رفتن به مطلب

خانواده من

ارسال های توصیه شده

باشههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههههه

تو فقذ مغز بادوممی خوبی چه خبرا شیطونکم :ws3:

سلام بابا سهند .. عزيزدل برادر......

مغز بادومتونم خوبه خوبه خوبههههههه:hapydancsmil:مگه ميشه بابا بزرگم شاد و شنگول باشه نوه شيطون نباشه..

جيگرتو كجايي بابا بزرگ جونم:w16:

دلم براي اون دور هميمون تنگ شده.. مامان گندم كوفته تبريزي درست كنه .. عمه ارتاش بياد برامون حرف بزنه همساده اش بياره.. يادته چه صفايي اينجا داشت بابايي.. باباامينم خوبه؟

دلم براي اون زمان خيلي تنگ شده خدايي جدا از شوخي ..واقعي ميگم...:sad0:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 1.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

سلام بابا سهند .. عزيزدل برادر......

مغز بادومتونم خوبه خوبه خوبههههههه:hapydancsmil:مگه ميشه بابا بزرگم شاد و شنگول باشه نوه شيطون نباشه..

جيگرتو كجايي بابا بزرگ جونم:w16:

دلم براي اون دور هميمون تنگ شده.. مامان گندم كوفته تبريزي درست كنه .. عمه ارتاش بياد برامون حرف بزنه همساده اش بياره.. يادته چه صفايي اينجا داشت بابايي.. باباامينم خوبه؟

دلم براي اون زمان خيلي تنگ شده خدايي جدا از شوخي ..واقعي ميگم...:sad0:

ای بابا کو اون سالها مگه میاد :w58:

فقط خاطرشون به جا میمونه

میرن ادمها هاها ازونا فقط خاطره هاشون به جا میمونهههههههه:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
ای بابا کو اون سالها مگه میاد :w58:

فقط خاطرشون به جا میمونه

میرن ادمها هاها ازونا فقط خاطره هاشون به جا میمونهههههههه:icon_pf (34):

:ws3:

بابابزرگ .. شما نميريد ميتينگ ؟

منم نميرم..تااخرين لحظه جنگيدم كه برم نشد كه بشه.. تازش مهموني هم دعوت شديم نميدونم بتونم برم يانه.. كاش يه روز ديگه مينداختن.. مغز بادوم نره كه صفا نداره...:sad0:

لینک به دیدگاه
:ws3:

بابابزرگ .. شما نميريد ميتينگ ؟

منم نميرم..تااخرين لحظه جنگيدم كه برم نشد كه بشه.. تازش مهموني هم دعوت شديم نميدونم بتونم برم يانه.. كاش يه روز ديگه مينداختن.. مغز بادوم نره كه صفا نداره...:sad0:

نه دخترم راهم دوره قرار بود یه شیرینی خوران داشته باشم تهران برای دختر عمه ام ولی مثل اینکه عقب افتاد

اره دیگه فیلمشو میبینیم انشالله:ws3:

لینک به دیدگاه
نه دخترم راهم دوره قرار بود یه شیرینی خوران داشته باشم تهران برای دختر عمه ام ولی مثل اینکه عقب افتاد

اره دیگه فیلمشو میبینیم انشالله:ws3:

اع به سلامتي..

اره واقعا.. ايشاللهه..

فقط مامان گندممون ميره.. از خانواده ما..:w16:

چه خبرا بابا امين چطوره؟

خودتون خوبيد؟

لینک به دیدگاه
اع به سلامتي..

اره واقعا.. ايشاللهه..

فقط مامان گندممون ميره.. از خانواده ما..:w16:

چه خبرا بابا امين چطوره؟

خودتون خوبيد؟

همون کافیه عروسم بره کافیه دیگه گزارش کاملرو ازش میگیرم

مرسی اونم خوبه منم خوبم

شما چه خبرا؟؟؟

لینک به دیدگاه
همون کافیه عروسم بره کافیه دیگه گزارش کاملرو ازش میگیرم

مرسی اونم خوبه منم خوبم

شما چه خبرا؟؟؟

خداروشكر..

منم هيچ سركار كار كار كار.. زندگي شده كار.. امروز حالم خوب نبود به خودم مرخصي دادم.. ولي زندگي ديگه ميگذرد.. چه سخت باشه چه راحت بايد بگذرد .. ايشالله براي همه به شادي و سلامتي بگذرد...:ws3:

لینک به دیدگاه

چه خانواده مچی:ws37:......ما هم یه خونواده هستیم که جز من کسی از دنیای مجازی خوشش نمی یاد...همه در حال شروشور سازندگی وکار وتلاش وتفریحات وغیره ........اگه می خواهید با اونا آشنا بشید باید حتما چشم بصیرت داشته باشید

:girl_yes2:

لینک به دیدگاه
چه خانواده مچی:ws37:......ما هم یه خونواده هستیم که جز من کسی از دنیای مجازی خوشش نمی یاد...همه در حال شروشور سازندگی وکار وتلاش وتفریحات وغیره ........اگه می خواهید با اونا آشنا بشید باید حتما چشم بصیرت داشته باشید

:girl_yes2:

سلام .. چاكر شما مغزبادوم اين خانواده خوب هستيد؟ افتخار اشنايي با چه كسي رو داريم.. معرفي لطفن..همساده جديد ماهستيد؟كدوم طبقه ميشينيد؟ اش نياورديد برامون.. :ws3:

