رفتن به مطلب

تم پاورپوینت فنی مهندسی

ارسال های توصیه شده

درود....دوستان ممنون میشم اگر نمونه پاورپوینت ها و تم هایی مرتبط با رشته مکانیک و مخصوصا زمینه تولید توان و آب را در اینجا قرار بدید....همچنین برای ساخت یک پاورپوینت خیلی تخصصی چه رهنمودهایی رو دارید؟

لینک به دیدگاه

سلام

موضوع خوبی هست

مخصوصا مورد نیاز همه دانشجو ها...:w16:

در مورد تم هاش به نظرم بهتره تو اینترنت رو بگردین حتما چیزای خوبی پیدا میکنین

اما در مورد اینکه چه پاور پوینتی میتونه خوب باشه

راستش من توی ارائه هایی که تا الان داشتم به این نتیجه رسیدم که اول از همه پاور پوینت ساده باشه یعنی از فونت های ساده توش استفاده بشه

نوشته تا جایی که ممکنه نداشته باشه و بیشتر تصویر باشه

همچنین توی اون میشه از شکلای گرافیکی استفاده کرد برای بهتر نشون دادن شاخه بندی موضوعات و چیزای دیگه

لینک به دیدگاه
سلام

موضوع خوبی هست

مخصوصا مورد نیاز همه دانشجو ها...:w16:

در مورد تم هاش به نظرم بهتره تو اینترنت رو بگردین حتما چیزای خوبی پیدا میکنین

اما در مورد اینکه چه پاور پوینتی میتونه خوب باشه

راستش من توی ارائه هایی که تا الان داشتم به این نتیجه رسیدم که اول از همه پاور پوینت ساده باشه یعنی از فونت های ساده توش استفاده بشه

نوشته تا جایی که ممکنه نداشته باشه و بیشتر تصویر باشه

همچنین توی اون میشه از شکلای گرافیکی استفاده کرد برای بهتر نشون دادن شاخه بندی موضوعات و چیزای دیگه

میشه چند نمونه ساختاری از کارهاتون قرار بدید، اگر مطالبش خاص هست پاک کنید...بیشتر میخوام ساختارش رو ببینم:w16:

لینک به دیدگاه
میشه چند نمونه ساختاری از کارهاتون قرار بدید، اگر مطالبش خاص هست پاک کنید...بیشتر میخوام ساختارش رو ببینم:w16:

بله که میشه

مثلا این لینک زیر لینک دانلود قسمت Basis از پروژه ی تبرید مغناطیسی هست که انجام دادم

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

همونطور که میبینین علی رغم سادگیش، خسته کننده نیست چون بیشترش شکل هست

لینک به دیدگاه
بله که میشه

مثلا این لینک زیر لینک دانلود قسمت Basis از پروژه ی تبرید مغناطیسی هست که انجام دادم

همونطور که میبینین علی رغم سادگیش، خسته کننده نیست چون بیشترش شکل هست

یک تم ساده گذاشتم و بیشتر ترجیح دادم بر روی فرمت ها و نحوه نمایش مانور بدم...اما متاسفانه زیاد با این قسمت ها آشنایی ندارم..مثلا اینکه چجوری یک تصویر به گوشه صفحه منتقل بشه و همزمان کوچک هم بشه...اگر اینا رو خفن بلدید لطفا آموزش بدید:ws3:

لینک به دیدگاه

سلام همین افکت ها منظورتونه؟؟:icon_redface:

اگه منظورتون همینه که از نوار بالای پاورپینت از قسمت animations میشه به تصاویر و نوشته ها افکت داد:ws37:

من یه سری تم پاورپینت هم دارم اگه به دردتون میخوره بدم البته من دیر دیدم این تاپیک رو به گمونم گذاشتین دیگه:ws37:

لینک به دیدگاه

اگه منظورتون همینه که از نوار بالای پاورپینت از قسمت animations میشه به تصاویر و نوشته ها افکت داد:ws37:

من یه سری تم پاورپینت هم دارم اگه به دردتون میخوره بدم البته من دیر دیدم این تاپیک رو به گمونم گذاشتین دیگه:ws37:

سلام زهرا جون

خیلی هم دیر نیس، دو سه روزی وقت داره مریم:ws3:

حالا بزار، بقیه استفاده کنیم:w16:

لینک به دیدگاه
یک تم ساده گذاشتم و بیشتر ترجیح دادم بر روی فرمت ها و نحوه نمایش مانور بدم...اما متاسفانه زیاد با این قسمت ها آشنایی ندارم..مثلا اینکه چجوری یک تصویر به گوشه صفحه منتقل بشه و همزمان کوچک هم بشه...اگر اینا رو خفن بلدید لطفا آموزش بدید:ws3:

دوستان ماشاءالله از من وارد ترن:whistle:

لینک به دیدگاه

درود....اشکال نداره واسه بقیه قرار بدید:w16:

یک مقدار تخصصی تر قسمت انیمیشن مد نظرم هست...چون پاورپوینتم 2010 هست یک مقدار با 2007 فرق میکنه...

الان به یک مشکلی برخورد کردم...یک افکت رو که واسه یک شکل میزنم نمیتونم واسه همون شکل افکت خروج بزنم ...و فقط یک افکت قابل اجرا هستTAEL_SmileyCenter_Misc%20(305).gif در صورتیکه میشد چند افکت رو خارج کرد تعداد صفحاتم کاهش می یافت..

لینک به دیدگاه

دوستان این هم اسلاید ارائه پایانی کارشناسی منه. ترکیب رنگ پس زمینه و متن رو طوری انتخاب کردم که خسته کننده نباشه، چون ارائه حدود یک ساعت

طول کشید !

از افکت fade in هم خیلی استفاده کردم، چون مرحله به مرحله مطالب رو توضیح میدادم و نمیخواستم صفحه خیلی شلوغ باشه.

تم برای خود آفیس 2007 هستش.

خلاصه امیدوارم بتونید ایده بگیرید :icon_gol:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...