رفتن به مطلب

آزمون قوه قضاییه سال 92


ارسال های توصیه شده

سلام دوستان کسی سوالات کارشناسی مکانیک برای این امتحان سخت و نفس گیر رو داره به نظرتون با این وقت کم برای قبولی در این آزمون چه منابعی معرفی می کنید

امتحان آزمون 92/11/11

 

سوالات تخصصی :1-استاتیک 2- ترمودینامیک3-سیالات-4 انتقال حرارت 5- دینامیک و ارتعاشات ممون

لینک به دیدگاه
  • 10 ماه بعد...

اطلاعیه مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء‌ و کارشناسان قوه قضائیه در خصوص برگزاری آزمون کارشناسی رسمی دادگستری ۱۳۹۳

 

اطلاعیه مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء‌ و کارشناسان قوه قضائیه در خصوص برگزاری آزمون کارشناسی رسمی دادگستری ۱۳۹۳

مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضائیه ، ‌از بین واجدین شرایط مندرج در این آگهی نسبت به جذب متقاضیان اخذ پروانه کارشناس رسمی از طریق آزمون اقدام به عمل می آورد.

الف) شرایط متقاضیان آزمون کارشناسی رسمی:

 

۱) تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.

۲) داشتن حداقل ۲۴ سال تمام شمسی

۳) داشتن دانشنامه معتبر کارشناسی از دانشکده‌های معتبر داخلی یا خارجی (در حالت اخیر، به شرط ارزیابی رسمی) در رشته مورد تقاضای کارشناسی در هنگام ثبت نام بشرح مندرج در جدول شماره ۳. (مدارک تحصیلی معادل و مدارک دارای ارزش استخدامی پذیرفته نمی شود) ـ مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در صورتیکه مدرک کارشناسی غیرمرتبط باشد قابل پذیرش نیست.

۴) داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان (معافیت تحصیلی پذیرفته نمی شود)

۵) عدم سوء پیشینه مؤثر کیفری و عدم محرومیت از حقوق اجتماعی.

۶) عدم اعتیاد به مواد مخدر و سکرآور به تائید سازمان پزشکی قانونی و عدم تجاهر به فسق.

۷) نداشتن سوء شهرت.

۸) داشتن وثاقت و تعهد به اصل نظام و قانون اساسی.

۹) عدم محکومیت به انفصال دائم از شغل کارشناسی برای متقاضیان.

۱۰) دارا بودن حداقل ۵ سال تجربه مرتبط در رشته مورد تقاضا. (ارائه گواهی اشتغال با مدرک کارشناسی) بعد از دریافت مدرک کارشناسی (ارائه گواهی مذکور بعد از اعلام نتایج در هنگام ثبت نام پذیرفته شدگان الزامی بوده و فقدان ارائه آن به منزله عدم قبولی در آزمون تلقی می گردد)

۱۱) عدم اشتغال به وکالت یا کارشناسی رسمی در رشته های دیگر یا اشتغال به کارشناسی رسمی در کانون کارشناسان رسمی دادگستری

۱۲) داوطلبان باید بومی استان حوزه قضائی انتخابی باشند.

تبصره : داوطلبان بومی به افرادی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط ذیل باشند:‌

i. مقطع تحصیلی دوره متوسطه را در استان مورد تقاضا گذرانده باشند. (با ارائه گواهی مدرک دیپلم)

ii. افرادی که در پنج سال اخیر در استان مورد تقاضا سکونت داشته باشند. (با ارائه مدارک سکونت)

 

ب) نحوه ثبت نام:

 

۱) متقاضیان آزمون کارشناسی می بایستی جهت ثبت نام از تاریخ ۲۵/۶/۹۳ تا آخر وقت اداری روز ۱۵/۷/۹۳ به وب سایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
مراجعه و ضمن مطالعه دقیق شرایط مندرج در آگهی ، اقدام نمایند.

۲) هزینه آزمون مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال می باشد که فقط از طریق وب سایت مذکور قابل پرداخت می باشد.

۳) تا زمانی که کدرهگیری صادر نشده باشد ثبت نام کامل نشده است و کارت ورود به جلسه فقط برای افرادی صادر خواهد شد که کد رهگیری را دریافت نموده باشند.

ج) مدرک مورد نیاز جهت اسکن و ارسال از طریق وب سایت ثبت نام :

یک قطعه عکس ۴*۳ با زمینه روشن و حداکثر سایز (۴۰۰ ×۳۰۰ پیکسل)

داوطلبان میبایستی تصویر فوق را با حداکثر حجم kb100 در هنگام ثبت نام بارگذاری نمایند.

و)زمان آزمون و نحوه اخذ کارت ورود به جلسه : تاریخ توزیع کارت و زمان آزمون متعاقباً از طریق سایت ثبت نام اعلام می گردد.

