رفتن به مطلب

تاحالا سرکلاس خوابیدی؟

ارسال های توصیه شده

بله خوابیدم

سرما خورده بودم و اصلا حال و هوای دورم رو متوجه نمیشدم!

سر کلاس خوابم برد البته خوابی که کاملا متوجه اطراف میشدم!

بعد یهو دیدم استاد داره اسمم رو صدا میزنه:ws3:

گفت یا این 2 تا سوالو جواب بده یا برو حذف کن، سوالاتش از درسایی هم بود که اون جلسه داده بود!

سوالا رو پرسید منم اصن نفهمیدم چی گفتم اما درست بود و من از کجا بلد بودم نمیدونم:ws3:

بعد دید ضایع شده گفت شانس آوردی وگرنه جذف میشدی

لینک به دیدگاه

من سرکلاس نخوابیدم.. ولی وقتی حالم بد میشد. دیگران فکر میکردن خوابیدم. و این موارد باعث میشد من. اون درس رو حذف بشم. ولی وقتی متوجه میشدن. موضوع چی بوده. ازم عذرخواهی هم میکردن. ولی تو دوران دبستان زیاد میخوابیدم. چون. معمولا ما اجازه غیبت نداشتیم از نظر خانواده. و من یاد ندارم که یک بار هم غیبت کرده باشم. فقط دوران دانشجویی اونم کل و هوم 3روز غیبت کردم. اونم خودم پیچ زدم ببینم چه طعمی داره. وگرنه زیاد غیبت میکردم به خاطر شرایطم..

ولی چه حالی میده بخوابی و معلمت چیزی نفهمه...:ws28:

لینک به دیدگاه

آخ نگید خواب سر کلاس که خیلی کیف میده مخصوصا سر کلاس دروس عمومی اونم وقتی استاد بیاد مثل من بالای سرت و هیچی متوجه نشی اونوقت با پس گردنی یکی از بچه ها ازخواب بپری.....:bigbed::vahidrk::mornincoffee:

لینک به دیدگاه

من 1بار دوم دبیرستان سر کلاس خوابیدم معلم فیزیک بیدارم کرد بلند شدم باهاش جر و بحث کردم که چرا بیدارم کرده بعدم خوابیدم.

:w58:

انقد من رو خوابم حساسم :ws3:

لینک به دیدگاه

من نه ولی یکی از دوستام هست که به قول دوستان باید ببینی تا حالا شده سر کلاسی نخوابیده باشه...:ws3:

یکبار سر یکی از کلاسا پیش من نشسته بود و استاد این درسمون از اون استادای بود خیلی خیلی مودب صحبت میکنن

هیچی دیگه طبق معمول این دوست ماهم خواب بود خواب خواب ...

یهو یکی از بچه ها ی چیزی گفت کل کلاس باهم خندیدند...

این دوست ما هم یهو از خواب پرید با بهت داشت دروبرشو نگاه میکرد، بچه ها که قیافشو دیدن دوباره زدن زیر خنده...:ws28:

این بنده خدا هم شدیدا هنگ کرده بود

استاد هم که اولش داشت میخندید گفت بچه ها اگه ممکنه آرومتر بخندید که مزاحم خواب بقیه نشید...

بعدشم رو به این دوستمون کرد و گفت خانم فلانی ببخشید بدخواب شدید شما بخوابید قول میدیم تکرار نشه ...

خلاصه ی وضعی بود اونروز:ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

استـــادا هـميـشه ميـگن:چرا وقتـي درس ميـدم يا خـوابين يا حـرف ميـزنين؟

ولـی هيـچ وقت از اين ديد نگـا نكـردن كه چـرا هـروقـت ما خـوابيم يا حـرف ميـزنيم وسـط حرف مـا درس ميدن !! :|

لینک به دیدگاه
آخ نگید خواب سر کلاس که خیلی کیف میده مخصوصا سر کلاس دروس عمومی اونم وقتی استاد بیاد مثل من بالای سرت و هیچی متوجه نشی اونوقت با پس گردنی یکی از بچه ها ازخواب بپری.....:bigbed::vahidrk::mornincoffee:

الهی....

