رفتن به مطلب

مسابقه عکاسی با موضوع " نوروز در شهرمان "

ارسال های توصیه شده

سلام به همه دوستان عزیز

نزدیک رسیدن سال نو هستیم و عید نوروز

میدونیم که این روزا حال و هوای شهرها خیلی عوض میشه. چه مردمش چه ساختموناش و ....

حال و هوا و جنب و جوشی که چند روز قبل عید تو شهرها هست. دست فروشایی که نقششون تو این جنب و جوشه خیلی پر رنگ و خوبه و حتی اون حاجی فیروزا و ....

خود ایام عید که بعضی شهرها شلوغ میشن و بعضی شهرها خلوت که جفتشون قشنگیایی خودشونو دارن (مثلاً همین تهران نابود، تازه تو عید میشه فهمید چقدر شهر قشنگیه :ws3: )

تزئیناتی که تو شهرها و حتی بعضاً تو محله ها و کوچه هامون میشه و المانا و مجسمه ها و نورپردازی و ..... که استفاده میشه

حتی خود بهار و طبیعت داخل شهر و شکوفه هایی که رو درختا زده میشه، همه و همه باعث میشه حال و هوای شهر تو عید با بقیه روزای سال خیلی فرق کنه. :w16:

واسه همین تصمیم گرفتیم این دوره مسابقه عکاسی رو اختصاص بدیم به همین قضیه که هرکس با عکس های خوبش از شهر و محلش این قشنگیایی عیدو نشون بده. :a030:

عکساتون رو تا 18 فروردین واسم خصوصی بفرستین :a030:

استثنا واسه این مسابقه دوستان می تونن تا سقف دو عکس رو برای شرکت تو مسابقه بفرستن.

عکسا رو خودتون گرفته باشینا. از اینترنت اینا نباشه vahidrk.gif

جوایز:

نفر اول: 200 امتیاز + مدال عکاس برتر

نفر دوم: 150 امتیاز

نفر سوم: 100 امتیاز

:camera2:

تعداد عکسای نهایی ارسال شده اگه زیاد باشه جوایز هم بیشتر میشه.

سعی می کنیم بعد از تموم شدن مسابقه و نظرسنجیش یه نقد و بررسی هم روی عکسای ارسالی داشته باشیم :w16:

• Like 42
لینک به دیدگاه
نميشه زمان ارسال عكس رو يه كم بيشتر كنيد. مثلا تا10 يا12 عيد

آخه اوايل عيد همش مهموني ميريم و..........

خب بستگی به شرکت کننده ها داره. شاید تمدید بشه :a030:

علاوه بر نظر ستاره جون میشه چند تا عکس بفرستیم؟؟؟ :ws38:

نه دیگه. نفری یه عکس :ws3:

• Like 9
لینک به دیدگاه

ممنون خیلی خوبه اتفاقا میخواستم امشب این پیشنهاد رو بهتون بگم که دیگه خودتون مطرح کردید...

ولی اگه امکانش هست زمانش رو بیشتر کنید...:w16:

• Like 10
لینک به دیدگاه

اگه ممکنه قانونو عوض کنین که هر کس دو تا عکس بگیره. چون سوژه زیاده و انتخاب سخت میشه

اینجوری مسابقه جذاب تر هم میشه

• Like 6
لینک به دیدگاه
نميشه زمان ارسال عكس رو يه كم بيشتر كنيد. مثلا تا10 يا12 عيد

آخه اوايل عيد همش مهموني ميريم و..........

علاوه بر نظر ستاره جون میشه چند تا عکس بفرستیم؟؟؟ :ws38:

ممنون خیلی خوبه اتفاقا میخواستم امشب این پیشنهاد رو بهتون بگم که دیگه خودتون مطرح کردید...

ولی اگه امکانش هست زمانش رو بیشتر کنید...:w16:

زمانش رو اگر میشه بیشتر کنید :)

مهلتشو بیشتر کن مث اون مسابقه برفیه نشه:banel_smiley_4:بزار بعد سیزده:ws3:

اگه ممکنه قانونو عوض کنین که هر کس دو تا عکس بگیره. چون سوژه زیاده و انتخاب سخت میشه

اینجوری مسابقه جذاب تر هم میشه

اوکی. زمانش تا 18 فروردین تمدید شد تا تعطیلات کامل تموم شده باشه و کسی هم مسافرت اینا نباشه دیگه :ws3:

با توجه به زیاد بودن سوژه تو این زمینه استثنا تو این مسابقه دوستان تا دو عکس رو می تونن بفرستن.

• Like 10
لینک به دیدگاه
اوکی. زمانش تا 18 فروردین تمدید شد تا تعطیلات کامل تموم شده باشه و کسی هم مسافرت اینا نباشه دیگه :ws3:

با توجه به زیاد بودن سوژه تو این زمینه استثنا تو این مسابقه دوستان تا دو عکس رو می تونن بفرستن.

ممنون ...:icon_gol:

اینم که تعداد عکس ها دوتا شد خیلی خوب شد...:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه

سلام من خیلی دوست دارم تو این مسابقات شرکت کنما اما میترسم ابروم بره خخخخخخخ اعتماد بنفس ندارم خوش بحالتون ایکاش منم مثل شما بودمممممم:ws52::ws52::ws37:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام من خیلی دوست دارم تو این مسابقات شرکت کنما اما میترسم ابروم بره خخخخخخخ اعتماد بنفس ندارم خوش بحالتون ایکاش منم مثل شما بودمممممم:ws52::ws52::ws37:

بابا اعتماد به نفس چیه. چیز خاصی نیست که. یه مسابقه معمولیه دیگه :w16: قرار نیست آبروی کسی بره که.

اگه می تونین حتماً شرکت کنین. خیلی خوبه :a030:

• Like 7
لینک به دیدگاه
فقط خواستم یادآوری کنم که دوستان مسابقه رو فراموش نکنن :ws3:

من هنوز نرفتم مشهد گردی.. :sigh:

ایشالا آخر عید :ws3:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...