رفتن به مطلب

دفتر مدیریت تالار مهندسی منابع طبیعی

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان:flowerysmile:

با توجه به تفکیک بخش منابع طبیعی از تالار کشاورزی و ایجاد تالار مستقل مهندسی منابع طبیعی، ایجاد دفتر مدیریت لازم می بود..

در این تاپیک مسائل مربوط به مدیریت بخش های تالار و پیشنهادات شما عزیزان برای بهبود کار این تالار بیان می شود..

همچنین امتیازات مسابقات و مسائل مربوط به انتخاب موضوع آن نیز در این تالار مطرح میشود و هرگونه اسپم نیز حذف میشود..

باتشکر:icon_gol:

لینک به دیدگاه
سلام.

قاسم بنظرم اگه ی زیر بخش برا تاپیک های "دانلود" ایجاد شه بهتره!

همشون همینجوری ولو شدن تو بخش اصلی تالار.

البته ببخشید فضولی کردما:icon_redface:

آره راست میگی:w16: سر فرصت یه سروسامونی باید به بخش ها و زیربخش ها بدم:ws3:

لینک به دیدگاه
  • 3 ماه بعد...

سلام قاسم خوبی؟:w02:

میگم من میخوام شروع کنم واسه ارشد بخونم ان شاالله:ws3:

منتهی این حذفیات رو نمیدونم مثلا کتاب حقوق و قوانین یه قسمتاییش حذفه اما نمیدونم کدوم قسمتا یا مثلا جنگشناسی مروی مهاجر

این حذفیات رو چطور میتونم پیدا کنم؟:hanghead:

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت همه دوستان عزیز و دوستداران منابع طبیعی:

با اجازه اقای زارع..

من چندبار وارد این تالارشدم ولی خیلی خلوت و ساکته و دوستان کم استقبال میکنن. به خاطر همین.. لطفا همه دوستان بیان نظر بدن.برای اینکه مانند تالارکشاورزی درماه یکبار یه موضوعی رو مربوط به اون تالار انتخاب کنیم و به مذاکرات بپردازیم.. (مذاکرات 5+1 نه ها)

حالا بسم الله موضوع بدید در مورد چه چیزی صحبت کنیم.. و موضوعمون چی باشه که از همه مهمتره...:icon_gol:

پیشاپیش از توجه و همکاری دوستان متشکریم.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و دوستداران منابع طبیعی:

با اجازه اقای زارع..

من چندبار وارد این تالارشدم ولی خیلی خلوت و ساکته و دوستان کم استقبال میکنن. به خاطر همین.. لطفا همه دوستان بیان نظر بدن.برای اینکه مانند تالارکشاورزی درماه یکبار یه موضوعی رو مربوط به اون تالار انتخاب کنیم و به مذاکرات بپردازیم.. (مذاکرات 5+1 نه ها)

حالا بسم الله موضوع بدید در مورد چه چیزی صحبت کنیم.. و موضوعمون چی باشه که از همه مهمتره...:icon_gol:

پیشاپیش از توجه و همکاری دوستان متشکریم.:icon_gol:

عکس چیزایی که کاشتیمو بزاریم؟ اینا میشه منابع طبیعی دیگه

لینک به دیدگاه
با سلام خدمت همه دوستان عزیز و دوستداران منابع طبیعی: با اجازه اقای زارع.. من چندبار وارد این تالارشدم ولی خیلی خلوت و ساکته و دوستان کم استقبال میکنن. به خاطر همین.. لطفا همه دوستان بیان نظر بدن.برای اینکه مانند تالارکشاورزی درماه یکبار یه موضوعی رو مربوط به اون تالار انتخاب کنیم و به مذاکرات بپردازیم.. (مذاکرات 5+1 نه ها) حالا بسم الله موضوع بدید در مورد چه چیزی صحبت کنیم.. و موضوعمون چی باشه که از همه مهمتره...:icon_gol: پیشاپیش از توجه و همکاری دوستان متشکریم.:icon_gol:
ممنون سلامت جان. تاپیک این برای بحث و تبادل نظر راجع به وقایع محیط زیستی زده شده اما استقبال چندانی این اواخر صورت نگرفته. نمیدونم تو منظورت همچین چیزی بود یا نه:ws38:
لینک به دیدگاه

بهترین موضوع تو متابع طبیعی بنظرم جنگل!

راههای حفاظت از جنگل ها

تشخصی خوراکی های جنگلی!کار هر کسی نیستاا..میخورین مسموم میشین:whistle:

بنظرم دوستان منابع طبیعی باید اول خودشون بیان موضوع هارو مطرح کنن.هر چی باشه بیشتر از ما با این رشته در ارتباط هستن دیگه:w16:

قاسم شماره حساب میدم بعدا هزینه این آپ کردن تالار رو واریز کن به حسابمون:ws3:

لینک به دیدگاه
ممنون سلامت جان. تاپیک این برای بحث و تبادل نظر راجع به وقایع محیط زیستی زده شده اما استقبال چندانی این اواخر صورت نگرفته. نمیدونم تو منظورت همچین چیزی بود یا نه:ws38:

خواهش میکنم عزیزم اینجا خیلی فرق داره هاااا منابع طبیعی با زیست مقایسه نکن من وازگرد بشم مگه میزارم بدون بحث و تبادل نظر بمونه حله شمااوکی کنید.. شوخی کردما ممنوم اومدی گلم..

لینک به دیدگاه
بهترین موضوع تو متابع طبیعی بنظرم جنگل!

راههای حفاظت از جنگل ها

تشخصی خوراکی های جنگلی!کار هر کسی نیستاا..میخورین مسموم میشین:whistle:

بنظرم دوستان منابع طبیعی باید اول خودشون بیان موضوع هارو مطرح کنن.هر چی باشه بیشتر از ما با این رشته در ارتباط هستن دیگه:w16:

قاسم شماره حساب میدم بعدا هزینه این آپ کردن تالار رو واریز کن به حسابمون:ws3:

این دوستان منابع طبیعی اگه بودن اینجا لالا

:ws3:

الهه قاسم کجاست؟فکر کنم داماد شده:ws3:

خیلی هم خوب

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...