رفتن به مطلب

آزمون ارشد فضای سبز

ارسال های توصیه شده

مواد امتحانی

1-زبان عمومی و تخصصی

2- اطلاعات عمومی گیاهی(درختان و درختچه های زینتی، گلکاری، چمن کاری و گیاهان پوششی)

3-مبانی نظری طراحی منظر و فضای سبز( پارک و پارک سازی،پارکهای ویژه، محوطه های فضای شهری)

4- مبانی نظری منظر سخت (سازه های مصالح و روش های ساختمانی در فضای سبز)

5-تاریخ باغ و باغسازی

6-مبانی طراحی کاشت و مدیریت فضاهای سبز

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 57
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین منابع جزوات بچه های تبریز وتهرانه.چون اساتید طراح سوال احتمالا از این شهراست. اگه کسی جزوه ای داره بزاره روی سایت تاهمه استفاده کنند.

لینک به دیدگاه

منم ارشد فضای سبز ثبت نام کردم.دارم از منابع معماری منظر و طراحی محیط استفاده میکنم. فکر کنم مفید باشه.من دانشجوی اهوازم متاسفانه با دانشجوهای تهران ارتباطی ندارم ولی باید هرچه سریعتر اقدام کنيم و جزواتشونو گیر بیاریم.

لینک به دیدگاه
منم ارشد فضای سبز ثبت نام کردم.دارم از منابع معماری منظر و طراحی محیط استفاده میکنم. فکر کنم مفید باشه.من دانشجوی اهوازم متاسفانه با دانشجوهای تهران ارتباطی ندارم ولی باید هرچه سریعتر اقدام کنيم و جزواتشونو گیر بیاریم.

سلام موافقم.من با یکی از بچه های تبریز صحبت کردم.میگه احتمالا 4تا6نفر تبریز میگیره:hapydancsmil:

شماجزوه مصالح دارین؟سرفصلاتون چی بوده؟

لینک به دیدگاه

سلام موافقم.من با یکی از بچه های تبریز صحبت کردم.میگه احتمالا 4تا6نفر تبریز میگیره:hapydancsmil:

شماجزوه مصالح دارین؟سرفصلاتون چی بوده؟

لینک به دیدگاه

سلام ریحانه جان مدیر گروه ما اطلاع داده فقط دانشگاه تهران پذیرش میکنه امسال و فقط7 نفر روزانه احتمالا10 نفر هم شبانه بگیرن.حالا دیگه فقط خدا و سازمان سنجش میدونن که قضیه از چه قراره. واسه مصالح کتاب کاربرد مصالح در طراحی منظرو پیشنهاد میکنم چون خودمون هم همین کتابو خوندیم.تو هم اگه اسم منبعی پیدا کردی حتما بهم بگو چون واقعا برای مبحث منظر سخت هیچ کتاب و تستی سراغ ندارم.فکر کنم امسال برم سر جلسه کنکور فقط با سوالا آشنا بشم برگردم خونه...:ws52:

لینک به دیدگاه
سلام ریحانه جان مدیر گروه ما اطلاع داده فقط دانشگاه تهران پذیرش میکنه امسال و فقط7 نفر روزانه احتمالا10 نفر هم شبانه بگیرن.حالا دیگه فقط خدا و سازمان سنجش میدونن که قضیه از چه قراره. واسه مصالح کتاب کاربرد مصالح در طراحی منظرو پیشنهاد میکنم چون خودمون هم همین کتابو خوندیم.تو هم اگه اسم منبعی پیدا کردی حتما بهم بگو چون واقعا برای مبحث منظر سخت هیچ کتاب و تستی سراغ ندارم.فکر کنم امسال برم سر جلسه کنکور فقط با سوالا آشنا بشم برگردم خونه...:ws52:

سلام.

کتاب بررسی کاربرد وساختار مصالح نرم در معماری منظر از مهدی شیبانی هم جزو منابع معماری منظره.ولی من نخوندمش .نمی دونم کدومش بهتره.

فعلا که همه مون شدیم موش آزمایشگاهی(دور از جون شما).

شما دانشگاه تهران میخونی؟ ترم چند؟

لینک به دیدگاه
که اینطور.کدوم دانشگاه بودی؟ورودی چه سالی؟ایشالا دو تامون قبول بشیم همین رشته رو که بعد سال دیگه همدیگرو ببینیم خیلی باحال میشه.:w16:

انشالاه:icon_pf (17):.من بینالود مشهد خوندم.ورودی88.از من به تو نصیحت قدر این روزا رو بدون.بیکاری بد دردیه:banel_smiley_4:الان برنامه ریزی کردم هفته ای یک کتابو تموم کنم،11هفته فرصت داریم.به نظرت کافیه؟

لینک به دیدگاه
واي نه اين يازده هفته مثه برق ميگذره،تازه فك كن من ازشنبه تاسه شنبه ميرم دانشگاه از هشت صبح تا شش،ديگه خسته و كوفته برميگردم خونه،تازه تا آخر اسفند هم بايد پايان نامه تحويل بديم،واسه اين ترم هم طراحي پارك ويژه پروژه طراحي باغ گياهان دارويي بهمون دادن،خيلي ناراحتم.راستي ريحانه واسه درختو درختچه يا گلكاري كتاب تستي سراغ نداري؟؟خداييش هيچي منبع پيدا نميكنم،واي اين ترم مديريت داريم ولي استادمون همش داره بحثاي مديريت شهرو برنامه ريزي شهري ميگه،نميدونم واسه سوالاي مديريت فضاي سبز ارشد چكار كنم،خلاصه توي وضع بدي قرار گرفتم

فکر کنم تستای کنکورهای طراحی محیط از همه رشته ها به ما نزدیکتره.ولی کتابهای دکتر روحانی و بهبهانی رو بخونی بهتره.

عزیزم 2تا سوال دارم. 1 زبان پاس کردی؟کتاب داشتین یا جزوه؟ 2 برای مصالح همه کتابو خوندین یا چند تا فصلشو؟

لینک به دیدگاه
که اینطور.کدوم دانشگاه بودی؟ورودی چه سالی؟ایشالا دو تامون قبول بشیم همین رشته رو که بعد سال دیگه همدیگرو ببینیم خیلی باحال میشه.:w16:

میشه واسه منم دعا کنید.منم براتون دعا میکنم انشاالله سه تایی قبول شیم.

لینک به دیدگاه
سلام گل بيتا،انشالا قبول ميشي ديگه بايد توي اين دوماه خيلي تلاش كنيم،شما كجا فضاي سبز خوندي؟دانشجويي يا فارغ التحصيل؟

سلام عزیزم.نه تموم شده. امام خمینی قزوین

لینک به دیدگاه
واسه زبان ترم يك كتاب زبان عمومي براي دانشجويان كشاورزي رو خونديم اصلا ربطي به فضاي سبز نداشت.

كتاب مصالح هم از اول تا آخر فصل پنجم خونديم،

ممنون عزیزم.کتابشو گرفتم خیلی خوب بود:w72:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...