رفتن به مطلب

حضور امیر حسین ( آکادمی گوگوش ) در یک بنیاد خیریه ی ایرانی

ارسال های توصیه شده

امیرحسین آکادمی گوگوش در ایران! + تصاویر

183628.jpg

امیرحسین یکی از هنرجویان آکادمی موسیقی شبکه «من و تو» هم‌اکنون در ایران به سر می‌برد و در برخی برنامه‌های هنری حضور می‌یابد.

او که در این برنامه خود را ساکن نروژ معرفی کرده بود، روز شنبه 16 آذر در یک برنامه نمایش‌نامه‌خوانی که در یک بنیاد خیریه برگزار شده بود، حضور پیدا کرد.

amir-hossein-academy.jpg

amir-hossein-academy1.jpg

بنابراین گزارش، مشخص نیست حضور امیرحسین در ایران به آغاز فعالیت هنری او در کشورش منجر خواهد شد یا اینکه او بدون پیگیری اهداف هنری به ایران سفر کرده است.

barekat921.jpg

barekat922.jpg

پیش‌تر، شهرام شکوهی، یکی دیگر از شرکت‌کنندگان و برگزیدگان یکی دیگر از مسابقه‌های خوانندگی شبکه‌های ماهواره‌ای خارج از کشور، با کسب مجوز از وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی دولت دهم، تاکنون کنسرت‌های متعددی برگزار و آلبوم منتشر کرده است.

گردآوری: گروه فرهنگ و هنر سیمرغ

منبع: isna.ir

لینک به دیدگاه

من انقلاب نکردم که این پسره امیر حسین سرشو بندازه بیاد ایرانا....اینجا که بلاد کفر نیست

جنگ نرم تا چه حددددددددددددددددددد

ذوب کردید مارووووووووووووووو

:whistle:

لینک به دیدگاه

به نام قانون عزیزانی که در این تاپیک لو دادن ماهواره دارن..فردا صبح هم خودشون هم ماهواره شون تسلیم قانون میشه:ws3:

پ.ن:ولی بنده از این پسره امیر حسین اصلا خوشم نمیومد نمیدونم چرا:whistle:

لینک به دیدگاه
به نام قانون عزیزانی که در این تاپیک لو دادن ماهواره دارن..فردا صبح هم خودشون هم ماهواره شون تسلیم قانون میشه:ws3:

پ.ن:ولی بنده از این پسره امیر حسین اصلا خوشم نمیومد نمیدونم چرا:whistle:

بذار عجالتا من تورو تسلیم قانون کنم تا بعد:whistle:
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...