رفتن به مطلب

روش تهیه تخم مرغ هم زده درون خــودش !

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 44
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

این روش برای کودکانی که سفیده یا زرده نمیخورخن.. خوبه. هردو رو باهم میکس میکنی. و ابپز.. جالب بود. مرسی. خیلی مطلبت به دل نشسیت. خوشم اومد. برای خواهرزادم باید بکارش ببرم..

اون زرده نمیخوره.. فکر کنم تعجب کنه.

لینک به دیدگاه
این روش برای کودکانی که سفیده یا زرده نمیخورخن.. خوبه. هردو رو باهم میکس میکنی. و ابپز.. جالب بود. مرسی. خیلی مطلبت به دل نشسیت. خوشم اومد. برای خواهرزادم باید بکارش ببرم..

اون زرده نمیخوره.. فکر کنم تعجب کنه.

خواهش میکنم

فکر خوبیه حتما تعجب میکنه

لینک به دیدگاه
:w58: :ws28: :ws28: :ws28:

خیلی جالب بود خوشم اومد چون سفیده تخم مرغ رو دوست ندارم حتما امتحان میکنم :ws28:

حالا چقدر باید بچرخونیم ؟؟؟ :ws37:

اکثرا زرده دوست ندارند

اینقدری که سرتون گیج نره از چرخش:ws37:

لینک به دیدگاه

یه سوال قبل از اب پز کردن. باید بپرخونیم..کاملا حل بشه. بعد اب پز کنیم دیگه. اینجا شد.. اشپزی اقا مهدی.. ببخشید این سوال رو میکنم اینجا گفتم یه مقدار مرتبطه...

وگرنه شرمنده...

لینک به دیدگاه
یه سوال قبل از اب پز کردن. باید بپرخونیم..کاملا حل بشه. بعد اب پز کنیم دیگه. اینجا شد.. اشپزی اقا مهدی.. ببخشید این سوال رو میکنم اینجا گفتم یه مقدار مرتبطه...

وگرنه شرمنده...

من آشپز نیستم !! بله درسته اگه تصاویر هم ببینید (از بالا به پایین) به ترتیب و مرحله به مرحله گذاشتم فکر نمیکنم نیازی به توضیح باشه چون خیلی ساده هست روش کار

لینک به دیدگاه
من آشپز نیستم !! بله درسته اگه تصاویر هم ببینید (از بالا به پایین) به ترتیب و مرحله به مرحله گذاشتم فکر نمیکنم نیازی به توضیح باشه چون خیلی ساده هست روش کار

به شوخی گفتم. ناراحت نشید... قصد توهین نداشتم.:sigh:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...