تذکرات مهم :

۱) وجه پرداختی بابت ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد .

۲) ایثارگران ( شامل رزمندگانی که ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه داشته و یا به مدت سه ماه در اسارت دشمن بوده و جانبازان (۲۵%) به بالا و بستگان درجه اول شهدا و مفقودین و جانبازان (۵۰% به بالا) از ایثارگرانی که بیشترین نمره را آورده اند) از اولویت مقرر و امتیازات مربوطه برخوردار خواهند بود .

۳) مشمولین بند ۲ ضروری است گواهی مربوطه را از مراجع ذیصلاح حسب مورد (بنیاد جانبازان انقلاب اسلامی استان، ستاد رسیدگی به امور آزادگان، بنیاد شهید انقلاب اسلامی، واحد بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امور جهادگران وزارت جهادکشاورزی) اخذ و همراه با مدارک مندرج در بند (د) به صندوق پستی ۴۳۷۴-۱۹۳۹۵ ارسال نمایند.

۴) مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان هیچگونه تعهدی در تامین امکانات رفاهی نظیر خوابگاه و غیره در کلیه مراحل آزمون تا صدور پروانه برای داوطلبان نخواهد داشت.

۵) تغییر محل (شهر) خدمت داوطلبان پس از پایان مهلت ثبت نام به هیچ وجه مقدور نمی باشد لذا لازم است متقاضیان در انتخاب حوزه محل خدمت با توجه به شرایط و امکانات خود دقت لازم معمول نمایند.

۶) داوطلبان شرکت در رشته های کارشناسی می توانند حوزه قضائی و رشته مورد نظر خود را صرفاً بر اساس جدول شماره (۲) انتخاب نمایند.

۷) چنانچه در هر مرحله از آزمون تا صدور پروانه و بعد از آن خلاف اظهارات و مدارک ارسالی از سوی داوطلبان ثابت گردد از فهرست داوطلبان یا پذیرفته شدگان آزمون حذف و در صورت صدور پروانه نیز پروانه آنان باطل خواهد شد .

۸) کارشناسان متقاضی تغییر حوزه اشتغال ، در صورتیکه امتیاز لازم برای حوزه مورد تقاضا را کسب نمایند، فارغ از سهمیه تخصیصی استان پذیرش خواهند شد.

۹) داوطلبان آزمون های کارشناسی رسمی الزاماً می بایستی با در نظر داشتن شرایط مندرج در جدول شماره (۳) اقدام به ثبت نام نمایند.

۱۰) امکان تغییر محل کارآموزی به حوزه دیگری غیر از محل پذیرفته شده وجود ندارد و پذیرفته شدگان تا ده سال امکان انتقال به حوزه دیگری را نخواهند داشت.

هـ) نحوه انتخاب و آزمون:

۱) مواد امتحانی برای رشته های کارشناسی:

الف) دروس تخصصی مربوط به رشته مورد تقاضا

ب) قوانین و مقررات مربوط به کارشناسی

۲) از پذیرفته شدگان در امتحان کتبی مصاحبه شفاهی بعمل می آید.

۳) پذیرفته شدگان در آزمون کتبی ، پس از بررسی صحت مدارک و طی مراحل مصاحبه و گزینش ، قبول قطعی محسوب می شوند و قبولی در آزمون کتبی قبول قطعی محسوب نمی گردد.

۴) پذیرش متقاضیان رشته های کارشناسی بر اساس جدول شماره ۲ صورت خواهد پذیرفت.

۵) پذیرفته شدگان موظفند مراحل مصاحبه ، کارآموزی و آموزش علمی را در زمانبندی مقرر و بلافاصله پس از ابلاغ طی نمایند. در صورت تاخیر یا عدم حضور در موعد تعیین شده پرونده آنان بایگانی خواهد شد.

جدول شماره (۳ )

رشته های مورد پذیرش و شرایط اختصاصی علاوه بر شرایط عمومی

کد رشته

عنوان رشته کارشناسی

شرایط اختصاصی هر رشته

۱ امور آب دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های عمران، عمران آب، مهندسی آب، عمران محیط زیست

۲ امور بانکی دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های علوم بانکی و بانکداری، حسابداری و حسابرسی(کلیه گرایش ها)، مدیریت (بازرگانی، صنعتی، بانکی و مالی) ، اقتصاد(نظری،بازرگانی،پول و بانکداری)

۳ امور ثبتی دارا بودن دانشنامه لیسانس در رشته حقوق قضایی، امور ثبتی و نقشه برداری

۴ امور گمرکی دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های امور گمرکی ، مدیریت (بازرگانی و مالی) حقوق (کلیه گرایش ها) و کارکنان گمرک با حداقل ۱۰ سال سابقه کار در پست های فنی گمرک (طبق احکام کارگزینی) با حداقل مدرک کارشناسی کلیه رشته ها

