رفتن به مطلب

دعا برای یک دوست*salamat

ارسال های توصیه شده

از همه دوستان ممنونم که با دعاهاشون مارو شرمنده کردن

طبق اخرین خبری که از ایشون به دستم رسیده حالش نسبت به صبح خیلی بهتره ولی نیاز داره هنوز توی ccuباشن

و تحت مراقبت براشون دعا کنید این مرحله رو هم به سلامتی بگذرونند و به جمع ما برگردند

منکه آخرشم نفهمیدم چه اتفاقی افتاد...ولی خدارو شکر که خبر بهبودیش رو دادین. خیالمون تا حدی راحت شد.

کلمه ccu خیلی غیر منتظره بود...

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 65
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

منکه آخرشم نفهمیدم چه اتفاقی افتاد...ولی خدارو شکر که خبر بهبودیش رو دادین. خیالمون تا حدی راحت شد.

کلمه ccu خیلی غیر منتظره بود...

سلام دوست عزیز ایشون یک ناراحتی قلبی دارن که از زمان کودکی تا الان همراهشونه دیروز هم سر یک مسئله عصبانی میشن که حالشون بد میشه وتا ظهر اصلا امیدی بهشون نبود که با لطف خدا و دعای دوستان ایشون دویاره بر میگرده ولی هنوز احتیاج به مراقبت دارن

لینک به دیدگاه
سلام دوست عزیز ایشون یک ناراحتی قلبی دارن که از زمان کودکی تا الان همراهشونه دیروز هم سر یک مسئله عصبانی میشن که حالشون بد میشه وتا ظهر اصلا امیدی بهشون نبود که با لطف خدا و دعای دوستان ایشون دویاره بر میگرده ولی هنوز احتیاج به مراقبت دارن

وای خدای من... یعنی چی اصلا امیدی نبود ؟!! خدارو شکر که همه چی به خیر گذشت...

پس باید خیلی مراقب باشه که عصبانی نشه و فشار بهش نیاد .

لینک به دیدگاه

أَمَّنْ يُجِيبُ الْمُضْطَرَّ إِذا دَعاهُ وَ يَكْشِفُ السُّوءَ

:sad0:

ایشالله زود زود خوب میشن من مطمئنم:w16:

لینک به دیدگاه

خدارو شکر که خوبه!!!

حالا تا برگرده به حالت قبلش زمان نیاز داره.خدا کمکش کنه و مشکلاتشم حل کنه:ws37:الهی امین

لینک به دیدگاه

:sad0:

لینک به دیدگاه

وای خدا بد نده ! خیلی ناراحت شدم:no:

ایشالله که هر چه زودتر صحیح و سلامت برگردن پیش خانواده و دوستان

منم برای Salamat عزیز دعا میکنم ..... :ws36:

لینک به دیدگاه

با تشکر از دوستان

سلامت عزیز دیروز از بیمارستان مرخص شدن و الان توی خانه مشغول استراحت هستن دکتر به ایشون یک هفته استراحت مطلق داده که انشاالله به زودی دوباره ایشون را در جمع مون میبینیم

لینک به دیدگاه
با تشکر از دوستان

سلامت عزیز دیروز از بیمارستان مرخص شدن و الان توی خانه مشغول استراحت هستن دکتر به ایشون یک هفته استراحت مطلق داده که انشاالله به زودی دوباره ایشون را در جمع مون میبینیم

خدارو شکر:ws3:هنوزم برا سلامت تریش دعا میکنیم:ws37:

لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...