رفتن به مطلب

مسابقه دست نوشته های پاییزی

بهترین دست نوشته پاییزی رو انتخاب کنید  

162 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. بهترین دست نوشته پاییزی رو انتخاب کنید

ارسال های توصیه شده

مدت نظر سنجی تموم شد و سه نفر هم رای شدن....:icon_redface:

می تونستم با اعمال رای خودم این گره رو وا کنم...ولی خوب رای ندادم...چون علم دارم به اینکه هر نوشته مروبط به کی هست و این رای من شاعبه ساز خواهد شد...

با اینکه نظرم به یکی از این سه نوشته نزدیک تر بود و هست...

باید اندکی تامل کنم...:icon_redface:

شاید در نهایت دوستی که خودش به نوشته ی خودش رای نداده....به عنوان نوشته ی برتر انتخاب شه...با احتساب اینکه تعداد بیشتری منهای خود نویسنده به نوشته اش رای دادن....

فردا تا عصر نتیجه رو اعلام می کنم...:icon_redface::icon_gol:

• Like 9
لینک به دیدگاه

از چند دوست عزیز دیگه خواستم که اگر تمایل داشتن بیان و با توجه به اتمام نظرسنجی..رای شون رو با گذاشتن پست تو تاپیک اعلام کنن...

اگر تمایل داشتن و رای رو اعلام کردن...امیدوارم کمکی در باز شدن این گره کنه....

در غیر اینصورت...راهکار دیگری رو عملی می کنم...:icon_redface:

• Like 8
لینک به دیدگاه

درود...:icon_redface:

از سه دوست عزیز برای بیان نظرشون و در حقیقت مشخص کردن نفرات برتر بین سه نوشته ای که مساوی شده بودن دعوت کردم...

که از بین این سه نفر..دو نفر رای های خودشون رو اعلام کردن و یک نفر هم امروز پیام دادن و انصراف دادن از اعلام نظر....:icon_redface:

بدین ترتیب با توجه به اینکه دو دوست خوبم...از نوشته ی 1 به عنوان نوشته ی مورد علاقه شون یاد کردن...2 رای به نوشته ی شماره ی 1 اضافه می شه...

و برای انتخاب نوشته ی دوم به آرا مراجعه شد...در نتیجه دست نوشته ی دوم به مقام دوم رسید با احتساب 23 رای از کاربران.....و دست نوشته ی چهارم مقام سوم رو کسب کرد با احتساب 22 رای از کاربران باضافه یک رای خود نویسنده....البته از نگاه دیگه با توجه به اینکه یکی از دوستانی که برای داوری دعوت شده بودن در پستشون قید کردن که بین نوشته ی 1 و 2 ،نوشته ی اول رو برگزیدن ،الویت بعد اون رو به نوشته ی دوم دادن.که با توجه به این موضوع و همچنین استدلال اول، نوشته ای که بدون رای خود نویسنده اکثریت بچه ها رو داشت مقام دوم را کسب کرد...

ممنون هستم از دوستان خوبم...که شرکت کردن...و رای دادن و مخصصا از دو دوستی که در آخر نظرسنجی خواهش من رو لبیک گفتن و گره مسابقه رو باز کردن...:icon_redface::icon_gol:

.

.

.

نتایج و امتیازها طبق توضیحات فوق اعلام می شه:

مقام اول:دست نوشته ی پاییزی یک...200 +20 امتیاز ورودی مسابقه= 220 امتیاز تعلق می گیره به کاربر محترم(sahar 91)

مقام دوم:دست نوشته ی پاییزی دو...100+20 امتیاز ورودی مسابقه= 120 امتیاز تعلق می گیره به کاربر محترم(moein.s)

نکته:البته با توجه درخواست ایشون که موقع ارسال متن فرموده بودن در صورت تعلق امتیاز به نوشته امتیازها به رای دهندگان به نوشته ی اشون تعلق بگیره به هر کدوم از رای دهنده ها به نوشته ی ایشون 5 اکتیاز تعلق می گیره.