۵ باغبانی دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های سبزیکاری، گیاهان زینتی، گیاهان داروئی، درختان میوه، طراحی فضای سبز، مهندسی آب، تولیدات گیاهی و گیاهپزشکی

۶ بررسی و اصالت خط، امضاء و اثر انگشت دارا بودن دانشنامه لیسانس از دانشگاه علوم انتظامی و یا گرافیک با حداقل ۵ سال سابقه کار و آموزش در آزمایشگاه بررسی اسناد مجعول و مشکوک مرکز تشخیص هویت ناجا

۷ برق، الکترونیک و مخابرات دارا بودن دانشنامه لیسانس در رشته مهندسی برق (کلیه گرایش ها) (فارغ التحصیلان رشته های دبیری فنی مجاز به شرکت در آزمون نخواهند بود)

۸ برق، ماشین و تأسیسات کارخانجات دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های مهندسی مکانیک (کلیه گرایش ها) ، مهندسی برق (کلیه گرایش ها) و مهندسی منابع (کلیه گرایش ها) (فارغ التحصیلان رشته های دبیری فنی مجاز به شرکت در آزمون نخواهند بود)

۹ بورس و اوراق بهادار دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های مدیریت (بازرگانی، مالی،بیمه)، حسابداری، اقتصاد و علوم اقتصادی(گرایش نظری، بازرگانی)‌ ، مدیریت کارآفرینی و مدیریت کسب و کارهای کوچک

۱۰ تاسیسات ساختمانی دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های مهندسی مکانیک (کلیه گرایش ها) و مهندسی برق (کلیه گرایش ها)

۱۱ ثبت شرکتها و علائم تجاری و اختراعات دارا بودن دانشنامه لیسانس در رشته حقوق و دارا بودن دانشنامه لیسانس در سایر رشته ها با ده سال سابقه کار در اداره ثبت شرکت ها در امر مرتبط

۱۲ جنگل و مرتع دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های جنگلداری، آبخیزداری ، صنایع چوب،بیابان زدایی، مرتع داری، خاکشناسی و کشاورزی

۱۳ حسابداری وحسابرسی دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های حسابداری (کلیه گرایش ها) ، مدیریت مالی و بازرگانی

۱۴ راه و ساختمان دارابودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های مهندسی عمران(گرایش عمران، سازه ، راه)، مهندسی راه وساختمان ومهندسی معماری

۱۵ زراعت دارابودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های اکولوژی زراعی،فیزیولوژی زراعی، تولیدات گیاهی، تکنولوژی بذر ، علفهای بذر ، گیاهپزشکی، مهندسی آب و خاکشناسی

۱۶ صنایع نفت و پتروشیمی دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های مهندسی نفت و پتروشیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی پلیمر، مهندسی صنایع

۱۷ کامپیوتر و فن آوری اطلاعات دارا بودن مدرک کارشناسی یا بالاتر مرتبط شامل کامپیوتر ، برق گرایش الکترونیک، مخابرات و کنترل ، مهندسی فناوری اطلاعات

۱۸ نقشه برداری دارابودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های مهندسی عمران (گرایش نقشه برداری ، فتوگرامتری، سیستم اطلاعات جغرافیاییGIS)مهندسی نقشه برداری (کارتوگرافی، ژئودزی)، نقشه برداری هوایی و عکس برداری هواییتوضیحات: دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته باید دارای مدرک کاردانی ساختمان، عمران و یا معماری باشند.

۱۹ وسائط نقلیه موتوری زمینی و تصادفات ۱ـ دارا بودن دانشنامه لیسانس (رشته تخصصی راهنمائی و رانندگی و ارائه مدرک کارشناسی عالی تصادفات و امور فنی (کاردان فنی) )۲ـ مهندسی مکانیک با گرایش جامدات و مهندس خودرو

· دارندگان مدارک بالاتر از کارشناسی، ‌لزوماً باید دارای مدرک کارشناسی مرتبط باشند.

· دارا بودن پنج سال سابقه کار مرتبط بعد از دریافت مدرک کارشناسی از شرایط عمومی تمامی رشته ها می باشد.

