رفتن به مطلب

عید نزدیک است بفرمائید داخل!

Javid Maleki

ارسال های توصیه شده

اول سلامی گرم از ته اعماق وجودم نثار همه دوستان دور و نزدیک میکنم و امیدوارم روزهای خوبی رو در کنار خانواده هاشون به خیر و خوشی سپری کنن..:icon_gol:

خیلی وقت بود تاپیک نزده بودم گفتم عید رو بهانه ای کنم و تاپیکی ناچیز تقدیم دوستان بکنیم ، تاپیکی که میزنم شاید یاد آور بسیاری از خاطرات تلخ و یا

شیرین باشه برای همه دوستان...!!:ws31:

موضوع تاپیک >>در رابطه با فرار رسیدن سال جدید با آروزها و دغدغه های جدیده که امیدوارم سال 1393 سالی پر از امید و موفقیت برای همه دوستان باشه :ws31:

البته بیشتر امیدوارم تغییری شگرف در وضعیت معیشت و زندگی روزمره هممون ایجاد بشه (آره جون عمت همه چی ساله دیگه سوبله چوبله میشه:ws3:)

دوستان چه اونای که سال ها در نواندیشان بودید، و چه اونایی که تازه قدم رنجه کردن و تشریف آوردن سایت خودشون میدونین که سال 1392 سال

سختی بود از همه لحاظ ،هم برای نو اندیشان و هم برای مردم اجتماعمون..... :icon_gol:

خیلی ها شاید سختی های زیادی رو کشیدن .....مثلاً جویای کار بودن نتونستن پیدا کنن ، یا عزیزی رو از دست دادن ، یا سایر فشارها رو که همه و همه

بطور معمول باهاش دسته پنجه نرم کردیم رو تجربه کردن .......و یا نه سال 92 براشون سال موفق آمیزی بوده ، مثلاً ازدواج کردن با کیس خودشون،وارد

عرصه کار شدت ،یا وارد دانشگاه شدن و یا هزاران موفقیت دیگه.......که امیدوارم سال 93 سال متمایز نسبت به سال 92 باشه البته از بعد مثبتش...

:girl_angel:

مطلب اصلی اینجاست که میخوام بگم اگر از کسی رنجیده خاطر شدید چه تو عالم واقعی یا چه در عالم مجازی یا کسی بهتون بدی کرده و احساس

میکنید که طرف مقابل پشیمونه ولی غرورش بهش اجازه نمیده بیاد معذرت خواهی پا پیش بذارید و کینه ها رو از دلتون و دلهاشون بیرون کنید که واقعاً این

عالم ارزش دلخوری برای یک عمر رو نداره ..:hanghead:

دوستان جا داره اینجا خودم از همه اونایی که خواسته و ناخواسته با رفتارهای اشتباه شخصیم و یا مدیریتیم ( که شاید بنظر خودم درست بوده ولی بنظر

دوستان نادرست) ناراحتشون کردم معذرت خواهی بکنم و بگم که دوستان از همه اونایی که ازم دلخور هستن معذرت میخوام و اگر باز حرفی یا حدیثی

داشتن باهام همین جا یا تو پروفم مطرح کنن،یا بطور خصوصی و یا بطور علنی در حضور دوستان ازشون معذرت خواهی کنم ....:icon_gol:

راستی از تجربه های سال 92 و از خاطراتش هم میتونید تو این تاپیک عنوان کنید البته فراموش نشه این تاپیک هدفش بیشتر آشتی و دوستی با دوستان

حاضر در انجمن و بیرون از انجمنه...ولی خب بد نمیشه از تجربه ها و از خاطرات تلخ و شیرین 92 هم توش گفته بشه...:w16:

در آخر جا داره از همه دوستان از اعضای جدید گرفته تا قدیم از مسئول تالار گرفته تا مدیر تالار از مدیران ارشد و کل کمال تقدیر و تشکر رو داشته باشم و

خسته نباشید بگم به همتون که واقعاً صبوری کردن و همیشه و همه جا با انجمن همراه بودن و انشاالله همیشه همراه باشن:a030:

بازم سال نو رو پیشاپیش به همه دوستان تبریک میگم و امیدوارم سال پر از لحظات خوب و خوش در انتظار هممون باشه:icon_gol:

نوشته شده در تاریخ: 15/12/1392 ساعت 18:49 عصر روز پنجشنبه>>>>>>>14 روز حدودآ یک ساعت به سال جدید مونده:whistle:

لینک به دیدگاه

سال جدید و به همه ی دوستای گلم تبریک میگم امیدوارم سالجدید پر از خیر برکت و شادی با بهترین اتفاقاهای زندیگشون همراه باشه و شروع همه ی این خوبی ها از همین روزای آخر این سال استارت بخوره

برا دوستانی که عزیزاشونو تو این سال از دست دادن و عید جای خالیشون احساس میشه تو خانواده شون آرزوی صبر و شادکامی دارم و خدا رفتگانشونو بیامرزه

امیدوارم هر جونی که دنبال کاره تو این سال جدید به خواسته اش برسه برا بچه هایی که کنکور دارن آرزوی موفقیت میکنم

امیدوارم خیلی از مشکلات مردم تو سال جدید حل بشه تو زندگیا شور و نشاط و امید به زندگی موج بزنه

اگر کسی از دستم ناراحت هست عذر خواهی میکنم و همچنین کینه ای از کسی به دل نمیگیرم

امیدوارم یه سال بعد باز هم کنار هم باشیم اما با چند درجه پیشرفت

روزای خوبی برا همتون آرزومندم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

آقا بعد مدتها تاپیک زدی ولی خیلی قشنگ زدی :a030:

منم واسه سال جدید برای همه دوستان بهترینا رو آرزو میکنم.

و خب همینجام از همه کسایی که باعث رنجش خاطرشون شدم عذر میخوام. من معمولاً خودم زیاد چیزی یادم نمیمونه واسه همین دقیق نمیتونم بگم :ws3: ولی خب هرکی بوده ایشالا که میبخشه دیگه.

لینک به دیدگاه

امیدوارم تو این سال همه جوونا وضعشون بهتر شه

وضعیت اشتغال

مسکن

ازدواج...

إن شاءالله برا همه جوونا فراهم بشه:hanghead:

لینک به دیدگاه
آقا بعد مدتها تاپیک زدی ولی خیلی قشنگ زدی :a030:

منم واسه سال جدید برای همه دوستان بهترینا رو آرزو میکنم.

و خب همینجام از همه کسایی که باعث رنجش خاطرشون شدم عذر میخوام. من معمولاً خودم زیاد چیزی یادم نمیمونه واسه همین دقیق نمیتونم بگم :ws3: ولی خب هرکی بوده ایشالا که میبخشه دیگه.

جان من ببینید کی شده مدیر ارشد اصلاً چیزی بنام آیکیو نداره:ws28::icon_gol:

لینک به دیدگاه

امروز چقدر مدیرا فعال شدن:ws3:

شما که انقدر برا عید فعالید ،عیدی من هم یادتون نره:w02:

من که از هیشکی کلا تو زندگیم کینه به دل نمیگیرم یعنی اصن بلد نیستم ناراحتیامو نشون بدم:ws3:

ولی ممکنه کسی رو ناراحت کرده باشم

که امیدوارم هرکی هست،منو ببخشه:ws3:

میدونم میبخشه اصن چطور دلش میاد نبخشه:w02:

من تقریبا یکی دوماه دیگه میشه یک سال که عضو انجمنم

خب خاطرات تلخ و شیرین که زیاده

اما خب تلخاش اصن دیگه به چشمم نمیاد بس که بزرگوارم من:w02:

باشه جاوید شما رو هم میبخشیم به خاطر مدیریتت:w02:

انشاالله که امسال را همه عالی باشه و پر از خبرهای خوش و حال خوب و همه چی خوب باشه دیگه:w02:

بعدم این چه عنوان تاپیکیه؟:w02:

فکر کردم قراره آجیلی عیدی ای مدالی چیزی بدید:w000:

بهر حال امیدوارم تازه واردان نیز فعالیتشون بیشتر بشه واونایی که در رفتن هم دوباره به انجمن برگردن:w02:

لینک به دیدگاه

منم پيشاپيش سال جديد رو به تك تك دوستان عزيز وخانواده محترمشون تبريك ميگم وبراي همشون آرزوي موفقيت ميكنم انشاا... كه سال خوب و پربركتي براتون باشه .:icon_gol::icon_gol::icon_gol:....

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

اعمال لحظه تحویل سال نو

با آب عشق وضوی معرفت بسازیم .دو رکعت نماز عروج بخوانیم…و با ۵ بار شستشوی وجودمان با دعایی که هر سال در لحظه

زمزمه ی لبهای ماست سال را آغاز کنیم حتما می دانید که این دعا ازقول پیامبر ( ص) می باشد .

یا مقلب القلوب و الابصار

یا مدبر اللیل والنهار

یا محول الحول و الاحوال

حول حالنا الی احسن الحال

و در آخر با نجوای زیارت آل یس خود را برای پذیرفتن فرصتی که خداوند باز به ما داده تا خود را به کمال عبودیتش برسانیم آماده سازیم.

