رفتن به مطلب

فیلمهایی که دوست دارید ببینید

beat

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 40
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

ماهی و گربه

شهرام مکری

واقعا دوست دارم این فیلمو ببینم

امیدوارم به دستم برسه

منم تعریف این فیلمو خیلی شنیدم

ایده و شیوه ی روایی خیلی جالبی داره

ما نیز باید ببینیم

لینک به دیدگاه

چند سال پیش "سینما یک" یه فیلمی(فکر کنم اروپایی) نشون داد با این مضمون:

دو تا کشور در حال جنگ با هم بودن... تو یکی از جبهه‌های جنگ دقیقا تو مرز وسط دو تا جبهه که تو تیررس هر دو طرف بود، دو نفر از هر دو طرف جنگ گیر افتاده بودن. راه فرار هم نداشتند. کل فیلم به مکالمه و بحث و درگیری‌ها و دوستی و ... اون دو نفر گذشت... گویا آخر فیلم دو تاشون به این فکر افتاده بودن که اصلا واس چی دارن با هم می جنگن؟!

فیلم معروفی هم بوده ... خلاصه اسم فیلم رو نمی دونم. از اونجا که وسط فیلم خابم برد و دوست دارم ببینم فیلم رو کامل ... اگه کسی اسم فیلمی با این داستان را می‌دونه یه کمکی؟! راهنمایی؟! چیزی؟!:ws3:

لینک به دیدگاه
چند سال پیش "سینما یک" یه فیلمی(فکر کنم اروپایی) نشون داد با این مضمون:

دو تا کشور در حال جنگ با هم بودن... تو یکی از جبهه‌های جنگ دقیقا تو مرز وسط دو تا جبهه که تو تیررس هر دو طرف بود، دو نفر از هر دو طرف جنگ گیر افتاده بودن. راه فرار هم نداشتند. کل فیلم به مکالمه و بحث و درگیری‌ها و دوستی و ... اون دو نفر گذشت... گویا آخر فیلم دو تاشون به این فکر افتاده بودن که اصلا واس چی دارن با هم می جنگن؟!

فیلم معروفی هم بوده ... خلاصه اسم فیلم رو نمی دونم. از اونجا که وسط فیلم خابم برد و دوست دارم ببینم فیلم رو کامل ... اگه کسی اسم فیلمی با این داستان را می‌دونه یه کمکی؟! راهنمایی؟! چیزی؟!:ws3:

فکر کنم فیلم "سرزمین هیچکس " رو میگی واسه دنیس تانویچ

فیلم خوبیه اگه اشتباه نکنم جایزه کن رو هم برد

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

Belle de jour

The exterminating angel

از بونوئل...

Breathless

Vivre Sa Vie

از گدار

Variety Lights

از فلینی

Shoeshine

Umberto D

Two Women

از دسیکا

Stolen Kisses

Bed and Board

Love on the Run

Love at Twenty

از فرانسیس تروفو

قصد داشتم تو تعطیلات خودمو با فیلم دیدن خفه کنم، دیدن این فیلمها تو برنامم بود که نشد...کاش منم میتونستم دانلود کنم و معطل این ممد دی وی دی جماعت نشم:5c6ipag2mnshmsf5ju3

بلا تار،آلن رنه، ژان رنوار،آندری تارکوفسکی و لارس فون تریه و الکساندر سوکوروف کارگردانهایی هستن که تابحال فیلمی ازشون ندیدم و خیلی دوست دارم ببینم

لینک به دیدگاه

خب فیلمایی که دوستان تو این تاپیک مطرح کردند رو اغلبشون رو داشتم و اگرهم نداشتم دانلودشون کردم

اگر دوست دارین چون من و دوستم براساس مجموعه اثار کارگردان ها ارشیومونو تکمیل میکنیم (به عنوان مثال اخرین کارگردان هایی که فیلم های موجود تو نتشون رو ارشیو کردم فرانسوا ازون و کارگردان فیلم کره ای رفیق قدیمی پارک جان ووک بودن) میتونین هارد بفرستین تا براتون پرش کنم مجموعه دلخواهتون رو(البت باید داشته باشم!)