استان ها رشته ها و تعداد مورد نیاز

زراعت باغبانی جنگل و مرتع امورثبتی کامپیوتر و فن آوری اطلاعات اصالت خط و امضاء وسائط نقلیه موتوری زمینی و تصادفات امور بانکی حسابداری وحسابرسی صنایع نفت و پتروشیمی تاسیسات ساختمانی راه و ساختمان بورس و اوراق بهادار نقشه برداری برق الکترونیک

و مخابرات

امور گمرکی برق ماشین و تاسیسات کارخانجات امور آب ثبت شرکتها و علائم تجاری و اختراعات جمع کل

آذربایجانشرقی ـ تبریز ۶ ۳ ۳ ۶ ۴ ۶ ۴ ۲ ۶ ۲ ۴ ۹ ۲ ۴ ۳ ۳ ۳ ۲ ۴ ۷۶

آذربایجانغربی ـ ارومیه ۶ ۳ ۳ ۶ ۴ ۶ ۴ ۲ ۶ ۲ ۴ ۹ ۲ ۴ ۳ ۳ ۳ ۲ ۴ ۷۶

اردبیل ـ ‌اردبیل ۲ ۲ ۴ ۴ ۲ ۴ ۴ ۲ ۵ ۲ ۲ ۵ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۵۲

اصفهان ـ اصفهان ۵ ۵ ۳ ۷ ۵ ۵ ۵ ۳ ۷ ۵ ۵ ۷ ۳ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۹۵

ایلام ـ ایلام ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵ ۱ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۱ ۵۵

البرز ـ کرج ۴ ۳ ۳ ۵ ۳ ۳ ۳ ۴ ۴ ۲ ۳ ۶ ۳ ۳ ۳ ۲ ۳ ۳ ۲ ۶۲

بوشهر ـ بوشهر ۳ ۲ ۱ ۶ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

تهران ـ‌تهران ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۹۰

چهارمحال و بختیاری

شهرکرد

۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۴ ۲ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

خراسان جنوبی

بیرجند

۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

خراسان رضوی

مشهد

۵ ۵ ۳ ۷ ۴ ۵ ۵ ۴ ۶ ۵ ۵ ۸ ۳ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۴ ۹۴

خراسان شمالی

بجنورد

۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

خوزستان ـ‌اهواز ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

زنجان ـ زنجان

۳ ۳ ۳ ۴ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۲ ۴ ۳ ۳ ۳ ۲ ۳ ۳ ۳ ۵۷

سمنان ـ سمنان ۳ ۲ ۱ ۴ ۳ ۳ ۳ ۲ ۳ ۳ ۳ ۵ ۲ ۳ ۳ ۳ ۴ ۲ ۳ ۵۵

سیستان و بلوچستان

زاهدان

۳ ۲ ۱ ۴ ۳ ۳ ۳ ۳ ۴ ۳ ۳ ۶ ۳ ۳ ۲ ۳ ۲ ۳ ۳ ۵۷

فارس ـ شیراز ۴ ۴ ۴ ۵ ۴ ۴ ۵ ۴ ۵ ۴ ۴ ۶ ۴ ۴ ۴ ۴ ۴ ۴ ۴ ۸۱

قزوین ـ قزوین ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

قم ـ قم ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

کردستان ـ سنندج ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

کرمان ـ کرمان ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

کرمانشاه ـ‌کرمانشاه ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

کهکیلویه و بویراحمد

 

یاسوج

۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

گلستان ـ گرگان ۳ ۳ ۴ ۳ ۳ ۳ ۳ ۲ ۴ ۲ ۳ ۴ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۸

گیلان ـ رشت ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۹۵

لرستان ـ خرم آباد ۳ ۳ ۳ ۵ ۳ ۳ ۳ ۲ ۳ ۲ ۳ ۴ ۲ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

مازندران ـ‌ساری ۶ ۶ ۶ ۷ ۶ ۶ ۶ ۶ ۷ ۶ ۶ ۸ ۴ ۶ ۵ ۶ ۶ ۶ ۵ ۱۱۴

مرکزی ـ اراک ۳ ۳ ۲ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۴ ۳ ۳ ۵ ۲ ۳ ۳ ۳ ۳ ۲ ۳ ۵۷

هرمزگان ـ ‌بندرعباس ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

همدان ـ‌همدان ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

یزد ـ یزد ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

 

 

تاریخ آزمون 25 مهر بوده و تمامی گرایشهای رشته مکانیک هم میتونن ثبت نام کنن

لینک به دیدگاه
اطلاعیه مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء‌ و کارشناسان قوه قضائیه در خصوص برگزاری آزمون کارشناسی رسمی دادگستری ۱۳۹۳

 

اطلاعیه مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء‌ و کارشناسان قوه قضائیه در خصوص برگزاری آزمون کارشناسی رسمی دادگستری ۱۳۹۳

مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان قوه قضائیه ، ‌از بین واجدین شرایط مندرج در این آگهی نسبت به جذب متقاضیان اخذ پروانه کارشناس رسمی از طریق آزمون اقدام به عمل می آورد.

الف) شرایط متقاضیان آزمون کارشناسی رسمی:

 

۱) تابعیت دولت جمهوری اسلامی ایران.

