رفتن به مطلب

لطفن کمک در مورد اجزا موتور سیکلت

zibeder

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان.

اول از همه تشکر میکنم که وقتتونو به این تایپیک میذارین و کمکم میکنین.راستش به کمک دوستانم میخایم یه موتورسیکلت طراحی کنیم که یه طرح نو و ابتکاریه ولی دوستای طراح ، طراحیه اجزا موتور رو در اختیار بنده گذاشتن ولی من هیچ اطلاعات دقیقی در این ضمینه ندارم لطفن و خواهشن هرکی هر اطلاعاتی که میتونه و داره بهم بده و کمکمون کنه شاید یه روزی هم این اطلاعات به درد خودتون بخوره.

نهایت تقدیر و تشکر :icon_gol:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز

فکر نکنم کسی باشه که کمکتون کنه یا اگه هم باشه بعید میدونم اطلاعاتش رو بگذاره اما امیدوارم کسی باشه که بتونه کمکت کنه

اما پیشنهادم بهتون اینه اگه انگلیسیتون خوبه از سایتهای خارجی استفاده کنید

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز

فکر نکنم کسی باشه که کمکتون کنه یا اگه هم باشه بعید میدونم اطلاعاتش رو بگذاره اما امیدوارم کسی باشه که بتونه کمکت کنه

اما پیشنهادم بهتون اینه اگه انگلیسیتون خوبه از سایتهای خارجی استفاده کنید

خیییلی خیلی ممنون . شما سایتی سراغ دارین؟؟

لینک به دیدگاه
خیییلی خیلی ممنون . شما سایتی سراغ دارین؟؟

خواهش میکنم

چشم من سعی میکنم اگه بتونم چند سایت در این مورد رو براتون پیدا کنم

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...
سلام دوستان.

اول از همه تشکر میکنم که وقتتونو به این تایپیک میذارین و کمکم میکنین.راستش به کمک دوستانم میخایم یه موتورسیکلت طراحی کنیم که یه طرح نو و ابتکاریه ولی دوستای طراح ، طراحیه اجزا موتور رو در اختیار بنده گذاشتن ولی من هیچ اطلاعات دقیقی در این ضمینه ندارم لطفن و خواهشن هرکی هر اطلاعاتی که میتونه و داره بهم بده و کمکمون کنه شاید یه روزی هم این اطلاعات به درد خودتون بخوره.

نهایت تقدیر و تشکر :icon_gol:

درود.

متوجه سوالتون نشدم. موتور رو ب چ منظور مخای طراحی کنین؟ خود موتور موتور؟ ههه. شد شبیه اصطلاح توربین توربین. بهتر بگم. درباره انجین موتورسیکلت سوال دارین؟ یا خود طراحی موتور از شاسی تا بدنه و غیره.

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
درود.

متوجه سوالتون نشدم. موتور رو ب چ منظور مخای طراحی کنین؟ خود موتور موتور؟ ههه. شد شبیه اصطلاح توربین توربین. بهتر بگم. درباره انجین موتورسیکلت سوال دارین؟ یا خود طراحی موتور از شاسی تا بدنه و غیره.

من یه سال پیش اینو پرسیده بودم :(

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...