رفتن به مطلب

حرکت انسانی مجیدی بعد از گلزنی+عکس

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 48
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

باورشون شده این رنکینگا واقعیه:ws28:

بابا رنکینگ فیفا هم الکیه چه برسه به باشگاهی:ws3:تو رنکینک فیفا یه چیز بگم بخندیم:ws3: کلمبیا رتبه سه فیفاست:ws28::ws28::ws28:

الان اگه پرسپولیس جای ما بود رنکینگ واقعی بود ولی چون ما بالاتریم:banel_smiley_4:

آره خیلی ماهه اصلا دوست داشتنی و بوس کردنیه این بشر:ws3:فقط تو زمین میدوئه النگوهاش نشکنه عسلمون:4564:خدایا هرچی استقلالیه به مراد دلشون و اسطورشون برسون آمیییین

آنکس که بداند و نداند که بداند/بیدارش نمایید که بس خفته نماند

آنکس كه نداند و بداند که نداند/لنگان خرک خویش به منزل برساند

آنکس که نداند ونداند که نداند/در جهل مرکب ابد الدهر بماند

:icon_pf (34):بابا ناصر خان اسطورتونه ...اون کچل اسطورتونه این هیچی نداره باز بگین داره:ws3:

صددرصد ناصرخانو داش علی اسطورمونن..

اما کاپیتان محبوب ماهم مثل همونا برامون عزیزه..نیست بازیکنای زیبای شما مثل محمدنوری و...خیلی تو تیمتون گل کاشتن:banel_smiley_4:

الان دوتا بازیکن خوشتیپ دارین اونم از اس اس اومدن(سیدصالحی و حسینی)

امکان نداره کاپیتان بازی کنه و مثمر ثمر نباشه..همیشه بهترین بازیکن زمینه و از همه بهتره..حالا شما هی واسه من ادبیات خرج کن:texc5lhcbtrocnmvtp8

لینک به دیدگاه

آفرین

من از این حرکتا خوشم میاد حالا هرکی که انجام بده از هر تیمی یا هر کشوری با هر دینی.

مهم اینه که تونسته با یه حرکت کوچیک که چیزیم ازش کم نمیکنه دل کسیو شاد کنه.

:icon_gol:

لینک به دیدگاه
الان اگه پرسپولیس جای ما بود رنکینگ واقعی بود ولی چون ما بالاتریم:banel_smiley_4:

صددرصد ناصرخانو داش علی اسطورمونن..

اما کاپیتان محبوب ماهم مثل همونا برامون عزیزه..نیست بازیکنای زیبای شما مثل محمدنوری و...خیلی تو تیمتون گل کاشتن:banel_smiley_4:

الان دوتا بازیکن خوشتیپ دارین اونم از اس اس اومدن(سیدصالحی و حسینی)

امکان نداره کاپیتان بازی کنه و مثمر ثمر نباشه..همیشه بهترین بازیکن زمینه و از همه بهتره..حالا شما هی واسه من ادبیات خرج کن:texc5lhcbtrocnmvtp8

همه مربی های جهان گفتن از این رنکینگا الکیه ربطی به پرسپولیس استقالال نداره:w16:

حالا بحث رسیده به خوشگلی و خوش تیپی:ws3:ما مفتخریم فرناز و شبه فرناز نداریم:ws3:محمد نوری هم همیشه مثمر ثمره الکی جوّ نده..

لینک به دیدگاه
باورشون شده این رنکینگا واقعیه:ws28:

بابا رنکینگ فیفا هم الکیه چه برسه به باشگاهی:ws3:تو رنکینک فیفا یه چیز بگم بخندیم:ws3: کلمبیا رتبه سه فیفاست:ws28::ws28::ws28:

آره خیلی ماهه اصلا دوست داشتنی و بوس کردنیه این بشر:ws3:فقط تو زمین میدوئه النگوهاش نشکنه عسلمون:4564:خدایا هرچی استقلالیه به مراد دلشون و اسطورشون برسون آمیییین