اللهم فرغ قلبی لمحبتک و ارزقنا توفیق طاعتک و بعد معصیتک

خدایا قلب مارا از محبت غیر از خودت فارغ ساز و توفیق انجام

و دوری از معصیتت را به ما عطا فرما

اللهم عَرِّفنی نَفسَک فانّک اِن لَم تُعَرِّفنی نَفسَک لَم اَعرِف رَسولَک

خدایا نفسم را به من بشناسان که اگر نشناسم نفسم را رسولم را نمی شناسم

اَللّهُمَّ عَرِّفنی رَسولَک فَاِنَّک اِن لَم تُعَرِّفنی رَسولَک لَم اَعرِف حُجَّتَک

خدایا رسولم را به من بشناسان که اگر رسولم را نشناسم حجت فی ارضت را نمی شناسم

فَاِنَّک اِن لَم تُعَرِّفنی حُجَّتَک ضَلَلتُ عَن دینی

خدایا حجتت را به من بشناسان که اگر حجتت را نشناسی از دینم گمراه می شوم.

یادم باشد که زیبایی های کوچک را دوست بدارم حتی اگر در میان زشتی های بزرگ باشند

یادم باشد که دیگران را دوست بدارم آن گونه که هستند ، نه آن گونه که می خواهم باشند

یادم باشد که هرگز خود را از دریچه نگاه دیگران ننگرمکه من اگر خود با خویشتن آشتی نکنم هیچ شخصی نمی تواند مرا با خود آشتی دهد

یادم باشد که خودم با خودم مهربان باشمچرا که شخصی که با خود مهربان نیست نمی تواند با دیگران مهربان باش

41263780684317499155.gif

ای کاش که هر لحظه بهاری باشی

هر روز پر از امیدواری باشی

هر 365 روز امسال

سرگرم شمردن هزاری باشی !

لینک به دیدگاه

من نمیبخشمت هیچ رقمه ه هه :banel_smiley_4: اصرارم نکن :w02:

لینک به دیدگاه
تو ببخشش من تضمین میکنم که میخره:w02:

حنانه الان ملتفت هستی تو تاپیک جاوید ! تو تالار جاوید ! داریم اسپم میکنیم الان میاد میزنتمون :whistle:

---------------

پس سرمایه گذار خوبی نیستی :w02:

لینک به دیدگاه
حنانه الان ملتفت هستی تو تاپیک جاوید ! تو تالار جاوید ! داریم اسپم میکنیم الان میاد میزنتمون :whistle:

---------------

پس سرمایه گذار خوبی نیستی :w02:

نچ جاوید هم تو تالار ما اسپم میکنه

:w02:

غمت نباشه بیا همینطور بیست صفحه تاپیک رو ببریم جلو:w02:

--------------------

بابا غمت نباشه

من میگم میده ؛میده دیگه:w02:

لینک به دیدگاه
باریک الله بچه های مهد کودکی(حنانه و یارپاک):banel_smiley_4:

الان به یه دهه 60 اصیل و بسیار بسیار محترم توهین کردی :banel_smiley_4:

آبرو هر چی بچه ترکِ بردی که تو یاپراک نه یارپاک :w02:

لینک به دیدگاه
الان به یه دهه 60 اصیل و بسیار بسیار محترم توهین کردی :banel_smiley_4:

آبرو هر چی بچه ترکِ بردی که تو یاپراک نه یارپاک :w02:

فرق نداره بچه ترک:banel_smiley_4::ws28:

اینجا اسپم نکنید وگرنه شهیدتون میکنم:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

سلام به همگی

انگار هنوز تب و تاب عید سرغ انجمن ما نیومده.مث ماه رمضون که به بعضی جاها سرک نمی کشه!!!

به همه دوستان تبریک میگم.امسال فقط تونستم یه ماه آخر سال در خدمت نواندیشان عزیز باشم.با اینهمه در همین مدت کوتاه دوستان جدیدی پیدا کردم و چیزهای جدیدتری هم پیدا کردم.

امیدوارم در سال جدید در کنار پررونق شدن تالارهای تخصصی شاهد پربارشدن تالار گفتگوی آزاد هم باشیم.این تالار میتونه هم دوستیهامون رو بیشتر کنه و هم مطالب خوبی یادمون بده.

لینک به دیدگاه

سلام

من ی تازه واردم و کسی رو نمیشناسم

به همه ی دوستای گلم سال جدید رو پیشاپیش تبریک میگم

و برای همتون ارزوی بهترین ها رو دارم:icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...