رفتن به مطلب

تبریک به مدیران عزیز

ارسال های توصیه شده

تبریکــــــــ میگم به مدیران و کاربران فعال تالار کشاورزی و منابع طبیعی...

از تلاش این دوستان به وضوح معلوم بود این دو تالار میتونن جدا ازهم باشن ...

موفق باشین ...:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 47
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

پذیرفتن مسئولیت و خدمت به کاربران! را که کاری بسیار سخت می باشد به تمام کارگزاران جدید نو اندیشان تهنیت ! گفته و از خداوند متعال آرزوی توفیق روزافزون برای این بزرگواران را داریم .

همچنین

انتصاب بجا و شایسته این سه عزیز را به مدیریت 3 تالار فوق الذکر تهنیت عرض نموده برای خودم آرزوی پارتی بازی از طرف این عزیزان را خواستارم

لینک به دیدگاه

مهدی جان عزیر دل، ار این که این تاپیکو برپا کردی بسیار ممنونم و از همه دوستان که اظهار لطف نمدند نهایت سپاسگذاری رو دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه
ممنون اقا مهدي

خيلي لطف كردي..:icon_gol:

منم به قاسم تبريك ويزه ميگم(واي ب حالش اگه بخواد حالا ك صابخونه شده مارو تحويل نگيره):whistle:

و ي خسته نباشيد و تشكر ويژه از سلامت ميكنم،ك تو اين مدتي ك برگشته به انجمن حسابي تالار رو پرانرژي كرده.:icon_gol:

اميدوارم حداقل با دغدغه هايي ك دارم از پسش بر بيام و شرمنده دوستان نشم:icon_pf (34):

و انشالله با همكاري دوستان تالار فعالي خواهيم داشت:a030:

الهه آخرش دیدی جدا شدیم:ws3:نه بابا من تحویل میگیرم :w02:

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28::ws28:

الایو جون تبریک میگم

بالاخره قاسم کار خودش رو کرد

فکر کردم خلا سلاح شده:ws3:

والا این محمدعارف سوپرایز کرد مارو:ws3:یهو گفت تالارو جدا میکنم:ws28:

حنانه باهات کار دارم حسابی:ws3:حالا که جدا شدیم با این که مدیر ادبیاتی باس بیای منابع طبیعی:w02:

لینک به دیدگاه
مهدی جان عزیر دل، ار این که این تاپیکو برپا کردی بسیار ممنونم و از همه دوستان که اظهار لطف نمدند نهایت سپاسگذاری رو دارم:icon_gol:

قربانت قاسم جان

امیدوارم مثل تالار کشاورزی تو تالار منابع طبیعی موفق باشی

لینک به دیدگاه
والا این محمدعارف سوپرایز کرد مارو:ws3:یهو گفت تالارو جدا میکنم:ws28:

حنانه باهات کار دارم حسابی:ws3:حالا که جدا شدیم با این که مدیر ادبیاتی باس بیای منابع طبیعی:w02:

:ws3:

من؟ مطمئنی با یه حنانه دیگه نیستی؟:ws28:

منو چه به منابع طبیعی:ws28:

لینک به دیدگاه

ممنون از آقا مهدی بخاطر دعوتش.

من هم به نوبه خودم به دوستای عزیزم تبریک میگم. انشالله که در دنیای واقعی هم پست های مدیریتی بگیرن:icon_redface:

آقا چرا شما محیط زیست و رو منفک از منابع طبیعی میدونین؟:w000: دیگه نشنوماااااااااااااااا

بنده صمیمانه از مدیران محترم و دوستان حاضر در تالارهای کشاورزی و منابع طبیعی دعوت میکنم تا همونطور که همگی در یک دانشگاه و در کنار هم درس میخونیم اینجا هم باهم همکاری لازم رو داشته باشیم.:a030:

موفق و پایدار باشید:icon_gol:

لینک به دیدگاه
hit[/MENTION]a;1376701]ممنون از آقا مهدی بخاطر دعوتش.

من هم به نوبه خودم به دوستای عزیزم تبریک میگم. انشالله که در دنیای واقعی هم پست های مدیریتی بگیرن:icon_redface:

آقا چرا شما محیط زیست و رو منفک از منابع طبیعی میدونین؟:w000: دیگه نشنوماااااااااااااااا

بنده صمیمانه از مدیران محترم و دوستان حاضر در تالارهای کشاورزی و منابع طبیعی دعوت میکنم تا همونطور که همگی در یک دانشگاه و در کنار هم درس میخونیم اینجا هم باهم همکاری لازم رو داشته باشیم.:a030:

دقیقا...کشاورزی-منابع طبیعی-محیط زیست-فضای سبز همه در یک مسیر داریم پیش میریم ولی چ کنیم ک این

چشم و هم چشمی باعث جدا شدن تالارامون میشه:ws3:

مث سابق در کنار هم فعالیت میکنیم و به همکاریمون ادامه میدیم:w16:

لینک به دیدگاه
hit[/url]a;1376701]ممنون از آقا مهدی بخاطر دعوتش.

خواهش میکنم

من واقعا از شما عذر میخوام آناهیتا عزیز زمانی این تاپیکو ایجاد کردم نمیدونستم مدیر تالار محیط زیست هم عوض شده و گرنه اسم شما هم جز دوستان می گذاشتم :5c6ipag2mnshmsf5ju3 .. اینقدر یهویی همه چیز تغییر کرد انگار تو یه فروم دیگه اومدم .. شرمنده

همینطوره هم بچه های کشاورزی هم بچه های منابع طبیعی یکی هستیم :w16:

لینک به دیدگاه
:ws28::ws28::ws28:

الایو جون تبریک میگم

بالاخره قاسم کار خودش رو کرد

فکر کردم خلا سلاح شده:ws3:

منم تبریک میگم به همه دوستان:hapydancsmil:

حنانه وضعیت چطوره!!!شرایط اسپم سختر شد فک کنم:icon_pf (34):دارن مارو در تنگنا قرار میدن:ws3:دووووم بیار:whistle:

لینک به دیدگاه
منم تبریک میگم به همه دوستان:hapydancsmil:

حنانه وضعیت چطوره!!!شرایط اسپم سختر شد فک کنم:icon_pf (34):دارن مارو در تنگنا قرار میدن:ws3:دووووم بیار:whistle:

من کارم رو خوب بلدم نسیم جون

هیشکین میتونه به کار ما دخالت کنه و گیر بده:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...