:ws44:

لینک به دیدگاه

خواب نه.....اما چرت زدم طوری که خودمم نفهمیدم...ینی ناخواسته بود

سال پیش بود فک کنم واسه شب یلدا من تحویل پروژه داشتم برای زبان تخصصی.. واسه همین خوابگاه موندم و خونه نرفتم...تا خود صبحم مونده بودم بیدار

فرداش هم 3 تا کلاس به طور کاملا فشرده داشتم....پروژه رو تحویل دادم رفتم سر کلاس انقلاب...در حین جزوه گفتن استاد و نوشتن من نمیدونم چی شد فقط میدونم به خودم که اومدم دیدم دستم همونجور روو جزوه مونده استاده هم همچنان داره جزوه میگه و من 1 حدود 10 20 خط عقب افتاده بودم....:ws28::ws28:شانس اوردم استاده توو اون حالت منو ندید ولی کلی خنده دار شده بودم...کلاس بعدیشو پیچوندم چون رسما خواب بودم و استادشم از اینا بود که تا خود صبح حرف میزد

لینک به دیدگاه

من تاحالا سرکلاس نخوابیدم:sad0:

نمدونم چه حالی میده؟!:4564:

البته هنوزم فکر میکنم کار خوبی نیست سرکلاسی بشینم فقط بخاطر اینکه باشم! ولی بخوابم:whistle::ws3:

ولی بجاش تاحالا سرکلاس دوران دبیرستان چیز میز زیاد خوردم:ws3::ws28::ws28:

لینک به دیدگاه

نـــــــــه خدانکنه بخوابم:sad0:

ولی همه کارای عقب موندمو سر کلاس دقیقا وقتی که استاد داره درس میده انجام میدم...:ws3:

برنامه ریزی میکنم،اس میفرستم،شعر میگم،طراحی چهره میکنم و.......

حتی یه بار ایمیل هم فرستادم:ws28:

استاد هم گف اگه کسی میخواد اس بده یا با گوشیش بازی کنه میتونه ته کلاس بشینه:banel_smiley_4:

آخه من با کمال پررویی ردیف اول نشسته بودم:whistle:

هر وخ سرم پایینه و استاد سکوت میکنه،میگم لابد متوجه من شده و الانه که بیاد بالا سرم رسوا شم:ws28:

با هزار تا بسم الله سرمو میارم بالا:ws3:

لینک به دیدگاه

بــــــــلی

یادش بخیر پارسال یه ترم کلاسام خیلی فشرده بودن

تو یه روز از 8 صبح تا 6 غروب پشت هم کلاس داشتم

نتیجه اینکه سر کلاس 2 تا 4 بدون استثنا این چشم ها ناخوداگاه خودش می رفت... همه مون اینجوری بودیم. البته خیلی کوتاه بود زودی می پریدم:w16:

ولی لذتی که تو این چرتای چند دقیقه ای بود تو هیچی نبود

:a030:

لینک به دیدگاه

آره...چند سال پیش

مثلا کلاس تست کنکور بود

صبح زود بود منم خیلی خوابم میومد هر کاری کردم چشمام روی هم نره نشد که نشد

فکر کن تو چشم استاد زل بزنی در حالی که داری از خواب بیهوش میشی

یه چند باری خوابم برد خب...:5c6ipag2mnshmsf5ju3

سر کلاس استاتیک هم یه بار چیپس میخوردیم و شکلات دور هم که البته بعضی دانشجویان کناری اینجوری :w58:نیگا میکردن:ws3:

لینک به دیدگاه

بله،چندين بار :whistle::ws3: البته خواب كه نه، بيشتر چرت زدم سر كلاسا! به خصوص كلاسايي كه بعد ناهار برگزار ميشه!

يه بار سركلاس انقلاب خوابيدم ولي خب چون رديف آخر نشسته بوديم، استاد متوجه نشد :w02:

يه بارم سر كلاس درك و بيان محيط شهري خوابيدم.. استادشم معاون آموزشي بود! اون موقع ام چون ته كلاس نشسته بودم و استاد به هيچ عنوان به من ديد نداشت، فكر كنم حدود يه ربعي با خيال راحت چرت زدم :ws3:

3بارم كلاسو پيچوندم، رفتم تو نمازخونه خوابيم. اين ديگه واقعا لذت بخشه! :ws3:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...