رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

خواهان به موجب دادخواست تقاضای اعسار از دادگاه حقوقی را نموده است دادخواست و منضمات آن جهت دستور به رویت معاون قضایی دادگستری رسیده است و معاونت قضایی با ارجاع پرونده به شعبه 3 دستور رسیدگی و اظهار نظررا صادر نموده و مدیر محترم دفتر شعبه 3 با بررسی سوابق و پرونده را به رویت ریاست دادگاه رسانید و ریاست دادگاه نیز دستور لازم را به موید دفتر جهت ثبت و تعیین وقت صادر نمود.

 

شرح دادخواست:خواهان درخواست رسیدگی خود را مبنی بر اصدار حکم اعسار از پرداخت یکجای دیه محکوم شده موضوع پرونده 84/675 همچنین تقاضای صدور دستور تقصیط را نموده بواسطه عدم توان پرداخت.

 

دادگاه محترم با تعیین وقت و ابلاغ وقت به خوانده و خواهان وقت رسیدگی اعلام نمود خواهان در اثبات ادعای خود استشهادیه محلی را تقدیم دادگاه نموده و در جلسه دادگاه خوانده به علت عدم اینکه آدرس وی شناسایی نشده تشکیل شد و دادگاه با ابلاغ اخطاریه به خواهان اعلام کرد که ظرف 10روز پس از رویت آدرس دقیق خوانده را اعلام و رفع نقص کند و در برگ اخطاریه قید شده که در صورت عدم رفع نقص قرار دادخواست صادر میشود و خواهان با ارسال لایحه ای از دادگاه خواسته است که با توجه به اینکه با خوانده پرونده جهت پرداخت دیه به توافق رسیده است تقاضای استرداد دادخواست را نموده بر همین اساس دادگاه تشکیل جلسه داده و بشرح ذیل اقدام به صدور رای نموده است.

 

در خصوص دادخواست م.م به طرفیت ح.م بخواسته اعسار از تادیه دیات تعیین مندرج در رای قطعی صادره در پرونده کلاسه 83/244/ک101 محکمه با التفات به جامع اوراق پرونده و نظر به مفاد صورتجلسه تنظیمی که حکایت از استرداد دادخواست تقدیمی از جانب خواهان دارد به شرح لایحه واصله دارد به استناد بند الف از ماده107ق.ا.د.م قرار ابطال دادخواست را صادر مینماید رای صادره ظرف10روز پس از ابلاغ قابل اعتراض در دادگاه تحدیدنظر استان است.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...