رفتن به مطلب

ارسال های توصیه شده

منطقه 12 تهرانه:ws3:اون لکه سیاهه سمته چپ نقشه، پارک شهره و حریم درجه یک هم کاخ گلستان توشه

معمار گر حل شود آسان شود! :banel_smiley_4:

اتفاقا ذکر خیر این لکه سیاهارو زیاد شنیدم امروز:icon_redface:

سوال اسونه همه قبولید:hapydancsmil:

آسون باشه که بده، همه خوب میدن :icon_pf (34):

لینک به دیدگاه
  • پاسخ 63
  • ایجاد شد
  • آخرین پاسخ

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

بهترین ارسال کنندگان این موضوع

یه سوال تخصصی دارم الان

یکی از دوستام شرکت کرده بود گفتش یه لکه خالی بزرگ داده بودن توی سایت منم مرکز فرا محلی اونجا تعریف کردم...خب این لکه سیاهه که خالیه پارک شهر هستش حالا کسی که این بافت رو نشناسه تکلیفش چیه؟:whistle:

لینک به دیدگاه

ببین احتمالا توی سالن بزرگ نبودیف بعدش که تا وسط سالن پخش کردن فهمیدن سوتی دادن؟ :ws3:

نکنه مراقبه خودت بودی:ws3:

بله دقیقا همین وضعیت بود......!!!

لینک به دیدگاه
یه سوال تخصصی دارم الان

یکی از دوستام شرکت کرده بود گفتش یه لکه خالی بزرگ داده بودن توی سایت منم مرکز فرا محلی اونجا تعریف کردم...خب این لکه سیاهه که خالیه پارک شهر هستش حالا کسی که این بافت رو نشناسه تکلیفش چیه؟:whistle:

اتفاقن به نظرم شناختن بافت کمک زیادی نمی کرد و دلیلش هم مقیاس کار بود

:w16:

لینک به دیدگاه
یه سوال تخصصی دارم الان

خب دیگه. سوتی طراحا بوده. حق با دوست توئه. چون زمین خالی نوشته. :ws37:

البته طراحا هم نگفتن که پارکه، طبعتا زمین خالی در نظر میگیرن.

نکنه مراقبه خودت بودی:ws3:

بله دقیقا همین وضعیت بود......!!!

دیگه دیگه. خبرا میرسه :ws3:

لینک به دیدگاه

سوال طراحی شهری....(طراحی بافت فرسوده شهری با کاربری مسکونی)

دادن یه سایت با بافت فرسوده و تقریبا مرکزش یه قسمت خالی بود که سوال روی این قسمت متمرکز شده بود .

3 قسمت که...

1.تحلیل سایت بود

2.دادن ایده ی کلی برای مرکز محله

3.پلان.دوتا مقطع.دید پرنده و نمای پیشنهادی بود

کلیش همین بود:ws3:

لینک به دیدگاه
سوال طراحی شهری....(طراحی بافت فرسوده شهری با کاربری مسکونی)

دادن یه سایت با بافت فرسوده و تقریبا مرکزش یه قسمت خالی بود که سوال روی این قسمت متمرکز شده بود .

3 قسمت که...

1.تحلیل سایت بود

2.دادن ایده ی کلی برای مرکز محله

3.پلان.دوتا مقطع.دید پرنده و نمای پیشنهادی بود

کلیش همین بود:ws3:

آهان که اینطور

میبینم که ترکوندیا:ws3::a030:

لینک به دیدگاه
آهان که اینطور

میبینم که ترکوندیا:ws3::a030:

دقیقا کدوم قسمتو میگی...برگه خالی که دادم:w58:

من....ترکوندن....سازمان سنجش...مراقب خوابالوووووووووووووو:ws28::w58:

لینک به دیدگاه
دقیقا کدوم قسمتو میگی...برگه خالی که دادمw58.gif

من....ترکوندن....سازمان سنجش...مراقب خوابالوووووووووووووو:ws28:w58.gif

جا داره همینجا از مراقب عزیز تشکر کنیم:ws3:
لینک به دیدگاه

خوشم میاد اینا که خرشون از پل گذشته، اون دوران اصلا به روی خودشون نمیاوردن که فلان بیسار، حالا طلب شیرینی میکنن. :icon_razz:

آره خلاصه امثال ممد ادمین و جوزف و Gizmo : اینجا ازون خبرا نیست تا خودتون جبران سال های پیش رو نکنید. :banel_smiley_4:

لینک به دیدگاه
خوشم میاد اینا که خرشون از پل گذشته، اون دوران اصلا به روی خودشون نمیاوردن که فلان بیسار، حالا طلب شیرینی میکنن. :icon_razz:

آره خلاصه امثال ممد ادمین و جوزف و Gizmo : اینجا ازون خبرا نیست تا خودتون جبران سال های پیش رو نکنید. :banel_smiley_4:

:ws48:

لینک به دیدگاه

:whistle: :w02:

لینک به دیدگاه

این تاپیک بوی خست و کینه توزی میده...اصلن ما بد!....شما بیاین یه کاری کنین ما شرمنده شیم...چی میشه؟:cry2:

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .

مهمان
ارسال پاسخ به این موضوع ...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

• اضافه کردن...