رفتن به مطلب
  • 0

درخواست نقشه

raypuor

سوال

با سلام به دوستان عزیز

من به نقشه باقرشهر (شهری در جنوب شهر تهران، شهرستان ری) نیاز دارم. عرض جغرافیایی 35 درجه و 32 دقیقه و طول جغرافیایی 51 درجه و 24 دقیقه.

اگر طرح هادی (شرکت نقش جهان پارس) یا طرح جامع (شرکت مهندسین مشاور پردا راز) اون رو هم کسی داشته باشه ممنون میشم یه طوری ما رو در جریان قرار بده. اگه آشنایی تو این شرکتها دارید یه کانال بزنید ثواب دار...خیلی گیرم برای اینها...سپاس

لینک به دیدگاه

4 پاسخ به این سوال تاکنون داده شده است

ارسال های توصیه شده

• 0

سلام.خيلي تو سايت گوگل گشتم.:whistle:اين نقشه يه كم بهتر از بقيه بود.البته من اسم خيابوناشو نميدونم اما فكر كنم خودش باشه.اميدوارم به دردت بخوره

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام.خيلي تو سايت گوگل گشتم.:whistle:اين نقشه يه كم بهتر از بقيه بود.البته من اسم خيابوناشو نميدونم اما فكر كنم خودش باشه.اميدوارم به دردت بخوره

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

مرسی از محبتتون...ولی نقشه کد یا جی آی اس اون رو لازم دارم.

لینک به دیدگاه
  • 0
با سلام به دوستان عزیز

من به نقشه باقرشهر (شهری در جنوب شهر تهران، شهرستان ری) نیاز دارم. عرض جغرافیایی 35 درجه و 32 دقیقه و طول جغرافیایی 51 درجه و 24 دقیقه.

اگر طرح هادی (شرکت نقش جهان پارس) یا طرح جامع (شرکت مهندسین مشاور پردا راز) اون رو هم کسی داشته باشه ممنون میشم یه طوری ما رو در جریان قرار بده. اگه آشنایی تو این شرکتها دارید یه کانال بزنید ثواب دار...خیلی گیرم برای اینها...سپاس

سلام :icon_gol:

من ترم ۱ که بودم یه تحقیق راجع به باقر شهر داشتم ولی هرچی گشتم پیداش نکردم فکر کنم انداختمش دور:icon_pf (34):

ولی اطلاعاتشو از معاونت معماری و شهرسازی (البته اگه اسمشو درست گفته باشم ) با معرفی نامه دانشگاه گرفتم. اگه تهران تشریف دارید آدرسش خیابون سید جمال اسد آبادی انتهای خیابون ۲۳، بعد از بیمارستان فاطمه زهراست. فکر می کنم تو کوچه شایان باشه. یه سر بزنید یا تلفن بزنید شاید جواب داد.:ws37:

لینک به دیدگاه
  • 0
سلام :icon_gol:

من ترم ۱ که بودم یه تحقیق راجع به باقر شهر داشتم ولی هرچی گشتم پیداش نکردم فکر کنم انداختمش دور:icon_pf (34):

ولی اطلاعاتشو از معاونت معماری و شهرسازی (البته اگه اسمشو درست گفته باشم ) با معرفی نامه دانشگاه گرفتم. اگه تهران تشریف دارید آدرسش خیابون سید جمال اسد آبادی انتهای خیابون ۲۳، بعد از بیمارستان فاطمه زهراست. فکر می کنم تو کوچه شایان باشه. یه سر بزنید یا تلفن بزنید شاید جواب داد.:ws37:

مرسی از شما

مشکلم همین نداشتن وقت این ور و اونور رفتنه. به هر حال از محبتتون ممنونم.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
پاسخ به این سوال ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...