۲) داشتن حداقل ۲۴ سال تمام شمسی

۳) داشتن دانشنامه معتبر کارشناسی از دانشکده‌های معتبر داخلی یا خارجی (در حالت اخیر، به شرط ارزیابی رسمی) در رشته مورد تقاضای کارشناسی در هنگام ثبت نام بشرح مندرج در جدول شماره ۳. (مدارک تحصیلی معادل و مدارک دارای ارزش استخدامی پذیرفته نمی شود) ـ مدرک کارشناسی ارشد و دکتری در صورتیکه مدرک کارشناسی غیرمرتبط باشد قابل پذیرش نیست.

۴) داشتن کارت پایان خدمت یا معافیت دائم برای آقایان (معافیت تحصیلی پذیرفته نمی شود)

۵) عدم سوء پیشینه مؤثر کیفری و عدم محرومیت از حقوق اجتماعی.

۶) عدم اعتیاد به مواد مخدر و سکرآور به تائید سازمان پزشکی قانونی و عدم تجاهر به فسق.

۷) نداشتن سوء شهرت.

۸) داشتن وثاقت و تعهد به اصل نظام و قانون اساسی.

۹) عدم محکومیت به انفصال دائم از شغل کارشناسی برای متقاضیان.

۱۰) دارا بودن حداقل ۵ سال تجربه مرتبط در رشته مورد تقاضا. (ارائه گواهی اشتغال با مدرک کارشناسی) بعد از دریافت مدرک کارشناسی (ارائه گواهی مذکور بعد از اعلام نتایج در هنگام ثبت نام پذیرفته شدگان الزامی بوده و فقدان ارائه آن به منزله عدم قبولی در آزمون تلقی می گردد)

۱۱) عدم اشتغال به وکالت یا کارشناسی رسمی در رشته های دیگر یا اشتغال به کارشناسی رسمی در کانون کارشناسان رسمی دادگستری

۱۲) داوطلبان باید بومی استان حوزه قضائی انتخابی باشند.

تبصره : داوطلبان بومی به افرادی اطلاق می شود که دارای یکی از شرایط ذیل باشند:‌

i. مقطع تحصیلی دوره متوسطه را در استان مورد تقاضا گذرانده باشند. (با ارائه گواهی مدرک دیپلم)

ii. افرادی که در پنج سال اخیر در استان مورد تقاضا سکونت داشته باشند. (با ارائه مدارک سکونت)

 

ب) نحوه ثبت نام:

 

۱) متقاضیان آزمون کارشناسی می بایستی جهت ثبت نام از تاریخ ۲۵/۶/۹۳ تا آخر وقت اداری روز ۱۵/۷/۹۳ به وب سایت

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.
مراجعه و ضمن مطالعه دقیق شرایط مندرج در آگهی ، اقدام نمایند.

۲) هزینه آزمون مبلغ ۴۰۰/۰۰۰ ریال می باشد که فقط از طریق وب سایت مذکور قابل پرداخت می باشد.

۳) تا زمانی که کدرهگیری صادر نشده باشد ثبت نام کامل نشده است و کارت ورود به جلسه فقط برای افرادی صادر خواهد شد که کد رهگیری را دریافت نموده باشند.

ج) مدرک مورد نیاز جهت اسکن و ارسال از طریق وب سایت ثبت نام :

یک قطعه عکس ۴*۳ با زمینه روشن و حداکثر سایز (۴۰۰ ×۳۰۰ پیکسل)

داوطلبان میبایستی تصویر فوق را با حداکثر حجم kb100 در هنگام ثبت نام بارگذاری نمایند.

و)زمان آزمون و نحوه اخذ کارت ورود به جلسه : تاریخ توزیع کارت و زمان آزمون متعاقباً از طریق سایت ثبت نام اعلام می گردد.

تذکرات مهم :

۱) وجه پرداختی بابت ثبت نام به هیچ وجه مسترد نخواهد شد .

۲) ایثارگران ( شامل رزمندگانی که ۶ ماه سابقه حضور داوطلبانه در جبهه داشته و یا به مدت سه ماه در اسارت دشمن بوده و جانبازان (۲۵%) به بالا و بستگان درجه اول شهدا و مفقودین و جانبازان (۵۰% به بالا) از ایثارگرانی که بیشترین نمره را آورده اند) از اولویت مقرر و امتیازات مربوطه برخوردار خواهند بود .

۳) مشمولین بند ۲ ضروری است گواهی مربوطه را از مراجع ذیصلاح حسب مورد (بنیاد جانبازان انقلاب اسلامی استان، ستاد رسیدگی به امور آزادگان، بنیاد شهید انقلاب اسلامی، واحد بسیج سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، امور جهادگران وزارت جهادکشاورزی) اخذ و همراه با مدارک مندرج در بند (د) به صندوق پستی ۴۳۷۴-۱۹۳۹۵ ارسال نمایند.

