رفتن به مطلب

مگه مجبوری . اگه مجبوری بگو چرا و کی؟

sahand

ارسال های توصیه شده

• پاسخ 113
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

من به شخصه وقتي قلم دستم مي گيرم يا چيزي رو تايپ مي كنم كه دلم مي گيره

و راي اون حرفام گوشي رو محرم نمي بينم

وقتي تنهام در دنياي خودم غرق مي شم و مي نويسم از تمام آنچه كه در ذهن دارم با كاغذ نجوا مي كنم

و بعد از سياه كردم كاغذ آرام مي شم و با اسودگي خيال سرم رو بالا مي گيرم و به ادامه مي انديشم

• Like 5
لینک به دیدگاه

من هم هر موقع دلم خیلی زیاد میگیره با نوشتن خودمو آروم میکنم.

بعد از مدتی هم که کاملاً آروم میشم یه بار دیگه چیزی که نوشتم رو میخونم و بعدشم میندازم دور :ws3:

یه نوشتن دیگه هم هست اونم جدیداً اضافه شدم. هروقت میخوام برنامه ای رو درست بریزم باید بنویسم. چون خیلی فراموشکارم. :icon_pf (34):

قدیما بعضی از درسای حفظی رو با نوشتن میتونستم حفظ کنم. :ws3:

الانم که سربازیم واسه حل جدول مجبور به نوشتن میشم :ws28:

• Like 4
لینک به دیدگاه
من به شخصه وقتي قلم دستم مي گيرم يا چيزي رو تايپ مي كنم كه دلم مي گيره

و راي اون حرفام گوشي رو محرم نمي بينم

وقتي تنهام در دنياي خودم غرق مي شم و مي نويسم از تمام آنچه كه در ذهن دارم با كاغذ نجوا مي كنم

و بعد از سياه كردم كاغذ آرام مي شم و با اسودگي خيال سرم رو بالا مي گيرم و به ادامه مي انديشم

نوشتن خیلی خوبه. مخصوصآ با نور اون چراغ نفتی توی آواتار شما. چه حالی میده . بوی نفت و بوی جوراب و من و نوشته هایم.

اینکه شد شعر نو:ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه
من هم هر موقع دلم خیلی زیاد میگیره با نوشتن خودمو آروم میکنم.

بعد از مدتی هم که کاملاً آروم میشم یه بار دیگه چیزی که نوشتم رو میخونم و بعدشم میندازم دور :ws3:

یه نوشتن دیگه هم هست اونم جدیداً اضافه شدم. هروقت میخوام برنامه ای رو درست بریزم باید بنویسم. چون خیلی فراموشکارم. :icon_pf (34):

قدیما بعضی از درسای حفظی رو با نوشتن میتونستم حفظ کنم. :ws3:

الانم که سربازیم واسه حل جدول مجبور به نوشتن میشم :ws28:

راجع به فراموشکاری عمدی که من دارم باید بگم من هر یکی دو روز یه بار کل ذهنمو فرمتش میکنم تا مثه بچه ها بشم. اینجوری خیلی خوش به حالم میشه.:icon_pf (34):

• Like 3
لینک به دیدگاه
تخلیه انرژی به روشهای خیلی زیادی وازراههای مختلفی امکانپذیره

چی از خودمون درکردیم!!!

حالا نوشتن هم یه راه ارت شدنه دیگه:ws3:

شما اینارو یه جور دیگه بنویس . خدایی آدم وقتی میخونه بد می فهمه. :ws28:

• Like 1
لینک به دیدگاه
نوشتن خیلی خوبه. مخصوصآ با نور اون چراغ نفتی توی آواتار شما. چه حالی میده . بوی نفت و بوی جوراب و من و نوشته هایم.

اینکه شد شعر نو:ws28:

اتفاقا زير نور همون چراغ نفتي حال نوشتنم بيشتر مي شه

اما بوي جوراب نمي اد:ws3:

• Like 2
لینک به دیدگاه

من دو تا مطلب بیشتر نمینویسم..

اول برنامه ای که باید بهش عمل کنم..دوم فوش هایی که به خودم میدم وقتی به برنامه ام عمل نمیکنم!!!

• Like 3
لینک به دیدگاه

اول برنامه ای که باید بهش عمل کنم..دوم فوش هایی که به خودم میدم وقتی به برنامه ام عمل نمیکنم!!!

یعنی فوش ها رو هم مینویسی؟ چرا؟ :ws28:

• Like 2
لینک به دیدگاه

اتفاقا كار خوبي مي كني

اين كارو مي كني تا ببيني كه اول كدوم غورباغه است كه بايد بخوريش:icon_pf (34)::icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه
یعنی فوش ها رو هم مینویسی؟ چرا؟ :ws28:

دقیقا..فوش ها رو هم مینویسم..انقد تأثیر + داره تو عملکردم..شمام امتحان کن..جواب میده!!:4chsmu1:

اتفاقا كار خوبي مي كني

اين كارو مي كني تا ببيني كه اول كدوم غورباغه است كه بايد بخوريش:icon_pf (34)::icon_pf (34):

والا من به مرحله خوردن نمیرسم..یه نمور پشتکارم وضعش خرابه!!

• Like 2
لینک به دیدگاه
دقیقا..فوش ها رو هم مینویسم..انقد تأثیر + داره تو عملکردم..شمام امتحان کن..جواب میده!!:4chsmu1:

والا من به مرحله خوردن نمیرسم..یه نمور پشتکارم وضعش خرابه!!

خب اونوقت تازه ميشي مثل من:icon_pf (34)::icon_pf (34):

• Like 1
لینک به دیدگاه
دقیقا..فوش ها رو هم مینویسم..انقد تأثیر + داره تو عملکردم..شمام امتحان کن..جواب میده!!!!

من اینقد خودمو دوست دارم که ممکن نیست به خودم بد بگم. اصلآ تا به حال خودمو اذیت نکردم. عاشق خودمم. به همین خاطر هست که نمیتونم عاشق دیگری بشم. البته عاشق درس خوندن هستم. اما هیچوقت عاشق کسی نمیشم. منم اینجوری ام خوب.:ws44:

• Like 3
لینک به دیدگاه
مهمان
این موضوع برای عدم ارسال قفل گردیده است.

• اضافه کردن...