نفراتی که 5 اکتیاز به اونها تعلق می گیره:

(...Urbanist...,

Badri Sepehri,

faezeh mzk,

Farnoosh Khademi,

Ghasem Zare,

golebita6267,

hasti1988,

maaref,

memmar,

Naser Ashrafpour,

One gear,

panisa,

pari.v,

R.Irankhah,

Raziyeh Jalili,

Sepideh.mt,

shadmehrbaz,

unstoppable,

ژارسین,

yasi * m,

zahra22,

آرتاش,

زفسنجانی)

مقام سوم:دست نوشته ی شماره چهار...50+20 امتیاز ورودی مسابقه=70 امتیاز تعلق می گیره به کاربر محترم(Raziyeh Jalili)

به ترتیب دوستان دیگه ام امتیاز ورود یه مسابقه رو به خودشون اختصاص می دن:icon_gol:

دست نوشته ی پاییزی هفتم،20 امتیاز ورود به مسابقه تعلق می گیره به (maryam39)

دست نوشته ی پاییزی پنجم،20 امتیاز ورود به مسابقه تعلق می گیره به (AfSaNeH.A)

دست نوشته ی پاییزی ششم،20 امتیاز ورودی به مسابقه تعلق می گیره به (گندم71)

دست نوشته ی پاییزی هشتم،20 امتیاز ورودی به مسابقه تعلق می گیره به ("nazanin")

.

.

.

در آخر تشکر می کنم از دوستانی که لطف کردن و از اول فرایند فراخوان در این تاپیک تا نظر سنجی با نوشته ها و رای هاشون با تالار ادبیات همراه بودن.

امتیازات به محض اینکه توسط مدیریت در حساب کاربری اعمال شد در تاپیک امتیازات اطلاع رسانی می شه.

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_redface::icon_gol:

نکته:به دلیل انصراف مانی عزیز نفر بعدی ایشون جایگزین شد:icon_redface::icon_gol:

• Like 19
لینک به دیدگاه

سلام

من نفهمیدم چه جوری سوم شدم ولی امتیازی نمی خوام هدفم فقط اجابت دعوتتون بود اقای سام ودوست دارم نفر بعد من امتیاز منو بگیره من انصراف می دم

ممنون

• Like 9
لینک به دیدگاه
سلام

من نفهمیدم چه جوری سوم شدم ولی امتیازی نمی خوام هدفم فقط اجابت دعوتتون بود اقای سام ودوست دارم نفر بعد من امتیاز منو بگیره من انصراف می دم

ممنون

سلام به روی ماه شما دوست خوبم...

فک می کنم اگه خوب مطالعه می کردین پستم رو می فهمیدین....:icon_redface:

وقتی آرا مساوی شد..من از سه نفر از دوستانم دعوت کردم که بیان داوری کنن...کسانی غیر از خودم که ندونن نوشته ها مربوط به کی هست و شاعبه برانگیز نشه....

تو پست های (#23) و (#24) اگر مشاهده کنین...دوستان نوشته ی شماره ی 1 رو برگزیدن...:icon_redface:

همچنین در مجموع بین دو پست حرف از نوشته ی شماره 1 و 2 بود...و نوشته ی شما در اولویت هیچکدوم از دوستانم نبود....

پس به ترتبیب شد.. نوشته ی 1 بعد نوشته ی 2 و بعد نوشته ی 4....

در ضمن در جهت عدالت و نگاه کردن به آرا دوستان هم باشه...

بین نوشته ی شما که 23 رای داشت(22 رای کاربران دیگه+رای خودتون به نوشته ی خودتون) و نوشته معبن عزیز که 23 رای داشت و هر 23 رای مروبط به کاربران دیگه بود....اکثریت کاربران به نوشته ی دوم رای دادن...و به این ترتیب رتبه بندی شد....