۴) مرکز امور مشاوران حقوقی، وکلاء و کارشناسان هیچگونه تعهدی در تامین امکانات رفاهی نظیر خوابگاه و غیره در کلیه مراحل آزمون تا صدور پروانه برای داوطلبان نخواهد داشت.

۵) تغییر محل (شهر) خدمت داوطلبان پس از پایان مهلت ثبت نام به هیچ وجه مقدور نمی باشد لذا لازم است متقاضیان در انتخاب حوزه محل خدمت با توجه به شرایط و امکانات خود دقت لازم معمول نمایند.

۶) داوطلبان شرکت در رشته های کارشناسی می توانند حوزه قضائی و رشته مورد نظر خود را صرفاً بر اساس جدول شماره (۲) انتخاب نمایند.

۷) چنانچه در هر مرحله از آزمون تا صدور پروانه و بعد از آن خلاف اظهارات و مدارک ارسالی از سوی داوطلبان ثابت گردد از فهرست داوطلبان یا پذیرفته شدگان آزمون حذف و در صورت صدور پروانه نیز پروانه آنان باطل خواهد شد .

۸) کارشناسان متقاضی تغییر حوزه اشتغال ، در صورتیکه امتیاز لازم برای حوزه مورد تقاضا را کسب نمایند، فارغ از سهمیه تخصیصی استان پذیرش خواهند شد.

۹) داوطلبان آزمون های کارشناسی رسمی الزاماً می بایستی با در نظر داشتن شرایط مندرج در جدول شماره (۳) اقدام به ثبت نام نمایند.

۱۰) امکان تغییر محل کارآموزی به حوزه دیگری غیر از محل پذیرفته شده وجود ندارد و پذیرفته شدگان تا ده سال امکان انتقال به حوزه دیگری را نخواهند داشت.

هـ) نحوه انتخاب و آزمون:

۱) مواد امتحانی برای رشته های کارشناسی:

الف) دروس تخصصی مربوط به رشته مورد تقاضا

ب) قوانین و مقررات مربوط به کارشناسی

۲) از پذیرفته شدگان در امتحان کتبی مصاحبه شفاهی بعمل می آید.

۳) پذیرفته شدگان در آزمون کتبی ، پس از بررسی صحت مدارک و طی مراحل مصاحبه و گزینش ، قبول قطعی محسوب می شوند و قبولی در آزمون کتبی قبول قطعی محسوب نمی گردد.

۴) پذیرش متقاضیان رشته های کارشناسی بر اساس جدول شماره ۲ صورت خواهد پذیرفت.

۵) پذیرفته شدگان موظفند مراحل مصاحبه ، کارآموزی و آموزش علمی را در زمانبندی مقرر و بلافاصله پس از ابلاغ طی نمایند. در صورت تاخیر یا عدم حضور در موعد تعیین شده پرونده آنان بایگانی خواهد شد.

جدول شماره (۳ )

رشته های مورد پذیرش و شرایط اختصاصی علاوه بر شرایط عمومی

کد رشته

عنوان رشته کارشناسی

شرایط اختصاصی هر رشته

۱ امور آب دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های عمران، عمران آب، مهندسی آب، عمران محیط زیست

۲ امور بانکی دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های علوم بانکی و بانکداری، حسابداری و حسابرسی(کلیه گرایش ها)، مدیریت (بازرگانی، صنعتی، بانکی و مالی) ، اقتصاد(نظری،بازرگانی،پول و بانکداری)

۳ امور ثبتی دارا بودن دانشنامه لیسانس در رشته حقوق قضایی، امور ثبتی و نقشه برداری

۴ امور گمرکی دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های امور گمرکی ، مدیریت (بازرگانی و مالی) حقوق (کلیه گرایش ها) و کارکنان گمرک با حداقل ۱۰ سال سابقه کار در پست های فنی گمرک (طبق احکام کارگزینی) با حداقل مدرک کارشناسی کلیه رشته ها

۵ باغبانی دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های سبزیکاری، گیاهان زینتی، گیاهان داروئی، درختان میوه، طراحی فضای سبز، مهندسی آب، تولیدات گیاهی و گیاهپزشکی

۶ بررسی و اصالت خط، امضاء و اثر انگشت دارا بودن دانشنامه لیسانس از دانشگاه علوم انتظامی و یا گرافیک با حداقل ۵ سال سابقه کار و آموزش در آزمایشگاه بررسی اسناد مجعول و مشکوک مرکز تشخیص هویت ناجا

۷ برق، الکترونیک و مخابرات دارا بودن دانشنامه لیسانس در رشته مهندسی برق (کلیه گرایش ها) (فارغ التحصیلان رشته های دبیری فنی مجاز به شرکت در آزمون نخواهند بود)

