رفتن به مطلب

پکیجهای آموزشی شرکت ملی پتروشیمی

ارسال های توصیه شده

باید قبلش باهاشون هماهنگ کنیم و بریم؟:ws52:

ساعت کاریشون تا کی هست؟

نه

نیازی به هماهنگی نیست

تنها هماهنگی مورد نیاز پول هست!!!!:ws3:

لینک به دیدگاه

دوستان اگه کسی براش این امکان داره

و میخواد برای خودش خریداری کنه

و اگه زحمتی نیست

اینجا اعلام کنه که کسانی که شهرستان هستند و تمایل دارند برا اون افراد هم م تهییه کنه

:5c6ipag2mnshmsf5ju3

لینک به دیدگاه
  • 5 ماه بعد...
با سلام

اگه می شه روش خرید رو بطور کلی توضیح دهید ( که چگونه می توان این نرم افزارها را تهیه کرد بصورت دانلود یا سی دی و از کجا؟)

سلام

شما میتوانید با مراجعه حضوری به آدرس شرکت ملی پتروشیمی واقع در تهران-ونک - خیابان ملاصدرا - خیابان شیخ بهائی شمالی- شماره 144- طبقه سوم- اداره کل آموزش و تجهیز منابع انسانی این پکیجها رو تهیه کنید. در صورت نیاز جهت دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید با اینجانب در تماس باشید

لینک به دیدگاه
  • 4 ماه بعد...
سلام

کسی مجموعه کامل رو داره؟

اگه داره شرایط خرید رو بگه

با سپاس فراوان

سلام

دوست عزیز این پکیجها رو داریم اما خب برای حفظ پدیدآورندگان اثر همونطور که تو پست اول اشاره شد بهتر است از خود شرکت تهیه فرمائید. طی اخرین تماسی که داشتم هنوز نسخه هایی از این پکیجها تو شرکت هست که میتونید با شماره های 02184993524-02184992677 آقای زارع زاده تماس بگیرید و جهت خرید هماهنگ کنید

لینک به دیدگاه
  • 1 ماه بعد...
هیچ کسی نیست تو تهیه این مجموعه کمک کنه :ws38:

بزودی نماینده شرکت پتروشیمی برای این پکیجها اینجا حضور پیدا کرده و در صورت لزوم راهنمایی ها و در صورت امکان مساعدهایی را مبذول می فرمایند:icon_gol:

لینک به دیدگاه

با سلام

احتراما به اطلاع می رساند شرکت ملی صنایع پتروشیمی تنها نماینده قانونی برای فروش لوح های فشرده آموزشی مذکور است و هیچ نماینده دیگری در کشور و حتی تهران ندارد.:hanghead:

شما عزیزان دانشجو و یا علاقه مند برای دریافت بسته های آموزشی تنها با در اختیارداشتن کپی کارت دانشجویی معتبر مهندسی (شیمی، مکانیک، برق، ایمنی، انرژی، صنایع، فرایند؛ سیالات؛ نفت) با حضور در شرکت و یا حضور نماینده تام الاختیار خودشان جهت خرید آنها می توانید اقدام و مراجعه فرمایید.:hapydancsmil:

شایان ذکر است شرکت ملی صنایع پتروشیمی برای کارمندان رسمی پتروشیمی و همچنین دانشجویان جهت دریافت بسته های آموزشی نود درصد تخفیف در نظر گرفته است.

آدرس: م ونک - خ ملاصدرا- خ شیخ بهایی شمالی - شماره 144 طبقه سوم - آموزش - آقای زارع زاده

84993524 و 84993567

از ساعت 8/30 الی 14/30 از شنبه تاچهارشنبه به جز ساعت11 تا 12/30 روزهای شنبه و سه شنبه

:w16:شماره حساب 2174669001003 بانک ملی ایران شعبه شیخ بهایی بنام تمرکز وجوه درامد اختصاصی شرکت ملی صنایع پتروشیمی:w16:

برای دریافت اطلاعات بیشتر میتوانید به سایت پتروجام (سایت مدیریت توسعه منابع انسانی شرکت ملی صنایع پتروشیمی به آدرس لینک ذیل مراجعه فرمایید.

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

با سپاس فراوان از مدیر گروه سایت نواندیشان و تمامی دوستانی که ما را در این راه یاری نموده اند.

نماینده شرکت ملی صنایع پتروشیمی :ws37:

لینک به دیدگاه
به نظرتون الان هم موجوده که من تهیه کنم

دوست عزیز طبق فرموده نماینده محترم شرکت پتروشیمی این پکیجها فعلا موجود است و دوستان میتوانند جهت تهیه این پکیج ها اقدام نمایند:a030:

لینک به دیدگاه
  • 8 ماه بعد...
سلام دوستان. میشه هنوز خرید کرد؟ با همون قیمت 90% ؟

سلام دوست عزیز طی آخرین تماسی که حدود یک ماه پیش داشتیم اعلام کردن که فعلا این پکیجها ارائه نمیشه ولی بازم براتون پیگیری میکنم

لینک به دیدگاه
  • 9 ماه بعد...

برای تمام دانش پژوهان علاقمند به خرید این مجموعه های با ارزش به اطلاع میرسانم طبق آخرین ارتباط با شرکت ملی پتروشیمی ایران , دوستان میتوانند دوباره از اردیبهشت این مجموعه ها رو با همان تخفیف دانشجویی از محل شرکت پتروشیمی که در پست اول همین تاپیک اورده شده است تهیه کنند.:a030:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...

سلام خدمت دوستان گرامی

میخواستم بدونم که امکان تهیه این مجموعه سی دی ها با تخفیف هنوز وجود داره؟

من خیلی نیاز دارم به این مجموعه

ممنون میشم پاسخ من رو بدید

با تشکر

لینک به دیدگاه
سلام خدمت دوستان گرامی

میخواستم بدونم که امکان تهیه این مجموعه سی دی ها با تخفیف هنوز وجود داره؟

من خیلی نیاز دارم به این مجموعه

ممنون میشم پاسخ من رو بدید

با تشکر

متاسفانه طی تماسهایی که دوستان داشتن فعلا شرکت پتروشیمی این محصولات رو ارائه نمیکنه البته با توجه به توافق صورت گرفته با سازنده نرم افزار و دریافت مجوز ارشاد توسط آن ،پکیج کلیه محصولات برقی این مجموعه رو میتونید در قالب یک بسته آموزشی از اینجا دریافت کنید.

لینک به دیدگاه
متاسفانه طی تماسهایی که دوستان داشتن فعلا شرکت پتروشیمی این محصولات رو ارائه نمیکنه البته با توجه به توافق صورت گرفته با سازنده نرم افزار و دریافت مجوز ارشاد توسط آن ،پکیج کلیه محصولات برقی این مجموعه رو میتونید در قالب یک بسته آموزشی از اینجا دریافت کنید.

تشکر از پاسخگویی

ولی ای کاش هر جور بشه بتونم مجموعه مکانیکش رو تهیه کنم چون واقعا نیاز دارم

امیدوارم بسته مکانیک رو هم سریع تر بتونید برای فروش قرار بدید

لینک به دیدگاه
  • 2 سال بعد...

این خبر خوب را خدمت دوستان علاقمند به این مجموعه ها داریم که بعد از همکاری که جهت فروش بسته آموزشی برق پتروشیمی با تولیدکننده این مجموعه داشتیم از این پس بسته آموزشی شیمی، پتروشیمی را هم میتونید از اینجا تهیه کنید. 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...