رفتن به مطلب

مسابقه متنی برای "شب یلدا"

بهترین متن برای شب یلدا کدام است؟  

226 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین متن برای شب یلدا کدام است؟

ارسال های توصیه شده

راي ها همه بالاست ... اين نشون دهنده اينه كه بچه ها ماشالا سرشار از ذوق و اينا هستن :ws3::w16:

ولي متن شماره ده يه جورايي خيلي برام ناراحت كننده بود :sigh:

يه چيزي شبيه به اون واسه منم پيش اومده بود :4564:

رقابت سختي شده ولي :ws3:

لینک به دیدگاه

از صمیم قلب تبریک میگم به دوستای هنرمندم. سطح نوشته ها واقعاً بالاست. :vi7qxn1yjxc2bnqyf8v

به جز یکی دو تاشون که تأثیر کمتری برای من داشت، بقیه خووووب ذهن و احساسم رو درگیر کرد. آفرینتان باااد:icon_gol:

یا باید به همه رأی می دادم یا با خیلی وسواس کمترین تعداد رو انتخاب می کردم. و دومی رو انتخاب کردم.

به همه تبریک میگم و آرزوی سبزی و پویایی قلم و احساستون رو دارم.:icon_gol:

نشکر از سام عزیز:icon_gol::hapydancsmil:

لینک به دیدگاه

ممنون از دوستانم..ولی رای سرنوشت ساز رو کسی ارسال نکرد...:icon_redface:

تا نیمه شب تمدید می کنم...در صورتی اینکه نتیجه همین طور باقی موند...تا 6 غروب فردا تمدید می کنم...

که دیگه قابل تمدید نیست...

امیدوارم تا امشب نتایج مشخص بشه...:icon_redface:

لینک به دیدگاه

درود دوستان خوبم...:icon_redface:

لحظه شماری می کردم تا زودتر به روز آخر مسابقه برسیم تا من اعتراف به این اشتباه کنم...و در جمع و در حضور دوستان خوبم از دو عزیز طلب پوزش و عذرخواهی داشته باشم...:icon_redface:

دو دوست خوبم که با بی دقتی من حاصل از لیست کردن اشتباه شرکت کننده ها...از شرکت در مسابقه محروم شدن...و بهانه هایی از قبیل خستگی از هفته ی سخت پژوهش و تعجیل در استارت تاپیک برای وفای به عهد در برگزاری در زمان معین..همه و همه بهانه هایی هستند که برای خود من قابل قبول نیستند...

و شرمندگی مضاعف من بر اینکه این دو دوست با برخورد توام با متناتشون...بنده رو از جبهه ی دیگه هم شرمنده کردن...:icon_redface:

من در مقابل ادب و مهربانی این دو دوست سر تعظیم فرود می آرم...و منت دارشون هستم بابت این درک بالا...

حتی اگر مورد بخشش هم قرار نگرفته باشم...بر من واجب بود و هست اعتراف به این اشتباه در جمع...

چون زمان و ارزش احساسی که دوستانم خرج تالار کردن...گوهری هست که باید سپاسگزار اون باشم...ولی نا سپاسی شد...:icon_redface:

با حضور این دو می تونستیم...12 متن رو در مسابقه داشته باشیم...که خودش یک رکورد خوب بود بعد از مدت ها برای تالار ادبیات....

.

.

.

دوستان خوبم لطف می کنین که متن دوستانتون رو بخونین...تا حداقل احساس دوستانم در قالب نوشته هاشون اشتراک پیدا کنه با شما...که یکی از اهداف دوستانم همین مطلب بوده...که با اشتباه من از اون محروم شدن...

.

.

.

نوشته ی کاربر محترم (maryam39)

مدتهاست انتظار کشیده‌ام ... دلتنگ لحن صدایت وقتی که برای بار اول اسمم را آرام زمزمه کردی... در حسرت لحظه‌هایی که میشد با هرم نفس‌هایت گرم شد...

