رفتن به مطلب

تحلیل شخصیت شماره 108 " ms13 "

ارسال های توصیه شده

من که خیلی اینجا نبودم... شاید خیلیاتونم ندیده باشیدم ... اما با این حال کسی اگه شناخت و تصویر ذهنی ای از من داشت بگه... برام جالبه بدونم... پیشتر ممنونم از دوستانی که وقت و حوصله به خرج میدن و با حضورشون خوشحالم میکنند... ممنون از برنامه خوبتون.

• Like 9
لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

سلام دوستای عزیزم. :icon_gol:

فرصتی پیش نیومده بود که قبلا توی تاپیکهای شما شرکت کنم (راستش زیاد هم موفق نیستم در تحلیل و شناخت درست افراد...) اما خوشحال میشم شما منو تحلیل بفرمایید ... :icon_gol:

جا داره دعوت کنم از همه شما دوستانیکه هر نوع آشناییتی با من داشتید توی تاپیکهای مختلف یا توی پروفایل همدیگه یا هرجای دیگه... استقبال میکنم از حضورتون.:icon_gol:

متشکر... :icon_gol:

پ ن : پوزش بابت نا هماهنگی قبلی تاپیک. :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام ممنونم از دعوت...

آروم...غیرقابل پیش بینی...مغرور و مرد....با شخصیت...درک میکنید....

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

بازم میام...:w16::icon_gol:

• Like 4
لینک به دیدگاه
سلام ممنونم از دعوت...

آروم...غیرقابل پیش بینی...مغرور و مرد....با شخصیت...درک میکنید....

:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

بازم میام...:w16::icon_gol:

سلام Jiju عزیز .

ممنون. شما لطف داری.:icon_redface:

تشریف بیارید. قدمتون روی چشمای بنده .:a030:

• Like 2
لینک به دیدگاه

ممنون از دعوتت :icon_gol:

زیاد آشنایی ندارم.. آروم و تودار، فک می کنم زیاد انگیزه ای ندارین ولی تلاش کردن و دوس دارین. مودب و مهربون.

بدی ندیدم.. اگه ببینم حتما میگم :banel_smiley_4:

آها.. فک می کنم اگه بیشتر تو تالارمون فعالیت کنی خیلی چیزا یاد می گیری :w16:

• Like 4
لینک به دیدگاه
ممنون از دعوتت :icon_gol:

زیاد آشنایی ندارم.. آروم و تودار، فک می کنم زیاد انگیزه ای ندارین ولی تلاش کردن و دوس دارین. مودب و مهربون.

بدی ندیدم.. اگه ببینم حتما میگم :banel_smiley_4:

آها.. فک می کنم اگه بیشتر تو تالارمون فعالیت کنی خیلی چیزا یاد می گیری :w16:

خواهش پری جان.

ممنون که اومدی...

تقریبا" همینطوره... بی انگیزه و بی حوصله ام همیشه...:sigh:

باشه .... حتما...

• Like 4
لینک به دیدگاه

سلام

ممنون از دعوتتون

من زیاد شمارو نمیشناسم اما تا حدودی حرفای دو دوست عزیزی که تحلیل کردن رو قبول دارم

براتون آرزوی موفقیت دارم:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

ممنون از دعوتتون

من زیاد شمارو نمیشناسم اما تا حدودی حرفای دو دوست عزیزی که تحلیل کردن رو قبول دارم

براتون آرزوی موفقیت دارم:icon_gol:

سلام دوست خوبم.

خواهش میکنم .

مرسی که اومدین .