همین دیگه

لینک به دیدگاه
خب فیلمایی که دوستان تو این تاپیک مطرح کردند رو اغلبشون رو داشتم و اگرهم نداشتم دانلودشون کردم

اگر دوست دارین چون من و دوستم براساس مجموعه اثار کارگردان ها ارشیومونو تکمیل میکنیم (به عنوان مثال اخرین کارگردان هایی که فیلم های موجود تو نتشون رو ارشیو کردم فرانسوا ازون و کارگردان فیلم کره ای رفیق قدیمی پارک جان ووک بودن) میتونین هارد بفرستین تا براتون پرش کنم مجموعه دلخواهتون رو(البت باید داشته باشم!)

همین دیگه

سجاد جان شما میگی هارد، ما یاد آرشیو کیشلوفسکی ت می افتیم دچار افسردگی حاد می شیم :hanghead:

نکن با قلب ما بازی!

:ws3:

لینک به دیدگاه
سجاد جان شما میگی هارد، ما یاد آرشیو کیشلوفسکی ت می افتیم دچار افسردگی حاد می شیم :hanghead:

نکن با قلب ما بازی!

:ws3:

خب روال تاپیک بهم میخوره اگه اینجا ادامه بدیم ولی

ارشیو کامل خیلی از کارگردان های مطرح تکمیل شده و موجود هست هرکدوم از دوستان لیست مورد نظرشونو بگن منم میگم در اختیار دارم یا نه

نیازی هم به هیچی نیست فقط یه هارد بفرستید پرکنم و پس بفرستم

مابقی توضیحات رو تو پروفایل میتونیم تکمیل کنیم!

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

اون موقعه ها که سینما رو جدی تر دنبال می کردم دوست داشتم این فیلم رو ببینم

توی منابع سینمایی خیلی ازش تعریف می کردند

اکستاس

کارگردان: گوستاو ماخاتی

لینک به دیدگاه

این فیلمها رو به کی نشون میدین

کارگردان: رخشان بنی اعتماد

این شاهکار رو چند سال پیش دیدم اما بدجور هوسشو کردم

یکی دی وی دیشو ازم گرفت دیگه بهم نداد :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...
  • 2 ماه بعد...
  • 1 ماه بعد...

بچه كه بودم خواهرم يه فيلمي از ويدئو كلوب گرفت. يه فيلم ايتاليايي بود كه دوبله شده بود. اسم فيلم: پسران خيابان.

در مورد يه سري پسر يتيم و خياباني كه دوره زندگيشون مقارن با جام جهاني ١٩٩٠بود.

دلم ميخاست بازم ببينم اما تلاش هام جواب نداد. حدسم اينه كه اسم واقعيش پسران خيابان نبوده باشه. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...

بالاخره ریلیز شد!

خواب زمستانی (Winter Sleep - Kış Uykusu) اخرین ساخته نوری بیلگه جیلان توی تورنت با کیفیت بسیار خوبی (Winter Sleep 2014 1080p BluRay x264 Turkish AAC - Ozlem) ریلیز شد

تا صبح دانلود شه بشینم ببینم

پشت بندش هم حتما یوتوپیا یک کار فوق العاده از سهراب شهید ثالث

لینک به دیدگاه

فکر نمیکنم کسی به اندازه من فیلمهای کمدی موزیکال دهه 50 و 60 رو دوست داشته باشه

من به جز بانوی زیبای من و یک آمریکایی در پاریس

آرزومه تمام فیلمهای موزیکال رو روی پرده سینما ببینم. با نسحه های 35 میلیمتری.

ای خدا اینم علاقه بود به ما دادی !!!!!!

:vahidrk:

لینک به دیدگاه
  • 2 هفته بعد...

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...