۸ برق، ماشین و تأسیسات کارخانجات دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های مهندسی مکانیک (کلیه گرایش ها) ، مهندسی برق (کلیه گرایش ها) و مهندسی منابع (کلیه گرایش ها) (فارغ التحصیلان رشته های دبیری فنی مجاز به شرکت در آزمون نخواهند بود)

۹ بورس و اوراق بهادار دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های مدیریت (بازرگانی، مالی،بیمه)، حسابداری، اقتصاد و علوم اقتصادی(گرایش نظری، بازرگانی)‌ ، مدیریت کارآفرینی و مدیریت کسب و کارهای کوچک

۱۰ تاسیسات ساختمانی دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های مهندسی مکانیک (کلیه گرایش ها) و مهندسی برق (کلیه گرایش ها)

۱۱ ثبت شرکتها و علائم تجاری و اختراعات دارا بودن دانشنامه لیسانس در رشته حقوق و دارا بودن دانشنامه لیسانس در سایر رشته ها با ده سال سابقه کار در اداره ثبت شرکت ها در امر مرتبط

۱۲ جنگل و مرتع دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های جنگلداری، آبخیزداری ، صنایع چوب،بیابان زدایی، مرتع داری، خاکشناسی و کشاورزی

۱۳ حسابداری وحسابرسی دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های حسابداری (کلیه گرایش ها) ، مدیریت مالی و بازرگانی

۱۴ راه و ساختمان دارابودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های مهندسی عمران(گرایش عمران، سازه ، راه)، مهندسی راه وساختمان ومهندسی معماری

۱۵ زراعت دارابودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های اکولوژی زراعی،فیزیولوژی زراعی، تولیدات گیاهی، تکنولوژی بذر ، علفهای بذر ، گیاهپزشکی، مهندسی آب و خاکشناسی

۱۶ صنایع نفت و پتروشیمی دارا بودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های مهندسی نفت و پتروشیمی، مهندسی مکانیک، مهندسی شیمی، مهندسی پلیمر، مهندسی صنایع

۱۷ کامپیوتر و فن آوری اطلاعات دارا بودن مدرک کارشناسی یا بالاتر مرتبط شامل کامپیوتر ، برق گرایش الکترونیک، مخابرات و کنترل ، مهندسی فناوری اطلاعات

۱۸ نقشه برداری دارابودن دانشنامه لیسانس در یکی از رشته های مهندسی عمران (گرایش نقشه برداری ، فتوگرامتری، سیستم اطلاعات جغرافیاییGIS)مهندسی نقشه برداری (کارتوگرافی، ژئودزی)، نقشه برداری هوایی و عکس برداری هواییتوضیحات: دارندگان مدرک کارشناسی ناپیوسته باید دارای مدرک کاردانی ساختمان، عمران و یا معماری باشند.

۱۹ وسائط نقلیه موتوری زمینی و تصادفات ۱ـ دارا بودن دانشنامه لیسانس (رشته تخصصی راهنمائی و رانندگی و ارائه مدرک کارشناسی عالی تصادفات و امور فنی (کاردان فنی) )۲ـ مهندسی مکانیک با گرایش جامدات و مهندس خودرو

· دارندگان مدارک بالاتر از کارشناسی، ‌لزوماً باید دارای مدرک کارشناسی مرتبط باشند.

· دارا بودن پنج سال سابقه کار مرتبط بعد از دریافت مدرک کارشناسی از شرایط عمومی تمامی رشته ها می باشد.

استان ها رشته ها و تعداد مورد نیاز

زراعت باغبانی جنگل و مرتع امورثبتی کامپیوتر و فن آوری اطلاعات اصالت خط و امضاء وسائط نقلیه موتوری زمینی و تصادفات امور بانکی حسابداری وحسابرسی صنایع نفت و پتروشیمی تاسیسات ساختمانی راه و ساختمان بورس و اوراق بهادار نقشه برداری برق الکترونیک

و مخابرات

امور گمرکی برق ماشین و تاسیسات کارخانجات امور آب ثبت شرکتها و علائم تجاری و اختراعات جمع کل

آذربایجانشرقی ـ تبریز ۶ ۳ ۳ ۶ ۴ ۶ ۴ ۲ ۶ ۲ ۴ ۹ ۲ ۴ ۳ ۳ ۳ ۲ ۴ ۷۶

آذربایجانغربی ـ ارومیه ۶ ۳ ۳ ۶ ۴ ۶ ۴ ۲ ۶ ۲ ۴ ۹ ۲ ۴ ۳ ۳ ۳ ۲ ۴ ۷۶

اردبیل ـ ‌اردبیل ۲ ۲ ۴ ۴ ۲ ۴ ۴ ۲ ۵ ۲ ۲ ۵ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۲ ۵۲