• Like 3
لینک به دیدگاه

سلام

به قول پری خیلی تودار! و مرموز:ws3:

مهربون و مغرور

یکمم تندروی می‌کنی گاهی وقتا که بعدا پشیمون میشی ازش

بهتره به نظرم یه کم در بعضی موارد تجربه‌ها و راهنمایی‌های دیگران رو مورد توجه بیشتری قرار بدی:w16:

ممنون از دعوتت دوست خوب:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

• Like 2
لینک به دیدگاه

مرسی از دعوتت الان با یک نفر دیگه قاطی کردم نمیدونم کدومی واسه همین نمیتونم اظهار نظر کنم :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه

ممنون از دعوت داداش گل:icon_gol:

از اولین روزهایی که اومدین انجمن تقریبا میشناسمت

پسر خوب و مهربون و با عاطفه..اصلا مرموز نیستی فقط کم حرفی..یکم حرف گوش نمیدی که اونم ایشالا درست میشه:ws3:

بهتره برنامه زندگیت رو عوض کنی و از گذشته فاصله بگیری نه اینکه درونش غوطه ور بشی

بازم چیزی یادم اومد حتما میام میگم:icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
سلام

به قول پری خیلی تودار! و مرموز:ws3:

مهربون و مغرور

یکمم تندروی می‌کنی گاهی وقتا که بعدا پشیمون میشی ازش

بهتره به نظرم یه کم در بعضی موارد تجربه‌ها و راهنمایی‌های دیگران رو مورد توجه بیشتری قرار بدی:w16:

ممنون از دعوتت دوست خوب:icon_gol::icon_gol::icon_gol:

سلام مریم بانو ... :icon_gol:

مرسی که اومدی.

این مرموز رو تا حالا چند نفر از دور و بری هام که باهاشون مراوده داشتم هم گفتند بهم ولی بعید میدونم که در موردم صدق کنه:icon_redface:... یک مورد دیگه هم هست که همه دوستان واقعیم بهم میگن.. گویا توی شخصیت مجازیم مشخص نشده تابحال ... حالا ببینم کسی اینجا هم هست بهم بگه یا نه... :ws3:

دو خطی که مشخص کردم دقیقا درسته و جزو مشگلاتمه...

تبریک میگم ، آدم شناس خوبی هستی. :w16:

مرسی از دعوتت الان با یک نفر دیگه قاطی کردم نمیدونم کدومی واسه همین نمیتونم اظهار نظر کنم :ws3:

سلام...:icon_gol:

خواهش دوست نازنین ...

آره خب بعضی وقتا هم این اتفاق پیش میاد ... منم گاهی شده کاربرا رو اشتباه بگیرم ... حالا سوالی داشتی حتما بپرس در خدمتم(ببینم درست شناختی یا نه...) ... :w16:

ممنون از دعوت داداش گل:icon_gol:

از اولین روزهایی که اومدین انجمن تقریبا میشناسمت

پسر خوب و مهربون و با عاطفه..اصلا مرموز نیستی فقط کم حرفی..یکم حرف گوش نمیدی که اونم ایشالا درست میشه:ws3:

بهتره برنامه زندگیت رو عوض کنی و از گذشته فاصله بگیری نه اینکه درونش غوطه ور بشی

بازم چیزی یادم اومد حتما میام میگم:icon_gol:

سلام گندم عزیزم . :icon_gol:

آره ... منم این افتخار رو دارم که روزای اول عضویتم آشنا شدم باهات.

باشه خوشحال میشم بازم بیای.

مرسی... درسته کاملا ...

گذشته، یه زخم پیر و کهنست خوب نمیشه...

• Like 3
لینک به دیدگاه

با خوندن نوشته آقا مهدی خواستم یک توضیحی بدم !

من تاریخ عضویتم مربوط میشه به نزدیک 1 سال و نیمه پیش ، اما میبینم نسبتا ناشناخته موندم!

گذشته از اینکه زیاد رفت و آمد نکردم همه جای انجمن ، یک مدت نسبتا زیاد یعنی چند ماه اصلا فعالیتی نداشتم و نمیودم اینجا... (که گندم که فکر کنم تنها دوستی بود که اون وقتا اینجا داشتم سراغمو میگرفت توی پروفایلم... :icon_gol:)

البته آشنایی من با این انجمن به کمی پیشتر برمیگرده ، یوزر دیگه ای داشتم که به رحمت خدا رفت :w16: . تمایلی ندارم برای گفتن اسم یوزر سابق حالا اگر کنجکاو بودید توی پ خ بپرسید میگم. :a030:

و چون به مرور بچه های اینجا و محیط دوستانه اش تعلق خاطری برام بوجود آورده باعث شده که الان دیگه هر روز سر بزنم . :icon_gol:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...