رفتن به مطلب

خانواده من

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 1.3k
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

آخ جونمی جون......:hapydancsmil:

بابا بزرگ درگوشتو بیار.. یه چیزی بهت نشون بدم.. از مامان ژونم پیدا کردم.. ببینی ذوق میکنیااااا بزارمش...:hapydancsmil:

بزارش:2i1d1co:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ببخشید الان اینجا پروف میناست یا ماله شما یا خصوصی من تکلیفمو بدونم:banel_smiley_4:

تنها جایی بود که دسترسی به مینا داشتم :whistle:

• Like 4
لینک به دیدگاه

بزار از اولش بگم. رفتم با اجازه مامانم رو تختشون. بخوابم. خواویده بودم دیدم.. کمد باژه .. دیدم یه عسک افتاده بیرون دیدمش مامان گندممه.. انقدر ژوگ ژده شدم که نگو.. گفتم بیارم شما هاهم ببینید.. نگاه کنید مامانم چقدر خوشجله....

rjwrenv9d9yqb12igr.jpg

• Like 2
لینک به دیدگاه
تنها جایی بود که دسترسی به مینا داشتم :whistle:

سلام فاطمه جون خوش اومدی چی میل داری برات بیارم عژیژم. مامانم گفته هروقت مهمون اومد ازش پذریرایی کن.. :hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
بزار از اولش بگم. رفتم با اجازه مامانم رو تختشون. بخوابم. خواویده بودم دیدم.. کمد باژه .. دیدم یه عسک افتاده بیرون دیدمش مامان گندممه.. انقدر ژوگ ژده شدم که نگو.. گفتم بیارم شما هاهم ببینید.. نگاه کنید مامانم چقدر خوشجله....

rjwrenv9d9yqb12igr.jpg

وایییییییییییییییییییییییییی عروسمممممممممم گندمو وای وای وای اون گندمارو ارد کنی با این شکر (گندمم)قاطی کنی بوخوریششششششششش :hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
وایییییییییییییییییییییییییی عروسمممممممممم گندمو وای وای وای اون گندمارو ارد کنی با این شکر (گندمم)قاطی کنی بوخوریششششششششش :hapydancsmil:

قشنگه؟

ژالب بوددددد:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه
ملسییییییییییییی جیگر بوددددددددد :hapydancsmil:

خعللللیییییییییییییییییییییییییییییییی خوشش میاد ببینه ... من که خیلی انرژی گلفتم...:hapydancsmil:

• Like 2
لینک به دیدگاه

جوجه چرا خوابیده؟ دون بریزین براش

کبابببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب:4564:خدایا کباببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببببب:4564:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام همسایه های عزیز حالتون چطوره امروز؟:ws3:

احوال نمیپرسین؟نمیگین این همسایمون خونه نیست دزد نزنه مال اموالشو ببره:ws3:

سلامت جوجه عزیزت مبارک خوشگله ازش خوب مواظبت کنی ها:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

سلام اقا اتیه بفرمایید .. ولی کسی خونمون نیستا ببخشید نمیتونید بیاید تو خونه... مامانم گفته وقتی مانیستیم درو باز نکنید برای غریبه دیگه چون شما همسایه هستید .. باز کردم. خوب هستید. اره باجوجم دارم بازی میکنم. نمیدونم چرا سرشو زده رو زمین قهر کرده .. نمیدونم چلاااا

• Like 2
لینک به دیدگاه

خوشششششششششششششش اومدی همسایه آش نظری آوردی؟؟؟؟؟؟:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

• اضافه کردن...