رفتن به مطلب

کدام یک محبوب ترند؟  

74 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام یک محبوب ترند؟

ارسال های توصیه شده

من ک انتخاب نکردم:ws3:

از بین این 2 تا هم ترجیح میدم فرهاد مجیدی رو انتخاب کنم ب دلایلی:whistle::ws3:از علی کریمی هم اصلا خوشم نمیاد متاسفانه یا خوشبختانه:5c6ipag2mnshmsf5ju3

الان متوجه شدم علی کریمی رای بیشتری اورده:icon_pf (34):مرسی قاسم عزیز بابت دعوتت:ws37::icon_gol:

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 116
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

کدام یک محبوب ترند؟

1-علی کریمی

2- فرهاد مجیدی

%D9%81%D8%B1%D9%87%D8%A7%D8%AF%20%D8%B9%D9%84%DB%8C(1).jpg

سلام آقا قاسم

حیف شد چرا گزینه هیچ کدام را ندارید؟

من هیچ کدومشون را دوست ندارم

من فقط محرم نویدکیا را دوست دارم

لینک به دیدگاه
ستاره خانم مگه مسابقه تلوزیونیه که تا این مرحله رسیده19482_eva.gif
علی کریمی توی زمین سابق بر این یه ذره تندمزاج بود ولی جدیدا که خیلی خوب شده و از لحاظ مرام اخلاقی خیلی داش علی تاحالا لوتی گری کرده! یه نمونشو من مثال میزنم! چند سال قبل برنامه ماه عسل یه قدبلنده بود که مریضی داشت و در آخرش احسان علیخانی ازش پرسید چه آرزویی داری گفتش علی کریمی رو از نزدیک ببینم، سلامتیم برگرده و یه لب تاب آرزو دارم داشته باشم و همون شبش علی کریمی به احسان زنگ میزنه و هماهنگ میکنه و با اون جوان دیدار میکنه،یه لب تاپ بهش هدیه میده و خرج عمل سنگینشو میده و جوونو میفرسته خارج و عمل میشه و پارسال گزارشی ازش نشون دادن که خیلی سالم و سرحال شده بودhapydancsmil.gif

فیلم این قضیه:

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

خیلی خوبه که شما ازعلی کریمی برای نشان دادن محبوبیت تیمتون استفاده کردید . اما قیاساتون اصلا به جا نبوده، چون استقلالی هستم این حرفو نمیزنم.

به قول دوستمون :

ولی بی شوخی بنظرم مهمترین عامل محبوبیت یه بازیکن عرق ملی هست که توی هیچکدوم ازین دوتا دیده نمیشه.. علاوه بر اون روی باشگاهشون هم به اون معنی تعصب ندارن..
هروقت که منافع شخصیشون به خطر بیفته، درگیر باندبازی میشن و تیمشون رو ترک میکنن و بعد با استفاده از همین محبوبیت پوشالی برمیگردن..
hanghead.gif

این مسائله به خیلی موارد بر میگرده ..یکی از مواردم بحث مالی هستش. پیشنهاد درآمد بیشتر برای بازی در تیم های دیگه.:icon_gol:

لینک به دیدگاه
خیلی خوبه که شما ازعلی کریمی برای نشان دادن محبوبیت تیمتون استفاده کردید . اما قیاساتون اصلا به جا نبوده، چون استقلالی هستم این حرفو نمیزنم.

به قول دوستمون :

این مسائله به خیلی موارد بر میگرده ..یکی از مواردم بحث مالی هستش. پیشنهاد درآمد بیشتر برای بازی در تیم های دیگه.:icon_gol:

اون که شوخی بود:ws3:

علی کریمی الان که تراکتوره پس چرا هنوز محبوبه:w02:

لینک به دیدگاه
اون که شوخی بود:ws3:

علی کریمی الان که تراکتوره پس چرا هنوز محبوبه:w02:

خوب سو استفاده از اسمش شد:ws3:

پیشینشون که بد نبوده، .ولی مثل ابن میمونه علی دایی رو با ایشون قیاس کنی:w02:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...