رفتن به مطلب

پروژه ساخت ربات مسیریاب 5 سنسوره تیم رباتیک نواندیشان

Abbas.H

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 76
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

• 3 هفته بعد...
فکر کنم گروه به کل از هم پاچید هیچ کس هیچ فعالیتی نمیکنه...

واقعا ؟چرا خوب من خیلی امیدوار شده بودم؟شاید بچه ها درگیر درساها باشن خوب؟

لینک به دیدگاه
بله. اگه کسی هست :w16:

فکر کنم گروه به کل از هم پاچید هیچ کس هیچ فعالیتی نمیکنه...

نمیدونم منکه دیگه خیلی شل شدم ...

سلام دوستان دو هفته دیگه اگر صبر کنید انشاالله دوباره شروع می کنیم :a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
  • 3 سال بعد...
من که از اولش میخواستم:ws3: بقیه نمیخواستن مثه اینکه:sigh:

یه نگاهی به اینجا بندازین

میدونم من یه تاپیک دیگه زدم قرار شد مدیر حمایت کنه من یه ربات مسیریاب ساختم مدیر دید ولی میخوام یه حرفه ای شو بسازم اگه واقعا کسی باشه
لینک به دیدگاه
میدونم من یه تاپیک دیگه زدم قرار شد مدیر حمایت کنه من یه ربات مسیریاب ساختم مدیر دید ولی میخوام یه حرفه ای شو بسازم اگه واقعا کسی باشه

بلدین؟

مسیریابی که ساختین چجوریا بود؟

من پایم، 2تا کتاب avr و خودش و یه سری لوازم الکترونیک گرفتم ولی خب کتابش خیلی حرفه ایه و همچین عملی ام نیس اگه بشه گروهی جلو بریم خیلی خوب میشه

لینک به دیدگاه
بلدین؟

مسیریابی که ساختین چجوریا بود؟

من پایم، 2تا کتاب avr و خودش و یه سری لوازم الکترونیک گرفتم ولی خب کتابش خیلی حرفه ایه و همچین عملی ام نیس اگه بشه گروهی جلو بریم خیلی خوب میشه

خداروشکر راستش من تابستون استاد گرفتم بهم یاد داد و یه ربات مسیریاب 24 سنسوره ساختم خیلی خوبه ولی مسیریاب دائم در حال پیشرفته واقعا دوست دارم یکی دیگه یاد بگیرم آقای فاطمی مین یاب فک کنم بلد هستن اگه بتونیم هر دو رو جلو ببریم عالی میشه...قطعات زیادی لازمه برای مسیریاب چون دائم خراب میشه من هم هستم برای ایجاد گروه رباتیک نواندیشان ..چن نفرم هستن فقط باید برنامه ریزی بکنیم
لینک به دیدگاه
خداروشکر راستش من تابستون استاد گرفتم بهم یاد داد و یه ربات مسیریاب 24 سنسوره ساختم خیلی خوبه ولی مسیریاب دائم در حال پیشرفته واقعا دوست دارم یکی دیگه یاد بگیرم آقای فاطمی مین یاب فک کنم بلد هستن اگه بتونیم هر دو رو جلو ببریم عالی میشه...قطعات زیادی لازمه برای مسیریاب چون دائم خراب میشه من هم هستم برای ایجاد گروه رباتیک نواندیشان ..چن نفرم هستن فقط باید برنامه ریزی بکنیم

پس خوب واردین،اگه حوصلشو دارین میخواین همین مسیریابی که بلدینو یاد بدین تا بقیه ام بسازن تا هم دس به آچار شده باشیم هم در حین ساختش یه چیزایی ام یاد بگیریم

اگه موافقین لیست لوازمی که واسه ساختش لازمه و اگه کتاب خوبی ام سراغ دارین معرفی کنین که بگیریم(بهتره زودتر شروع کنیم تا بقیه ام تشویق شن بیان)

لینک به دیدگاه
پس خوب واردین،اگه حوصلشو دارین میخواین همین مسیریابی که بلدینو یاد بدین تا بقیه ام بسازن تا هم دس به آچار شده باشیم هم در حین ساختش یه چیزایی ام یاد بگیریم

اگه موافقین لیست لوازمی که واسه ساختش لازمه و اگه کتاب خوبی ام سراغ دارین معرفی کنین که بگیریم(بهتره زودتر شروع کنیم تا بقیه ام تشویق شن بیان)

چشم از شنبه شروع میکنیم من سرفصل آماده کنم
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...