رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

میتونیم یه کار دیگه هم کنیم با این گرونی ها...

کلا شمع روشن کنیم. یا با گردسوز زندگی کنیم. مگه قدیمی ها چیکار میکردن.. تازشم جمعشون صمیمی بود. از اونورم.. حافظشون قوی چون باعث میشد .. بیناییشون قوی بشه.. و متمرکز بشن. یا اینکه مطالعه میکردن متمرکز میشدن به مطلبی که میخوندن..

الان دانشجوها چیکار میکنن. یا من خودم دانشجو بودم.. شبا چون نمیشد چراغ روشن کنم. شمع بالای تختم روشن میکردم البته خطرناکه ها ولی مواظب باشید هیچی نمیشه.. کلا میشه اینجوری هم زندگی کرد..

یا اینکه از حبابهای مات استفاده بشه با لامپهای کم مصرف..

اتو لباس شویی. از همه بیشتر برق میگیره. لباس هامونم تا اونجا که میشه خودمون بشوریم نیاز به لباسشویی نباشه..

لینک به دیدگاه

خوب راهکار زیاده منهمش به ذهنم میاد میام میگم...

آشپزخانه‌ها معمولا یک پنجره رو به خیابان یا حیاط منزل داره و می‌تونه برای صرفه‌جویی در مصرف برق، هنگام روز پرده‌هایش را کنار زد و از روشنایی بیرون استفاده کرد .

بعدش یادم نره تلفن بیسم تنها وقتی که شارژ تلفن بی‌سیم‌تان تمام شد، آن را به شارژ بزنید و تا جایی که می‌تونید از تلفن بی‌سیم استفاده نکنیم استفاده از تلفن‌های معمولی که برای کار کردن، نیاز به برق ندارند، به‌صرفه‌تر ه.. (ما اینکاررو میکنیم.. ) کلا ما خیلی رعایت میکنیم والاااا:ws3:

انقدر در یخچال و فریزر رو بازنکنید از توش اب بردارید یا چیزه دیگه ای یه کلمن اب بریزید خنک یخ تگری.. به به .. که نخواید یخچال رو باز و بسته کنید.. با شماهم هستم اقا.. بله شما:w16:

اجاق گازتونو حتما نباید برای روشن شدنش از برقش استفاده کنید.. بله کبریت یه بسته کبریت بخر 200تومن ارزون تر هم درمیادددد.... روشن کن..

از شمع برای روشنایی استفاده کنید الانم که نسل .. شمع و پروانه و جاشمعی.. فانتزی قشنگم هست کسی شک نمیکنه بخاطر برق اینکاررو کردید.. :ws28:

روشن کنید بگید انرژی میده .. از شوخی گذشته هم انرژی میده.. :a030:

میتونید اگه یادتون میره اتاقف رو خامو شکنید یا هرجای دیگه رو.. از پریزو کلیدهای اتوماتیکی استفاده کنید. هی خاموش میشه یه روشن.. والا ما برای ویلامون اینکاررو کردیم. خیلی هم مفیده .. دزد هم نمیاد..:ws3:

فعلا تا همینجا.. برم فکر کنم ما دیگه چیکار میکنیم پول برق برامون کم میاد.. :ws52:

لینک به دیدگاه

لطفا جایزم امتیاز طلایی باشه.:ws3:

باید طلایی باشه دیگه.. برق.. یعنی روشنایی نور .. پس امتیازشم لطفا بی زحمت طلایی.. مرسی.. از جایزه ای که پیشاپیش به من تعلق میگیرد...:w16::ws3::hapydancsmil::ws37:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

1-استفاده ازپنل های خورشیدی درخانها یاحتی استفاده درنمای بالایی یاکل ساختمان.

2-استفاده ازوسایل به روزوجدید.

3-حالانمی دونم ربط داره یانه استفاده ازپنل خورشیدی همانندسقف درکویرتازه ازخاک زیرآنهم می شه استفاده کرد.

4-چراغهای توی خیابان راجوری طراحی کنیم تااشین یاهروسیله ای به فاصله 200 متری که رسی روشن شود ودوباره پس از5دقیقه خاموش شود.

5-استفاده ازتایمر

6-استفاده ازفتوسل

7-ازگرمای تولیدی آبگرمکن یابخاری برای تولیدبرق استفاده کنیم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...