آنکس که بداند و نداند که بداند/بیدارش نمایید که بس خفته نماند

آنکس كه نداند و بداند که نداند/لنگان خرک خویش به منزل برساند

آنکس که نداند ونداند که نداند/در جهل مرکب ابد الدهر بماند

:icon_pf (34):بابا ناصر خان اسطورتونه ...اون کچل اسطورتونه این هیچی نداره باز بگین داره:ws3:

همه مربی های جهان گفتن از این رنکینگا الکیه ربطی به پرسپولیس استقالال نداره:w16:

حالا بحث رسیده به خوشگلی و خوش تیپی:ws3:ما مفتخریم فرناز و شبه فرناز نداریم:ws3:محمد نوری هم همیشه مثمر ثمره الکی جوّ نده..

به داداش قاسم..خوبی؟؟پس چرا باختین؟؟مثمر ثمراتون کجابودن اخه:ws28:

لینک به دیدگاه

این نیلسونه مثل رحمتی قرآن بلد نیست یه جزء کامل رو تو بازی بخونه جادو جمبل کنه:ws28:خداییش شانس رو از در رو دیوار ول میدن واسه این قلعه مرغی بعد به ما که میرسه میخوره تو در و دیوار و یارو یه شوت تو عمرش میزنه خودش کف میکنه

در ضمن یکی بره به این صدا سما بگه جونننننن مادرتون این خیابانی سوتی رو نزارید تورو خدا نزارید تو 90 دقیقه خدا شاهده بالای 20 تا سوتی داد هروقتم بازی پرسپلیس رو گزارش کرده باخته از بس که سقش سیاس:whistles:می گیه یارو تو نیمه دوم خیلی بهتر از نیمه دومه:w58:بازی همچنان بدون گله بعد میخواد جمع کنه میگه بدون گل البته برای پرسپولیس یه گل برای سایپا اینو که گفت من یه سکته زدم:ws28:

لینک به دیدگاه
به داداش قاسم..خوبی؟؟پس چرا باختین؟؟مثمر ثمراتون کجابودن اخه:ws28:

سلام گندمی

باختیم فدای سرشون :ws3:بازی بعد اگه مثل این بازی بدشانس نباشیم و از40متری گل نخوریم میبریم:ws3:

لینک به دیدگاه
این نیلسونه مثل رحمتی قرآن بلد نیست یه جزء کامل رو تو بازی بخونه جادو جمبل کنه:ws28:خداییش شانس رو از در رو دیوار ول میدن واسه این قلعه مرغی بعد به ما که میرسه میخوره تو در و دیوار و یارو یه شوت تو عمرش میزنه خودش کف میکنه

در ضمن یکی بره به این صدا سما بگه جونننننن مادرتون این خیابانی سوتی رو نزارید تورو خدا نزارید تو 90 دقیقه خدا شاهده بالای 20 تا سوتی داد هروقتم بازی پرسپلیس رو گزارش کرده باخته از بس که سقش سیاس:whistles:می گیه یارو تو نیمه دوم خیلی بهتر از نیمه دومه:w58:بازی همچنان بدون گله بعد میخواد جمع کنه میگه بدون گل البته برای پرسپولیس یه گل برای سایپا اینو که گفت من یه سکته زدم:ws28:

خیلی بی انصافین..داور کی به ما رحم کرده؟؟شما بذار پای جادو جنبل..اگه نمیگرفت که رحمتی نبود نیلسون بود:ws28:

واقعا این خیابانی رومخه..هروقت بازی اس اسو گزارش کنه ما صدای تلویزیونو قطع میکنیم..

سلام گندمی

باختیم فدای سرشون :ws3:بازی بعد اگه مثل این بازی بدشانس نباشیم و از40متری گل نخوریم میبریم:ws3:

بله اینو نگی چی بگی...بذار پای شانس ماکه چیزی نگفتیم..اگه اینطوری خوشحال میشی..اره بد شانس بودید وگرنه تو این بازی تکنیک بازیکناتون حرف اولو میزد:ws28:

لینک به دیدگاه
خیلی بی انصافین..داور کی به ما رحم کرده؟؟شما بذار پای جادو جنبل..اگه نمیگرفت که رحمتی نبود نیلسون بود:ws28:

واقعا این خیابانی رومخه..هروقت بازی اس اسو گزارش کنه ما صدای تلویزیونو قطع میکنیم..