اگر شما هنوز ابهامی دارین...بفرمایین که من برطرف کنم...:icon_redface:

ازتون تشکر می کنم...از اینکه لطف کردین و شرکت کردین...و اگر نیت واقعا امتیاز نبوده....فکر نمی کنم نیاز به انصراف باشه...:icon_redface:

و اگر پافشاری می کنین بر تصمیمتون بر انصراف....من با نهایت احترام درخواست شما رو اجرا می کنم....:icon_redface::icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
سلام به روی ماه شما دوست خوبم...

فک می کنم اگه خوب مطالعه می کردین پستم رو می فهمیدین....:icon_redface:

وقتی آرا مساوی شد..من از سه نفر از دوستانم دعوت کردم که بیان داوری کنن...کسانی غیر از خودم که ندونن نوشته ها مربوط به کی هست و شاعبه برانگیز نشه....

تو پست های (#23) و (#24) اگر مشاهده کنین...دوستان نوشته ی شماره ی 1 رو برگزیدن...:icon_redface:

همچنین در مجموع بین دو پست حرف از نوشته ی شماره 1 و 2 بود...و نوشته ی شما در اولویت هیچکدوم از دوستانم نبود....

پس به ترتبیب شد.. نوشته ی 1 بعد نوشته ی 2 و بعد نوشته ی 4....

در ضمن در جهت عدالت و نگاه کردن به آرا دوستان هم باشه...

بین نوشته ی شما که 23 رای داشت(22 رای کاربران دیگه+رای خودتون به نوشته ی خودتون) و نوشته معبن عزیز که 23 رای داشت و هر 23 رای مروبط به کاربران دیگه بود....اکثریت کاربران به نوشته ی دوم رای دادن...و به این ترتیب رتبه بندی شد....

اگر شما هنوز ابهامی دارین...بفرمایین که من برطرف کنم...:icon_redface:

ازتون تشکر می کنم...از اینکه لطف کردین و شرکت کردین...و اگر نیت واقعا امتیاز نبوده....فکر نمی کنم نیاز به انصراف باشه...:icon_redface:

و اگر پافشاری می کنین بر تصمیمتون بر انصراف....من با نهایت احترام درخواست شما رو اجرا می کنم....:icon_redface::icon_gol:

ممنون من انصراف می دم

• Like 5
لینک به دیدگاه

اول سپاس از مدیر تالار ادبیات

و بعد تشکر از همه ی دوستان... چه اونایی که متن هاشونو فرستادن و چه اونایی که خوندن و رای دادن ...و چه اونایی که خوندن و رای ندادن

من فکر می کنم این مسابقه ها بیشتر برای اینه که دوستان نوشته های قشنگشونو برای خوندن و لذت بردن در اختیار دیگر دوستان بگذارند ...

اصلا نمیشه با مطرح کردن بحث امتیاز شأن این حرکت مثبت رو پایین آورد و اونو بی ارزش کرد

برای من همین که متنم مورد توجه دوستانم بوده خیلی با ارزشه:icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه

از همه دوستان ممنونم

من هم نظرم همون حرف سحر عزیزه

به نظر من اینا حرفاییه که باید گاها گفته بشه وگرنه تو دل میمونه وغمباد میگیره آدم

خوشحالم که همچین جایی هست که آدم گاهی یه خونه تکونی کنه به قول یه بنده خدایی خونه تکونی که میکنی،فقط همون اسباب رو جابه جا میکنی ویه کم مرتبشون میکنی اما همچنان همه چیز تو خونه دل آدم میمونه:sigh:

در هر حال از همه دوستان ممنونم که وقت گذاشتن ونوشته منو خوندن:icon_gol:

• Like 5
لینک به دیدگاه

با تشکر از معین عزیز که امتیازاتشو تقسیم کرد و با تشکر از برگزار کننده:icon_gol:

یه نظر بدم و اون اینه که بهتر بود بین سه نوشته هم رأی، نظرسنجی نهایی دیگری برگزار می شد:a030:

• Like 5
لینک به دیدگاه
با تشکر از معین عزیز که امتیازاتشو تقسیم کرد و با تشکر از برگزار کننده:icon_gol:

یه نظر بدم و اون اینه که بهتر بود بین سه نوشته هم رأی، نظرسنجی نهایی دیگری برگزار می شد:a030:

سلام به روی ماه دوست خوبم....:icon_redface::icon_gol:

مطمئنا این اولین گزینه ای بود که پیش روی من بود...