اصفهان ـ اصفهان ۵ ۵ ۳ ۷ ۵ ۵ ۵ ۳ ۷ ۵ ۵ ۷ ۳ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۹۵

ایلام ـ ایلام ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵ ۱ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۱ ۵۵

البرز ـ کرج ۴ ۳ ۳ ۵ ۳ ۳ ۳ ۴ ۴ ۲ ۳ ۶ ۳ ۳ ۳ ۲ ۳ ۳ ۲ ۶۲

بوشهر ـ بوشهر ۳ ۲ ۱ ۶ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

تهران ـ‌تهران ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۰ ۱۹۰

چهارمحال و بختیاری

شهرکرد

۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۴ ۲ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

خراسان جنوبی

بیرجند

۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

خراسان رضوی

مشهد

۵ ۵ ۳ ۷ ۴ ۵ ۵ ۴ ۶ ۵ ۵ ۸ ۳ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۴ ۹۴

خراسان شمالی

بجنورد

۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

خوزستان ـ‌اهواز ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

زنجان ـ زنجان

۳ ۳ ۳ ۴ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۲ ۴ ۳ ۳ ۳ ۲ ۳ ۳ ۳ ۵۷

سمنان ـ سمنان ۳ ۲ ۱ ۴ ۳ ۳ ۳ ۲ ۳ ۳ ۳ ۵ ۲ ۳ ۳ ۳ ۴ ۲ ۳ ۵۵

سیستان و بلوچستان

زاهدان

۳ ۲ ۱ ۴ ۳ ۳ ۳ ۳ ۴ ۳ ۳ ۶ ۳ ۳ ۲ ۳ ۲ ۳ ۳ ۵۷

فارس ـ شیراز ۴ ۴ ۴ ۵ ۴ ۴ ۵ ۴ ۵ ۴ ۴ ۶ ۴ ۴ ۴ ۴ ۴ ۴ ۴ ۸۱

قزوین ـ قزوین ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

قم ـ قم ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

کردستان ـ سنندج ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

کرمان ـ کرمان ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

کرمانشاه ـ‌کرمانشاه ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

کهکیلویه و بویراحمد

 

یاسوج

۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

گلستان ـ گرگان ۳ ۳ ۴ ۳ ۳ ۳ ۳ ۲ ۴ ۲ ۳ ۴ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۸

گیلان ـ رشت ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۵ ۹۵

لرستان ـ خرم آباد ۳ ۳ ۳ ۵ ۳ ۳ ۳ ۲ ۳ ۲ ۳ ۴ ۲ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

مازندران ـ‌ساری ۶ ۶ ۶ ۷ ۶ ۶ ۶ ۶ ۷ ۶ ۶ ۸ ۴ ۶ ۵ ۶ ۶ ۶ ۵ ۱۱۴

مرکزی ـ اراک ۳ ۳ ۲ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۴ ۳ ۳ ۵ ۲ ۳ ۳ ۳ ۳ ۲ ۳ ۵۷

هرمزگان ـ ‌بندرعباس ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

همدان ـ‌همدان ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

یزد ـ یزد ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۳ ۵۷

 

 

تاریخ آزمون 25 مهر بوده و تمامی گرایشهای رشته مکانیک هم میتونن ثبت نام کنن

 

مرسی. امین. مث همیشه کار درستی ها پسر :a030:

ای بابا. امسال ک تهدیگ شد :ws3: منبع ک هر سال بنویسه اگه می دونی بزار، سال دیگه چک کنم :w02:

لینک به دیدگاه
مرسی. امین. مث همیشه کار درستی ها پسر :a030:

ای بابا. امسال ک تهدیگ شد :ws3: منبع ک هر سال بنویسه اگه می دونی بزار، سال دیگه چک کنم :w02:

 

نه بابا چه کار درستی...الکی خربزه نذار زیر بغلم :ws3:

آره...یادت میندازم...ولی اونطور که شنیدم آزمونش بسی سخته و برای رشته ی ما تو شهرهای خاصی کار هست.:ws38:

لینک به دیدگاه
  • 6 ماه بعد...

) دارا بودن حداقل ۵ سال تجربه مرتبط در رشته مورد تقاضا. (ارائه گواهی اشتغال با مدرک کارشناسی) بعد از دریافت مدرک کارشناسی (ارائه گواهی مذکور بعد از اعلام نتایج در هنگام ثبت نام پذیرفته شدگان الزامی بوده و فقدان ارائه آن به منزله عدم قبولی در آزمون تلقی می گردد)

چه جالب من هم نمیدونستم...

ولی پنج سال سابقه کار مرتبط میخواد...:ws52:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

  تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

×
×
  • اضافه کردن...