رفتن به مطلب

فراخوان جذب مترجم برای گروه مهندسی برق

ارسال های توصیه شده

:icon_gol: با عرض سلام به همه بچه های گل نواندیشانی، مخصوصا برقی های عزیز :icon_gol:

خب با توجه به روند پیشرفت تالار ترجمه، روز به روز شاهد افزایش سفارشات ترجمه هستیم. خوشبختانه این تالار از زمان تاسیس تا به امروز، در کمترین زمان

به بهترین شکل رشد کرده، به طوری که در حال حاضر نیاز به افزایش تعداد مترجمین عزیز در حوزه مهندسی برق داریم. به همین خاطر این تاپیک رو در تالار

مهندسی برق ایجاد کردیم تا تمام دوستانی که برقی هستند و توانایی ترجمه مقالات رو از زبان انگلیسی به زبان فارسی دارند، به ما ملحق بشن

:icon_gol: با تشکر از لطف تمام دوستان :icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 1 سال بعد...
  • 5 هفته بعد...

سلام دوستان

متاسفانه فعلا پاسخی از طرف سفارش دهنده دریافت نکردیم

ممنون از اعلام امادگیتون..ایشالا اگه اقدام به همکاری شد هم از طریق پیغام پروفایل هم از طریق این تاپیک بهتون اعلام میشه:a030::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • 7 ماه بعد...
  • 3 ماه بعد...
  • 2 ماه بعد...

سلام.منم هستم.به نظر من به جای اینکه منتظر سفارش از طرف دیگران باشیم خودمون بیاییم یک حرکتی بکنیم.مثلا کتب برقی مهم که زبان اصلی هستن و ترجمه فارسی ندارن را شروع به ترجمه کنیم.و اگر خوب پیش رفت میتونیم اون رو منتشر کنیم.

لینک به دیدگاه
سلام.منم هستم.به نظر من به جای اینکه منتظر سفارش از طرف دیگران باشیم خودمون بیاییم یک حرکتی بکنیم.مثلا کتب برقی مهم که زبان اصلی هستن و ترجمه فارسی ندارن را شروع به ترجمه کنیم.و اگر خوب پیش رفت میتونیم اون رو منتشر کنیم.

سلام

سايت بخش دارالترجمه داره تا چند پيش هم فعال بود و سفارش مي گرفت، ولي خب مدتي هست كه مسئول اون بخش وقت نمي كنن و نمي تونن به انجمن سر بزنن، به خاطر همين غير فعال شده. اميدوارم با كمك شما و دوستان ديگه دوباره بتونيم اون بخش هم فعال كنيم.:a030:

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز خیلی خوش اومدید

همونطور که ایمان گفتن مدتیست که بخش دارالترجمه بدلایلی مانند گذشته فعالیت نداره. اما خب برنامه هایی داریم برای این بخش که دوباره مانند گذشته راه بیفته. تاهمین ماه پیش ده ها سفارش داشتیم که بدلیل همین مشکلات نتونستیم بهش رسیدگی کنیم الانم که فصل امتحانات و بعدشه بالطبع درخواست ترجمه کم شده. اما در مورد پیشنهادی که دادین خیلی خوبه یک زمانی همین پیشنهادو دادم به گروه که اون موقع بدلیل مشغله ها نرسیدن اینکارو انجام بدن مثل این:

http://www.noandishaan.com/forums/thread114831.html

من یک پیشنهاد دیگه ام دارم اینکه اگه نفرات و وقت برای جمع کردن کتاب کمه میتونیم با مقاله و مطالب اخبار روز برقی شروع کنیم. در نهایت هم میشه از این مقالات در مجله کهربا که تو کتابخانه ملی ایران و وزارت فرهنگ و ارشاد ثبت شده استفاده کنیم

اگه پیشنهادی یا نظری دارین بدین تا ببینیم چطور میشه یک کار رو جمع کرد.

لینک به دیدگاه

و یک چیز دیگر اینکه کار ترجمه را هم دارالترجمه انجام بده و هم هر کدوم از انجمن ها به طور جداگانه جالب نیست.به نظرم یکی از دلایلی که کار ترجمه نصفه رها میشه پراکندگی اعضا. اگر یک انجمن باشه ولی همه با همه رشته ها توش فعالیت کنند منسجم تر میشه

لینک به دیدگاه
و یک چیز دیگر اینکه کار ترجمه را هم دارالترجمه انجام بده و هم هر کدوم از انجمن ها به طور جداگانه جالب نیست.به نظرم یکی از دلایلی که کار ترجمه نصفه رها میشه پراکندگی اعضا. اگر یک انجمن باشه ولی همه با همه رشته ها توش فعالیت کنند منسجم تر میشه

خب جدا از هم نبودن، مثلا براي ترجمه هاي مرتبط با مهندسي برق از كاربران همين تالار استفاده مي‌شد. فقط سفارش و هماهنگي ها از طريق دارالترجمه انجام ميشد و مطالب به مترجمين همون رشته توي اين تالار داده ميشد.:a030:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...