چه فرقی دارد، یک دقیقه بیشتر یا کمتر... بی تو، بر من هر شب هزاران یلدا می‌گذرد...

به من بگو آفتاب وجودت عاقبت در کدامین صبح بر من طلوع می‌کند؟

:icon_redface::icon_redface::icon_redface:

نوشته ی کابر محترم (زفسنجانی)

اختلافت به ثانیه ها است واعتبارت به قرنها ...

یلدا...گیسوی سیاه بلندت چه ماهرانه با اندک تفاوتی شانه بدستان شب زنده دار را به گرد گیسویت انار بدست جمع کرده است ..

.

.

.

بر خود وظیفه دونستیم که با اهدای امتیازی حداقل..تاکید می کنم حداقل...تشکری از حضورشون داشته باشم....

برای هر یک از دو دوست در خواست 50 امتیاز رو خواهم داشت...که با احتساب 10 امتیاز ورودی...60 امتیاز خواهد شد...:icon_redface:

در آخر هم از دو دوست خوبم...و هم از دوستانی که خوندن و رای دادن به این نوشته های زیبا محروم شدن...عذرخواهی می کنم...و امیدوارم چنین اشتباهاتی توسط هیچکسی تکرار نشه...:icon_redface:

یک خواهش کوچیک:خواهش داشتم چون تاپیک در راستای مسابقه هست...نظرات مثبت و منفی شما در مورد بخش اول عرایضم..اینجا مطرح نشه بهتر هست....و اگر انتقادی هست..به پروفایل خودم مراجعه بفرمایید در خدمتتون هستم...و خواهشا اینجا مطلبی عنوان نشه...البته با توجه به مسافر بودن بنده...تا 2 ساعت آینده می تونم در خدمتتون باشم...

ممنونم...:icon_redface:

.

.

.

.

در ادامه ی پست... نتایج مسابقه رو اعلام می کنم....:icon_redface:

.

.

.

مقام اول:یلدانامه ی هشتم با 28 رای...به قلم (Abbas.H) عزیز...که 200 امتیاز+یک مدال متعلق به ایشون هست...که به توجه به اینکه همین الان ایشون از من خواستن که امتیازتشون به رای دهندگانشون تعلق بگیره...من با استقبال از این حرکت...و اضافه کردن مقداری دیگری امتیاز...برای هر یک از رای دهنده ها 10 امتیاز در نظر گرفتم...البته که مدال رو به خودشون اختصاص می دم...

دوستانی که به هر کدومشون 10 امتیاز تعلق می گیره از طرف عباس عزیز:

l

مقام دوم:یلدا نامه ی سوم با 27 رای به قلم (Raziyeh Jalili) که 100 امتیاز + 10 امتیاز ورودی مسابقه..110 بهشون تعلق می گیره...

مقام سوم : یلدا نامه ی پنجم با 25 رای به قلم (Sepideh.mt) که 50 امتیاز+10 امتیاز ورودی مسابقه...60 امتیاز بهشون تعلق می گیره..

و نوشته های زیبای دیگه ی دوستانم به ترتیب...

یلدا نامه ی هفتم با 23 رای به قلم (mohitzist iran) که 10 امتیاز ورودی مسابقه بهشون تعلق می گیره..

یلدا نامه ی دهم با 23 رای به درخواست نویسنده نامشان پنهان خواهد ماند...

یلدا نامه ی دوم با 22 رای به درخواست نویسنده نامشان پنهان خواهد ماند...

یلدا نامه ی نهم با 21 رای به قلم (sahar 91) که 10 امتیاز ورودی مسابقه بهشون تعلق می گیره..

یلدا نامه ی چهارم با 20 رای به قلم (AfSaNeH.A) که 10 امتیاز ورودی مسابقه بهشون تعلق می گیره..

یلدا نامه ی ششم با 20 رای به قلم (*mini*) که 10 امتیاز ورودی مسابقه بهشون تعلق می گیره..

یلدا نامه ی اول با 17 رای به قلم (پیرهاید) که 10 امتیاز ورودی مسابقه بهشون تعلق می گیره..