بله اینو نگی چی بگی...بذار پای شانس ماکه چیزی نگفتیم..اگه اینطوری خوشحال میشی..اره بد شانس بودید وگرنه تو این بازی تکنیک بازیکناتون حرف اولو میزد:ws28:

بابا رحمتی بازی اول از 50 متری گل خورده اونم از بالای سرش و تازه انداخته گردن باد:ws28:تازه نکونام هم تیکه بهش انداخته:ws3: این گل امروز یه قول علی پروین هر صدتایی یه دونش گل میشه که اونم نصیب ما شد:4564: خیابانی امروز رو مخ بود به علاوه کارگردانی و تصویر برداری کرجیها:ws3:

توپ به تیرک و شوت میلیمتری صادقیانو ندیدی:w58:

لینک به دیدگاه

من کی گفتم داور به شما رحم کزد من میگم خدا به قلعنوعی رحم میکند یه نگاه به بازیکنایی که مقابل استقلال بازی میکنند بندازید دست میاد مافیای فوتبال کیه و چرا تو هر تیمی میره نتیجه میگیره :banel_smiley_4:چون گاوو بندی و تبانیش با بازکناش در حد مافیای ایتالیاستو یونتوس ...نمونشم بازیکنایی که امسال گرفته همونایی بوده که فصل پیش تو بازی مستقیم سوتی منجر به گل دادن:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
بابا رحمتی بازی اول از 50 متری گل خورده اونم از بالای سرش و تازه انداخته گردن باد:ws28:تازه نکونام هم تیکه بهش انداخته:ws3: این گل امروز یه قول علی پروین هر صدتایی یه دونش گل میشه که اونم نصیب ما شد:4564: خیابانی امروز رو مخ بود به علاوه کارگردانی و تصویر برداری کرجیها:ws3:

توپ به تیرک و شوت میلیمتری صادقیانو ندیدی:w58:

خب بابا اینقدر ناله نکن..ابروبادومه وخورشید وفلک والبته خیبانی دست به دست هم دادند تا شما امروز ببازین:ws28:

چرافک کردی من افتخارمیدم همچین بازیایی رو ببینم..فقط دقیقه90میزنم نتیجه روببینم:gnugghender:

لینک به دیدگاه

اگه توی زمین های اسناندارد بازی بیشتری انجام بشه، بیشتر از این صحنه های مثله مجیدی میبینیم چون توی زمین خوب بازیکنان حرفه ای خیلی راحتر کاراشونو انجام میدن...

امروز پرسپولیس توی یه زمین پر از چاله چوله بازی کرد و باخت... حالا نزدیک جام جهانی موقع این کارا نبود که زمین های داغونو بکشن وسط و کیفیته بازیا بیاد پایین... این وضع مطمئنا تاثیر منفی در خلق این صحنه ها می زاره...:ws37:

لینک به دیدگاه
من کی گفتم داور به شما رحم کزد من میگم خدا به قلعنوعی رحم میکند یه نگاه به بازیکنایی که مقابل استقلال بازی میکنند بندازید دست میاد مافیای فوتبال کیه و چرا تو هر تیمی میره نتیجه میگیره :banel_smiley_4:چون گاوو بندی و تبانیش با بازکناش در حد مافیای ایتالیاستو یونتوس ...نمونشم بازیکنایی که امسال گرفته همونایی بوده که فصل پیش تو بازی مستقیم سوتی منجر به گل دادن:banel_smiley_4:

بهونه نیار داداش..شمام بازیکن به درد بخور بگیرین خب..تبانی کجا بود باز باختین..همه چیو باهم قاطی میکنید:w000:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...