحبت هایش نیز درباره انتشار خبر «برخورد مسئولین صدا و سیما با او و ممنوع التصویر شدن اش در رسانه ملی» نیز توضیح داد: «این برنامه سه شنبه به صورت زنده روی آنتن رفت و جمعه هم باز پخش شد. اگر مشکلی داشت هرگز اجازه بازپخش آن داده نمی شد. احترام خاصی هم به مسئولین صدا و سیما داشته و دارم و از حمایت هایشان ممنونم. از همه هوادارانم نیز که در این روزها از انتشار این اخبار ناراحت شدند عذر خواهی می کنم و امیدوارم به زودی با انتشار آثار جدید به دیدار شان بیایم.»

منبع : موسیقی ما

نویسنده : بهمن بابازاده

لینک به دیدگاه
خواهش

تقصیر برنامه هم بوده چون وقتی داشتن این پلی بک پخش میکردن علی اصحابی قبل از اجرا اشاره میکنه که یه مقدار صدا آهنگو بیشتر کنید ...

این سایت علت این ناهماهنگی نوشته

مجازی تی وی: چندی پیش ویدئو کلیپی از اجرای ترانه “می شد که” با اجرای پلی بک علی اصحابی در برنامه هفت ترانه شبکه شما بر روی آنتن رفت که حوادث روی داده در کلیپ بعلاوه روش ارائه این کلیپ در فضای مجازی تو سط یکی از سایتهای خبری تحلیلی موسیقی سبب استهزا خواننده پاپ این قطعه زیبا و شاد شد.

از آنجایی که ریتم این قطعه موسیقی تند می باشد انتخاب این قطعه برای پلی بک بر روی آنتن زنده تلویزیونی از جهت هماهنگی بین موسیقی و لب زنی خواننده مناسب نمی بود.بویژه اینکه فضای کوچک استودیو برنامه هفت ترانه علاوه بر اینکه امکان پوشش خطای مذکور را در دید دوربین و بینندگان نمی داد ،عدم توجه کافی کارگردان و عوامل برنامه به اتفاق در حال جریان ارزش تصویری این موسیقی زیبا را نه تنها پایین آورد بلکه خواننده بخت برگشته را در مظان استهزا در فضای مجازی قرار داد.

کارگردان برنامه “هفت ترانه” می توانست اشکالاتی اینچنین را با تغییر زاویه دوربینها، تغییر صحنه و یا حتی سوییچ روی تصاویر ضبط شده قبلی که آماده دم دست دارند انجام دهد تا بتواند سینک بین خواننده و موسیقی را انجام دهد.

در کنار اشکال تصویری این برنامه می توان به ناپایداری صدای ترانه نیز اشاره کرد بگونه ای که مشخص است صدا بر روی آنتن بطور ناشیا نه ای کم و زیاد می شود که این می تواند اشکال در تجهیزات ، سورس صدای در اختیار برنامه باشد و یا اشکال در تنظیمات صدا بردار.

در هر حال جا دارد تا با درایت از وقوع چنین اشکالاتی در برنامه زنده جلو گیری کرد و یا حتی پس از آن با شجاعت با اعلام دلایل وقوع حادثه و یا عذر خواهی از حیثیت یک خواننده و برنامه تلویزیونی پاسداری نمود.

در مورد صدای کم آهنگ خوب بله ، ولی من انقدر محو اجراش شدم اصلا متوجه هماهنگ نبودن لب خونیش نشدم:ws3:

لینک به دیدگاه
در مورد صدای کم آهنگ خوب بله ، ولی من انقدر محو اجراش شدم اصلا متوجه هماهنگ نبودن لب خونیش نشدم:ws3:

تو پست قبلی دوکار ستاره مشرقی و خرمشهر گذاشتم

به قول خودش میخواسته اجرایی شاد داشته باشه :ws3:

ولی واکنش بعضی رسانه ها خیلی تند بود

لینک به دیدگاه

هههههههههه خیلی خنده دار بود :ws28: اما به نظرم چیز داغون و فاجعه ای نبود...خودشم که گفته هدفش شاد کردن مردم بوده...یعنی موافق با خنده دار بودن کاراش بوده :ws3:

فک کنم خیلی دوس میداره مث مایکل جکسون بتونه برقصه...:ws3:

لینک به دیدگاه

من احساس کردم متن ترانه رو حفظ نبود و برا اینکه مشخص نشه سعی می کرد حواس ملت رو پرت کنه مخصوصا اونجا که میکروفون رو با یه حرکت کماندویی عمودی گرفت رو صورتش :ws28: خلاصه هپی بود برا خودش :hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

خاک عالم برسرم عجب چیزی بود:ws3:هرچند من خودم طرفدارشم:ws3:

فک کنم قبلش آب مسموم استفاده کرده بوده:ws3:

همش قابل تحمل بود جز اون یه تیکه که میکرفون رو عمود کرد:ws3:

من همچنان طرفدارشم اما :دی صداش خوبه...

لینک به دیدگاه

تو جشن فارق التحصیلی ما از دانشگاه همین علی اصحابی رو دعوت کرده بودن. چند تا از اولین آهنگاشو خوند (مثل گیتار شکسته)

این اداهارو همونجا هم درآورد

ولی خب اونجا فرق میکرد. یه چیزی شبیه کنسرت بود ولی اینجا تو رسانه عمومی باید یکمی سنگین تر میبود.

ولی در کل بهتره اینطور چیزارو بزرگش نکنیم.به هر حال فضای موسیقی یه جوریه که پیش بینی همچین اتفاقاتی خیلی دور از انتظار نیست.

زیاد سخت نگیرید :w16:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...