رفتن به مطلب

به كمك خيلي فوري بچه هاي برق نيازمندم :))

ارسال های توصیه شده

من امروز تو نیروگاه از دوستان مهندسی برق هم این سوال رو پرسیدم و دقیقا مراحل مختلف کاشت داشت و برداشت علامت سوال روی سر دوسان رو مشاهده کردم

فقط به همین ترانس جریان به عنوان المانی که به صورت سری در مدار به کار میره اشاره شد که اونم ما همیشه به عنوان یک تجهیز اندازه گیری نگاه میکنیم نه ذات مبدلش چون مبدل بودنش صرفا برای مدار و ما هیچ کارایی خاصی نداره

خلاصه اینکه این سوال عجب سوالی بود

نظر دوستان بنده هم مثل من سنجش روان دانشجویان بوده!

بازم میگم ترانس جریان جواب سواله:ws3:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 52
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بازم میگم ترانس جریان جواب سواله:ws3:

من با حرف شما کاملا موافقم ولی کاش خواهر این دوستمون خودش میومد و سوالش رو مطرح میکرد

انگار هرمنوتیک گفتار به شمال از شمال غربی هم سری زده!

لینک به دیدگاه
من با حرف شما کاملا موافقم ولی کاش خواهر این دوستمون خودش میومد و سوالش رو مطرح میکرد

آره:ws3:

راستی به خازن و مقاومت و سلف ...ممریستور جدیدترین قطعه هم اضافه کنید

لینک به دیدگاه
:ws28:

من همین از دستم برمیومد ... فقط از استارتر خواهش میکنم که وقتی جوابو فهمید بیاد مارو از جهل و نادانی دربیاره :ws3:

حتما :w16: ، البته اگه سر كاري نباشه :ws3:

باور كنيد عين سوال رو از شما پرسيدم! :ws37:

منم به همين نتيجه رسيدم كه استاد بچه ها رو سر كار گذاشته :ws3: عجب استادايي پيدا ميشن! :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
المان مقاومت در برق موازی برای تجهیزات با امپدانس بی نهایت مثل ترانس ولتاژ و سری برای حفاظت جریانی و مدارات rc و ساختن نول مصنوعی برای خروجی های مثلث

سلام دوست عزیز میشه یک کمی واضح تر توضیح بدین

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
با سلام خدمت بچه های برق

در مورد طراحی یک سیستم انرژی خورشیدی برای لوازم الکتریکی معمول به کمک نیاز دارم لطفا کمکم کنید

سلام علی آقا :icon_gol:

سوالت رو خیلی کلی پرسیدی. اگه میشه یه مقدار جزئی تر توضیح بده دقیقا دنبال چی هستی :a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...