ولی مثل....دیدن مو و پیچش مو هست....

من یکسری داده ها و اطلاعات رو مرور کردم به واسطه ی اشراف به بعضی از مسائل...

بزارین مقداری از اون رو برای شما باز کنم....:icon_redface:

یکی از مسائلی که من با اون در مسابقات چه در فراخوان و چه در نظر سنجی ها مواجه هستم...میزان شرکت کننده ها هست....و میزان مشارکت در موضوع هست...

به عنوان مثال برای این نظر سنجی من به 70 نفر پیام خصوصی دادم...و به طور متوسط در روزهای برگزاری هر دوستی که در لیست پیام خصوصی ها نبود و آن لاین بود با رفتن به پروفایلش برای نظر سنجی دعوت به عمل آوردم....

اگر به این نتیجه برسیم که من 100 نفر رو دعوت کردم....و در نهایت 40 نفر در نظر سنجی شرکت کردن....و بعدا هم با دو پست رای شدن..42 نفر...

با این سوال مواجه می شیم که آیا اگر دوستان حداقل 80 درصد شرکت می کردن..امکان داشت باز نتیجه این بشه....جواب می تونه هم مثبت باشه و هم منفی...

توجه شما رو به تعداد شرکت کننده ها در نظر سنجی در 3 مسابقه ی اخیر جلب می کنم...

این مسابقه.. 42نفر

مسابقه ی خاطرات اعضا.. 42نفر

مسابقه نامه ای برای مادر ...45 نفر

مسابقه ی خاطرات نوروز ...40 نفر

با توجه به این دانسته ها....و با اینکه حجم دعوت ها زیاد هست...تامل و صبر دوستانم برای شرکت در نظرسنجی و خوندن اونها نسبت به فراوانی کم هست....

پس سعی کردم با اعمال راه حلی هم از طولانی شدن و کسل کننده شدن مسابقه جلوگیری کنم...

و اگر رای قاطع نمی شد...حتما نهایتا می رسیدم به دو مرحله شدن....ولی وقتی رای قاطع شد....نتایج رو اعلام کردم....

در صورت برگزاری نظرسنجی دوم در نهایت دوستانی که در مرحله ی اول شرکت کرده بودن می اومدن و شرکت می کردن و یا اینکه رای خودشون رو عوض می کردن یا بر رای خودشون می موندن....و در نهایت چند نفر جدید می اومدن که تو مرحله ی اول شرکت نکرده بودن و اونا بودن که رای سرنوشت ساز رو می دادن....خوب من این میون مسیر رو کوتاه کردم...از چند دوست که شرکت نکرده بودن در نظرسنجی دعوت کردم و همون رای رو دادن...

من قائل هستم که همیشه پاسخ گو باشم...:icon_redface:

عملکرد بنده هم شفاف و جلوی چشم دوستان هست....

و من راه رو برای گلایه و شکوایه در صورت نشان بی عدالتی از اعمالم باز می زارم....و خواستارم حتما در صورت احساس این موضوع و اینکه از توضیحات من قانع نشدن...به مسولین بالاتر انجمن مراجعه کنن تا دوستان خوب ارشدم بررسی کنن...و من هم با نهایت احترام هر تصمیمی بگیرین رو اعمال می کنم...

آرامش پیشکش لحظه هاتون:icon_redface::icon_gol:

• Like 7
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.
  • اضافه کردن...