خوب ما يه همساده داريم خيلي مهلبونه.. برامون اش مياره گفتم شايد شماهم برامون اش اورديد؟:whistle:

دركل خوش اومديد... :w16:

ببخشيد نميتونم دعوتتون كنم خونمون ، چون مامان گندمم رفته سركار.. بابا امينم سركاره شب مياد.. بابا بزرگ سهندم رفته خريد.. مادرجونمم رفته خوابيده نبايد شلوغ كنم. عمه ارتاشمم مسافرته.. :ws3:

لینک به دیدگاه
سلام .. چاكر شما مغزبادوم اين خانواده خوب هستيد؟ افتخار اشنايي با چه كسي رو داريم.. معرفي لطفن..همساده جديد ماهستيد؟كدوم طبقه ميشينيد؟ اش نياورديد برامون.. :ws3:

خوب ما يه همساده داريم خيلي مهلبونه.. برامون اش مياره گفتم شايد شماهم برامون اش اورديد؟:whistle:

دركل خوش اومديد... :w16:

ببخشيد نميتونم دعوتتون كنم خونمون ، چون مامان گندمم رفته سركار.. بابا امينم سركاره شب مياد.. بابا بزرگ سهندم رفته خريد.. مادرجونمم رفته خوابيده نبايد شلوغ كنم. عمه ارتاشمم مسافرته.. :ws3:

سلام من از یه مزرعه ذرت میام که کمبود باران باعث شده همه محصولاتمون پف فیل بشه!!!!!! شرمنده آش کلا تموم شد ولی می تونم براتون یه کیسه پف فیل بیارم!!!! از آشنایی خانواده دوست داشتنی شما هم خوش وقت شدم

لینک به دیدگاه
سلام من از یه مزرعه ذرت میام که کمبود باران باعث شده همه محصولاتمون پف فیل بشه!!!!!! شرمنده آش کلا تموم شد ولی می تونم براتون یه کیسه پف فیل بیارم!!!! از آشنایی خانواده دوست داشتنی شما هم خوش وقت شدم

:ws52:پف فيل.. نه من تنقلات نميخورم. قربون شما.. پخش كنيد به بچه هاي محل.. خانواده من يه خصوصيت خوبي كه داره.. اينه ما از اين تنقلاتا نميخوريم.. اگه اش داشتيد .. درخدمتيم.. پس شما اشتباه در خونه مارو زديد:ws3:

شوخي كردم. ممنونم ماهم خوشوقتيم.. :w16:

لینک به دیدگاه
:ws52:پف فيل.. نه من تنقلات نميخورم. قربون شما.. پخش كنيد به بچه هاي محل.. خانواده من يه خصوصيت خوبي كه داره.. اينه ما از اين تنقلاتا نميخوريم.. اگه اش داشتيد .. درخدمتيم.. پس شما اشتباه در خونه مارو زديد:ws3:

شوخي كردم. ممنونم ماهم خوشوقتيم.. :w16:

نه عزیز پف فیل از ذرت هست که صدبرابر بهتره چیپس می باشد......ما هم تنقلات خور نیستیم تنوع طلبیم

لینک به دیدگاه
نه عزیز پف فیل از ذرت هست که صدبرابر بهتره چیپس می باشد......ما هم تنقلات خور نیستیم تنوع طلبیم

الان من تشخيص نميدم پف فيل چيه؟مامان گندم:4564:

بعدش بفرماييد چيپس چيه؟ بيسكويت خارجيه ولي خشك شده اس؟تنقلاته ديگه......

خب شما تنوع طلبيد.. ولي ما از اون ادماش نيستيم..:a030:

لینک به دیدگاه
الان من تشخيص نميدم پف فيل چيه؟مامان گندم:4564:

بعدش بفرماييد چيپس چيه؟ بيسكويت خارجيه ولي خشك شده اس؟تنقلاته ديگه......

خب شما تنوع طلبيد.. ولي ما از اون ادماش نيستيم..:a030:

فک کنم سوئ تفاهم شده یه وقت به مامان گندمت نری بگیاااااا....چپیس همون نونه که تو روغن سرخ کردن ... اصلا تقصیر منه که صاف وپوست کنده اومدم در مورد کارتون دختری در مزرعه بهت گفتم....راستش منم از نمی دونم کدوماش نیستم..........خیلی هم مهمون دوست وهمسایه دوست هستم....حالا با هم دوست باشیم؟؟:hanghead:

لینک به دیدگاه
فک کنم سوئ تفاهم شده یه وقت به مامان گندمت نری بگیاااااا....چپیس همون نونه که تو روغن سرخ کردن ... اصلا تقصیر منه که صاف وپوست کنده اومدم در مورد کارتون دختری در مزرعه بهت گفتم....راستش منم از نمی دونم کدوماش نیستم..........خیلی هم مهمون دوست وهمسایه دوست هستم....حالا با هم دوست باشیم؟؟:hanghead:

بايد با مامان گندمم صحبت كنم ببينم اجازه ميده.. با غريبه ها دوست شم يانه.. :ws37:

چيپس همون نونه؟ نون سرخ شده...:ws52:

لینک به دیدگاه
بايد با مامان گندمم صحبت كنم ببينم اجازه ميده.. با غريبه ها دوست شم يانه.. :ws37:

چيپس همون نونه؟ نون سرخ شده...:ws52:

همساده که غریبه نیست؟؟:ws3:تازه این قدر مهمه که ارث هم می بره!!:icon_pf (34):

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...