تشکر می کنم از دوستان خوبم...اعم از شرکت کننده ها و رای دهنده ها...و عذرخواهی مجدد بابت اشتباه نابخشودنی خودم...:icon_redface:

انشالله زین پس به عنوان یک کاربر در خدمتتون هستم و سعی می کنم از این نوع اشتباهات نداشته باشم....و مثه گذشته یاد می گیرم...و هر آنچه دارم رو به اشتراک می زارم...:icon_redface:

تحفه ی همیشگی من آرامش هست...پیشکش لحظه های شما دوستان خوبم...:icon_gol::icon_redface:

لینک به دیدگاه

از تمام دوستانی که نسبت به نوشته من احساسی شدن و رای دادن تشکر ویژه میکنم :icon_gol:

ممنونم از همه تون و تقسیم امتیاز کمترین کاری بود که میتونستم انجام بدم بابت تشکر و قدردانی :ws37:

مطلع شم چند تا از دوستان با شعر من غمگین شدن ...

با نهایت شرمندگی عذر میخوام از همه دوستان اگر کسی ناراحت و دلتنگ شد :icon_redface:

امید به روزی که همه به آرزو و مراد دلشون برسند و امیدوارم تو مسابقه بعدی تمام نوشته سرشار از عشق و خنده و محبت باشه :ws37:

دوستدار تمام دوستان شرکت کننده هستم و خیلی خوشحالم واقعا که بین این همه دوست خوش قلم، نوشته نه چندان خوب من با محبت دوستان مقام خوبی آورد.

باز هم میگم. امیدوارم مسابقه بعدی سرشار از عشق باشه تا روی صورت خواننده ها به جای غم، لبخند بشینه :icon_redface:

باز هم عذر میخوام اگه ناراحت شدین و تشکر میکنم که قابل دونستین :icon_redface: :icon_gol:

لینک به دیدگاه

دوباره به همه دوستان بخاطر نوشته های زیباشون تبریک میگم:icon_gol:

از این دو دوستی هم که نوشته هاشون تو مسابقه شرکت داده نشده بود هم خیلی خیلی تشکر میکنم:flowerysmile:

نوشته ها شون واقعا عالی بود:w16:

با آرزوی بهترین ها

لینک به دیدگاه
از تمام دوستانی که نسبت به نوشته من احساسی شدن و رای دادن تشکر ویژه میکنم :icon_gol:

ممنونم از همه تون و تقسیم امتیاز کمترین کاری بود که میتونستم انجام بدم بابت تشکر و قدردانی :ws37:

مطلع شم چند تا از دوستان با شعر من غمگین شدن ...

با نهایت شرمندگی عذر میخوام از همه دوستان اگر کسی ناراحت و دلتنگ شد :icon_redface:

امید به روزی که همه به آرزو و مراد دلشون برسند و امیدوارم تو مسابقه بعدی تمام نوشته سرشار از عشق و خنده و محبت باشه :ws37:

دوستدار تمام دوستان شرکت کننده هستم و خیلی خوشحالم واقعا که بین این همه دوست خوش قلم، نوشته نه چندان خوب من با محبت دوستان مقام خوبی آورد.

باز هم میگم. امیدوارم مسابقه بعدی سرشار از عشق باشه تا روی صورت خواننده ها به جای غم، لبخند بشینه :icon_redface:

باز هم عذر میخوام اگه ناراحت شدین و تشکر میکنم که قابل دونستین :icon_redface: :icon_gol:

ممنونمازت عباس جان...:ws3:

لینک به دیدگاه

منم تبریک می گم به نفر اول.

واقعا کاری که کردن خیلی جالب بود.

:icon_gol:%D8%A7%DB%8C%D8%AB%D8%A7%D8%B1.jpg

دوس دارم این تابلو که یه نماده از هر صفتی که توی این مسابقه بوده ..رو برای همه بزارم

ممنون از همه بچه ها .

خیلی ممنون.:icon_gol::icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...