رفتن به مطلب

ناپدید شدن نمودار درختی در کتیا و رفع مشکل

M!Zare

ارسال های توصیه شده

سلام دوستان، امروز برای شما مطلبی از نرم افزار کتیا دارم. اخیرا دیده بودم برخی از دوستانم از ناپدید شدن نمودار درختی در کتیا گله میکنند… منم به این فکر افتادم تا راه حل لازم را کلی اعلام کنم تا کار رفقا راه بیفته….هنگام کار با کتیا ممکنه شما به علت بسیار ریز کردن نمودار درختی به مشکل بر خورید و قادر به بازگشت آن نباشید.(همونطور که میدونید برای تغییر اندازه نوشته های نمودار درختی میتونید با گرفتن دکمه Ctrl و همزمان چرخاندن غلتک ماوس بهره ببرید) لازم به ذکر است که در حالت عادی با زدن کلید F3 قادر به محو شدن و آشکار کردن نمودار درختی هستید.خب شما برای برگرداندن آن کافی است مراحل زیر را انجام دهید تصویر زیر نمایی از محیط پارت است و هیچ مشکلی نیست…

برای مشاهده این محتوا لطفاً ثبت نام کنید یا وارد شوید.

لینک به دیدگاه

مریم جان فکر کنم همون کلیدf3 برای این کار کفایت میکنه

البته زدن کلید ctrl به اضافه غلتک ماوس برای کوچک و بزرگ کردن محتویان درخت طراحی است

ممنون بابت تاپیک مفیدی که ارائه کردی

لینک به دیدگاه
  • 2 ماه بعد...
amin 202 مهمان

البته قبلش باید روی نمودار درختی کلیک کنید تا به رنگ سیاه در بیاد...تو این حالت نوار ابزار غیر فعال میشه و تغییراتی که با مائوس انجام میدید،صرفاً بر روی نمودار درختی صورت میگیره...نه قطعه کار!:w139:

لینک به دیدگاه
  • 4 هفته بعد...
amin 202 مهمان
آاق نمودار ما هم ناپدید شده....با این کار هم بر نگشت :ws52:

پس احتمالاً نمودار درختیتو انقدر کوچیک کردی که دیگه دیده نمیشه...برای اینکه بتونی برش گردونی کافیه روی جهت نماهایی که تو قسمت پایین و سمت راست صفحه ی کارت هست ،1بار کلیک کنی تا صفحات مختصات اصلی که تو وسط کارت هست،به رنگ تیره در بیاد!

1213.JPG

بعد باید بری و از نوار ابزار view دستور fill all in رو انتخاب کنی....

توی عکس دقت کن...نمودار درختی نیست و صفحات مختصات اصلی برنگ خاکستری درومدن!:a030:

fgdsfg.JPG

بعد که نمودار درختیت به حالت اول برگشت ، میری دوباره روی اون جهت نماها 1بار کلیک میکنی تا صفحات مختصات اصلیت برنگ سفید در بیان و آماده ی کار بشن....

لینک به دیدگاه
پس احتمالاً نمودار درختیتو انقدر کوچیک کردی که دیگه دیده نمیشه...برای اینکه بتونی برش گردونی کافیه روی جهت نماهایی که تو قسمت پایین و سمت راست صفحه ی کارت هست ،1بار کلیک کنی تا صفحات مختصات اصلی که تو وسط کارت هست،به رنگ تیره در بیاد!

1213.JPG

بعد باید بری و از نوار ابزار view دستور fill all in رو انتخاب کنی....

توی عکس دقت کن...نمودار درختی نیست و صفحات مختصات اصلی برنگ خاکستری درومدن!:a030:

fgdsfg.JPG

بعد که نمودار درختیت به حالت اول برگشت ، میری دوباره روی اون جهت نماها 1بار کلیک میکنی تا صفحات مختصات اصلیت برنگ سفید در بیان و آماده ی کار بشن....

آها مرسی

درست شد

دیشب روی اون نموداره هم کلیک میکردم نمیومد:ws52:

الان اومد...:icon_gol:

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
آها مرسی

درست شد

دیشب روی اون نموداره هم کلیک میکردم نمیومد:ws52:

الان اومد...:icon_gol:

میلاد یه ترفند دیگه هم هست....:ws3:

میتونی بری تو صفحه ی کاریت راست کلیک کنی و گزینه ی reframe graph رو بزنی!:ws17:

6345y.JPG

لینک به دیدگاه

واسه من بعضی وقتا اینجوری میشه

مثلا الان اینجوری شده....نه میتونم راست کلیک کنم تو صفحه:jawdrop:

نه میتونم اون نمودار پایین صفحه رو انتخاب کنم

:ws52::ws52::ws52::ws52:

مشکلم چیه؟

لینک به دیدگاه
amin 202 مهمان
واسه من بعضی وقتا اینجوری میشه

مثلا الان اینجوری شده....نه میتونم راست کلیک کنم تو صفحه:jawdrop:

نه میتونم اون نمودار پایین صفحه رو انتخاب کنم

:ws52::ws52::ws52::ws52:

مشکلم چیه؟

F3 رو بزن....:banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...